ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם! 3504 צפיות

שלום לכולם! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72834

• נסתר
  • חבר חדש
שלום,

לאחר לבטים רבים ושנים (10..) של אי שיתוף של אף אחד בדבר הזה, החלטתי להכנס לפורום.

אברך דתי לאומי, נשוי+1, כבר שנים של עליות וירידות אינסופיות.

מגיל צעיר מאוד עם טלויזיה ומחשב בחדר לבד במשך 5 שנים... הספקתי להתמכר היטב היטב..

כשהגעתי לישיבה כל בין הזמנים הפך להיות מלחמה שכמעט תמיד הגעתי לתחילת הזמן שבור ורצוץ. גם בישיבה עצמה התחלתי לפול לפעמים, אמנם לעתים רחוקות.

התחתנתי וכמובן, שום דבר לא השתנה, מלבד אינטרנט חסום ב"ה שמוריד ממני את ההתמודדות הזו.

השיא היה שהייתי נקי מתחילת חודש אלול, עברתי את כל הימים הנוראים, כאשר התשובה המרכזית היא על העניין הזה כמובן...

בכל וידוי חשבתי כמה אני מתחרט ורוצה להפסיק עם זה והיה לי ברור שסיימתי עם זה. רציתי אפ' לעשות סעודת הודיה לה' יתברך, אבל בלי לספר לשאר האנשים למה..

עד שבשלהי חודש כסלו חזרתי לנפילות חד פעמיות, עד שחזרתי כמה חודשים אח"כ לבדיוק מה שהיה.

נראה לי שזו הייתה נקודת השבירה שלי, מאז אני בעליות וירידות זמניות הרבה יותר.

ניסיתי גם לדבר עם רבנים בישיבה, יש לי קשר מאוד טוב עם כמה מהם. שאלתי האם יש חטאים שא"א להישאר איתם אברך, שאני חייב לעזוב את הישיבה. שזה פשוט לא הולך

ביחד? במחילה מכבודם נראה שאף לא לא הבין את כוונתי. אמרו לי שתמיד יש עליות וירידות והעיקר זה המאבק, לא ידעתי מה ההבדל בין מאבק להתמכרות.

המאבק האדיר בתדמית העצמית, בדמיונות שמשתלטים, מחשבות זרות והכי גרוע חיים כפולים, שאף אחד!! לא יודע עליהם מלבדי, לא נתנו לי מנוח.

לפני כמה שבועות נתקלתי באתר ומאוד פחדתי לחשוף את עצמי.

מאז הבנתי שאין לי מה להפסיד 

תודה לכל היוזמים של האתר, התחזקתי רק מלקרוא מאמרים ודברים בפורום

בעניין: שלום לכולם! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72837

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
שלום נסתר,

נראה שהסיפור שלך הולך באותו קווים כמו שלי. אשמח לדבר, יש פה פתרון אמיתי שעובד...

הזדהיתי עם זה שזה היה המרכז של התשובה שלך בימים נוראים. עם האשליה שהנה סיימתי עם זה לתקופה ארוכה מאוד ופתאום מצאתי את עצמי עומד באותו מקום, שבר כלי בלי דבר מוחשי בידיים. פה מצאתי בית, וקהילה תומכת, חברים שעברו דברים כמוני ויקבלו אותי ללא תנאים. והמקום הזה הציל לי את החיים.

אז ברוך בואך...
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: שלום לכולם! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72846

ברוך הבא. מאחל לך שתמצא פה מה שאני מצאתי. וגם: שתרגיש מספיק את חוסר האונים כדי שתבוא לקבוצות חיות.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: שלום לכולם! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72881

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר,
אני שמח שהגעת יחסית בתחילת החיים למקום זה,
המקום הזה היא עזרה ראשונה להתחלת חיים שפויים,
היה איתנו ובעז"ה נגיע רחוק,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: שלום לכולם! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72895

• HappyMan
  • דירוג כסף
אוהבים אותך,מכיר עד כאב את אותן התחושות שעליהם אתה מדבר, אני הגעתי הביתה המקום הזה מציל לי את החיים מאחל לך למצוא פה מה שאני מוצא. 

בעניין: שלום לכולם! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72898

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד. בעיקר עם הפחד לחשוף.
מקווה שתישאר ותמצא כאן את הבי תשאני מצאתי כאן

אשמח ליצור קשר באופן פרטי.
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: שלום לכולם! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72957

• נסתר
  • חבר חדש
תודה,

אני קצת לא יודע איך מתפעלים פה את הצ'ט..

אתה יכול קצת לספר על עצמך?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן