ברוכים הבאים, אורח

אני נמצא בנקודת ההתחלה, וזקוק לדעתכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני נמצא בנקודת ההתחלה, וזקוק לדעתכם 1361 צפיות

אני נמצא בנקודת ההתחלה, וזקוק לדעתכם לפני 9 שנים, 4 חודשים #73757

שלום לכולם.
היום לראשונה גיליתי קהילה ופורום יקרים וחשובים אלו.
למעשה אני "נקי", אם להשתמש בלשון השגורה פה, מיום ראשון שעבר (כא אייר תשע"ה).
הסיפור שלי הוא עצוב מאוד, מפני שבאמת הגעתי לתהומות נמוכים מאוד מצד אחד; ומצד שני, "בצד הגלוי" של חיי - הגעתי להישגים ב"ה גדולים.
הוא סיפור מורכב, מלא בניואנסים, אבל בסופו של דבר מה שחשוב הוא השורה התחתונה, והשורה הזאת תחתונה מאוד מאוד מאוד. אני מכור ברמה מאוד קשה, ולדברים מאוד נמוכים.
בשבוע וחצי האחרונים נחשפתי לחומר רב בנושא שלפתע האירו את עיניי בנוגע לעוצמת ולקריטיות של המחלה שלי, ותחושת הדחיפות וההכרח בטיפול העצמי שלי - נעשו דרמטיים. קיבלתי על עצמי את ההחלטה: להתנקות, ולשלם כל מחיר שיידרש (מבחינה מנטלית ואישיותיות) לשם כך.
למעשה, ופה מגיעה שאלתי, הצעד הראשון שלי היה פנייה למכון גמילה מסוים (השמות הרי לא משנים; שאלתי היא ברמה העקרונית). מסתבר שעבודה יחד איתם לטיפול במחלתי כרוכה בתשלום לא מועט, ובמקביל באיבוד שעות עבודה (שמייצרות את האפשרות לשלם סכום כה גבוה).
נפשי בשאלתי:
ללכת על זה? למרות המחיר והקשיים הלוגיסטיים (יציאה מוקדמת מעבודה פעם בשבוע וכו'), זה מצדיק את המאמץ? או שניתן להגיע להחלמה - למשל דרך שמור עיניך - עם הוצאה כלכלית פחותה יותר (מה שעשוי להקל על התמדת בתהליך)?

אודה מקרב לב לתשובתכם - ובכלל לכל הצעה שיש לכם בנוגע למצבי, בנקודת התחלה וברצון והחלטה עזים לצאת מן המיצר.

תודה רבה!
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 4 חודשים על ידי מנסה להבריא.

תשובה: אני נמצא בנקודת ההתחלה, וזקוק לדעתכם לפני 9 שנים, 4 חודשים #73759

שלום חבר,

שמך מעיד יותר מכל על כוונותיך,
אני גם מזדהה עם שם זה,יותר נכון הזדהיתי,,היום אני ברוך ה' מבריא,[או אם תרצה "מחלים" בשפה השגורה כאן],
קראתי גם את מה שלא נכתב,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

אני הגעתי לכאן בדרך אחרת כנראה משלך ולא עברתי את אותו התהליך על כן אנסה להציג את זה מהצד שלי ובתקווה שאועיל,

הגעתי לכאן מהקרקעית שלי,במצב בו הבנתי יותר נכון הרגשתי שאני בדרך לאבדון,והאתר הזה על כל הכלול בו פשוט הציל את חיי,פשוטו כמשמעו!!
לא ניסיתי לעבור קודם, דרך מכון גמילה,אבל ניסיתי ללכת למקום מסוים שמטפל בהצלחה רבה בבעיות רגשיות ו,, לא נהנתי [אולי מסיבות אישיות ואולי,,], למרות שנגעו שם טיפה בנקודה הזאת,המחלה הזאת, זה לא היה יעיל,ולא הועיל, כי אני הייתי צריך מישהוא ש:

ראשית- יזדהה איתי!! ואת זה קיבלתי רק כאן !מכאלו שחוו וחווים בדיוק מה שאני עובר !!!
שנית- יתן לי פתרון מוכח,פיתרון שהוא ניסה והצליח-ומצליח!!
שלישית- פיתרון שלא עולה לי כלום,פיתרון ממנו אני רק מקבל !!
רביעית - מקום שבו יהיה לי קבוצת תמיכה,קבוצה עם המון המון חברים אוהבים באמת,,כן גם לי היו חברים מאוד מאוד טובים לפני התוכנית,ואין שום השוואה לרגשות אותם אני חש כלפי אלו מכאן,,,,,
חמישית - התחברתי במידה חזקה לכל מה שהתוכנית מציעה ולא רק להתנתקות מנפילה בתאווה!

למעשה נראה לענ"ד שמכון גמילה זה משהוא מאוד מיוחד, אבל אני לא חושב שאתה חייב ללכת לשם,בגלל כל הסיבות שמנית, מה גם שרבים מאוד שולחים לכאן לקבוצות הבית של 12 הצעדים,
מה שכן גם כאן מידת ההצלחה תלויה בכמות ההשקעה בזה ורק אם זה בוער לך ברמה מספר 1, שאתה קולט שזה על החיים ועל המוות, אז תצליח, ואתה תצליח ותגיע לכאילו מקומות שלא חלמת שאתה יכול להגיע אליהם בכל התחומים.

אוהבים אותך בכל מקום אליו תלך, והעיקר שתצליח לצאת מהבור !!!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: אני נמצא בנקודת ההתחלה, וזקוק לדעתכם לפני 9 שנים, 4 חודשים #73761

"או שניתן להגיע להחלמה - למשל דרך שמור עיניך - עם הוצאה כלכלית פחותה יותר (מה שעשוי להקל על התמדת בתהליך)?"[ציטוט שלך]

שכחתי לציין-ההחלמה המוצעת כאן לאנשים במצב שלך כפי שאני מבין אותו זה לא דרך שמור עיניך ! זה דרך קבוצות של 12 הצעדים המיועדים למכורים למין [קרי:כאילו שאינם מסוגלים לצאת משם לבד,למרות הרצון העז]. שמור עיניך זה כלי אדיר שעוזר המון, אבל שוב העיקר זה התוכנית כולה.

אם לא שיגעתי אותך יותר מדי ואתה מעוניין ביותר פרטים אפשר בפרטי .
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: אני נמצא בנקודת ההתחלה, וזקוק לדעתכם לפני 9 שנים, 4 חודשים #73786

תודה רבה (ניסיתי לשלוח הודעה לפרטי ולא הצלחתי. אשמח אם תכתוב לי למייל האנונימי שלי: provtoimprove@gmail.com).

תשובה: אני נמצא בנקודת ההתחלה, וזקוק לדעתכם לפני 9 שנים, 4 חודשים #73797

שלום לך! אני שמח מאוד שהצטרפת אלינו!

מדבריך אני מבין שאתה מוכן לעשות הכול כדי לצאת מהמצב שלך.
מצוין!!!
אם אתה כמוני וכמו רבים אחרים כאן מכור לתאווה, יש כאן פתרון מדהים! והוא לא עולה כלום!!! (לפחות לא כספית...).
בזכות הפתרון הזה אני נקי כבר 72 ימים. מבחינתי זהו סכום לא הגיוני! ויש כאלו שנקיים שנים בזכות 12 הצעדים. אשמח לפרט יותר אם תרצה. המייל שלי הוא rahamim142@gmail.com.
אם תרצה קשר טלפוני אתה מוזמן ליצור איתי קשר דרך המייל ואשלח לך את המספר.
שיהיה לך המון בהצלחה!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן