ברוכים הבאים, אורח

הסיפור העצוב שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור העצוב שלי 1636 צפיות

הסיפור העצוב שלי לפני 9 שנים, 3 חודשים #74610

• Shai
  • חבר חדש
אני מצטער מראש על דברים שיעצבנו אתכם אולי, אני רק מקווה שלא תגידו לעצמכם אחרי שתקראו "היי, אז אני לא כזה גרוע, יש יותר"
אני גדלתי בבית וחינוך דתי לאומי חפיפניקי, בית שבו שומרים שבת ויחד עם זה יש טלויזיה ומחשב עם אינטרנט בכל חדר, האבא הסרוג לא בדיוק שומר על העיניים בלשון המעטה (הולך לחופים מעורבים ואין לו בעיה להסתכל על עירום בטלויזיה ויחד עם זה עולה שליח צבור בבית כנסת), אתם בטח מבינים כבר עכשיו כמה כעס יש לי על הסרוגים..
הייתי בבית ספר ממלכתי דתי, אני יחסית לשאר הילדים הייתי תמים, יום אחד, אחד מהחברים סיפר לי על האוננות ומשם הכל התחיל כנראה.. בא לי לחזור בזמן, ללכת אל עצמי שהיה אז בכיתה ו' בערך ולהכניס לו את הכאפה של החיים.

כמובן שנכנס יצר הרע ונפקחו העיניים, הצבתי אולטימטום להוריי, או בית ספר חילוני מכיתה ז' והלאה או שאני לא הולך לשום בית ספר.
כאן החלה התקופה החילונית לגמרי של חיי, מכיתב ז' עד גיל 20 הייתי חילוני גמור, פרט לצום ביום כיפור לא החזקתי בשום סממן יהודי.

הסיפור העצוב מתחיל כאן:
דווקא כשהתחלתי להתחזק בגיל 20 ועם הזמן הגעתי למקומות רחוקים, בגיל 23 בערך התחלתי ללמוד בכולל עם תלמיד חכם אחד שם (ברמה נמוכה אמנם)
ובגיל 26 כבר הייתי בישיבה בירושלים במשך חצי שנה וכיום בגיל 27 אני מאוד חזק כלפי חוץ לפחות, לומד בכולל-הלכה עם רב צמוד
דווקא כאן נפלתי לתהומות הכי גדולים בדבר הארור שנקרא אינטרנט, לא סתם חז"ל אמרו שככל שאדם מתגדל בתורה כך יצרו גדול יותר.. מכאן אפרט ואני מצטער מראש על מה שתקראו, החלטה שלכם אם להמשיך. בקצרה, פורנו כבר לא מלהיב אותי. כדי להתרגש מפורנו אני מחפש את הצדדים המזעזעים של זה והגעתי למקומות מאוד גרועים.

כמובן שככל שהרגש והחושים קהים, צריך להעלות את הרף כדי לקבל ריגוש..

התחלתי להכניס דברי כפירה ודברים מכעיסים את הקב"ה (פרט לאיסורים שאני עובר כמובן) לקשרים שלי, אני אחסוך מכם פירוט, פשוט תנסו לדמיין את הדברים הכי גרועים (לא שאני כופר באמת, אני מאמין באמונה שלמה וכואב לי על מה שאני עושה מתוך המחלה שלי)

כמה וכמה פעמים כמו שהייתי בישיבה בירושלים הצלחתי לשמור איזה חודשיים כל פעם עד שנפלתי חזרה..
הדרך לעצור את זה לא חשובה לי כמו הדרך לתקן את מה שעשיתי (כי רצון זה הסוד הפשוט).. לא יודע אם יש תקנה במובן התורני..
אם למשל היה בא מישהו עכשיו ואומר לי "מוחקים לך הכל, לא עשית כלום עד היום אם תפסיק עכשיו ותהיה צדיק" אני כאן ועכשיו מתחיל בדרך להיות צדיק הדור בהבטחה! אבל כמובן פנטזיות לחוד..
לא יודע מה יהיה עליי, סליחה ריבונו של עולם.

--

ההודעה נערכה בעקבות תוכן לא ראוי.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 3 חודשים על ידי סוד הכניעה.

תשובה: הסיפור העצוב שלי לפני 9 שנים, 3 חודשים #74614

שלום חבר יקר,

ההודעה שלך נגמרת במילים " תוכן לא ראוי",,,
ואני שואל את עצמי אם המקומות בהם אני הייתי היו כן ראויים או,,וד"ל,,

הסיפור מדי ארוך.מדי כואב.מדי לא פשוט בשביל להבין על רגל אחת.להבין גם את מה שלא נכתב.

אני חושב [ואולי טועה?] שהגעת למקום שממש בשבילך ויעזור לך לצאת מהאתגרים הכל כך קשים שעברת והינך עובר בחייך. תנסה לרחרח ולראות מה קורה כאן, מי כותב, מה התוכן שנכתב כאן, והאם זה מדבר אליך.

אשמח לעזור אם אוכל בפרטי.

הרבה הרבה הצלחה .

אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: הסיפור העצוב שלי לפני 9 שנים, 3 חודשים #74619

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר,

אני מצטרף לדברים שכתב אריאל. כולנו באותה סירה ורבים מאיתנו מצאו כאן פיתרון שעובד.

אתה מוזמן להיות איתנו, לשאול שאלות ולקבל תשובות - ולהתקדם בדרך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תשובה: הסיפור העצוב שלי לפני 9 שנים, 3 חודשים #74620

• Shai
  • חבר חדש
ערכו לי את הפוסט והוציאו לגמרי את ההקשר ואת הקטע הגרוע בסיפור, הסיפור מאוד חצוי עכשיו, לא דומה לסיפור המלא בכלל, חבל. לא השתמשתי במילים גסות או תוכן לא ראוי, לדעתי. בכל מקרה, מי שקורא שידע שהחלק הגרוע הוסר מהפוסט..
לא שזה כזה משנה, אבל אולי אנשים צריכים לדעת לאן אפשר להגיע אם לא עוצרים בזמן..
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 3 חודשים על ידי Shai.

תשובה: הסיפור העצוב שלי לפני 9 שנים, 3 חודשים #74632

• עין טובה
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • חבר קבוע
הגעת למקום הנכון. כולנו באותה סירה. כולנו חסרי אונים כמוך מול התאווה ואלמלי הקב"ה שיעזור לנו- הלך עלינו...
אנחנו כאן כדי לחזק ולהתחזק. מחכה לך כאן חיבוק חברי וחם וכמובן כלים רבים שיעזרו לך.
מוזמן לפנות באישי...

תשובה: הסיפור העצוב שלי לפני 9 שנים, 2 חודשים #74686

• רוצה לקום
  • רצף ניקיון נוכחי: 1867 ימים
  • חבר קבוע
שלום לך שי
אני מאלו שכן קראו את הפוסט המלא שלך
רק הסבר קצר, חלק גדול מהאנשים היו גם הם במצב דומה לשלך גרוע יותר או פחות וכולם כאן בתהליך של החלמה,
הסיבה שהפוסט נערך היא בכדי לא לעורר יצרים אצל אנשים שמנסים להתרחק מכל דבר שמביא נסיון (אם כיונתי לדעת ההנהלה שערכה את הפוסט)

במקום להתרכז בעבר המלצתי לך להתרכז בעתיד ולגרום לו שיהיה טוב יותר ויפה יותר בשבילך, רק בשבילך

בהצלחה

תשובה: הסיפור העצוב שלי לפני 9 שנים, 2 חודשים #74804

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר (בתקווה שאתה עדיין כאן ותחזור לקרוא את הדברים).

אני ערכתי את הפוסט שלך, ואכן הכוונה היתה לא לפגוע בחברים אחרים. בגדול זה כמו הסיפור הידוע (שאגב מגיע מהמדרש) על בני משפחה שניסו להניע את אביהם להפסיק לשתות אלכוהול ולקחו אותו להראות לו שיכור מתגולל בקיא של עצמו ברחוב וילדים זורקים עליו אבנים, אבל האב רק רץ אל השיכור השוכב ושאל אותו היכן מצא אלכוהול טוב כל כך...

אתה סיפרת את הסיפור שלך כדי להראות לחברים לאן לא כדאי להגיע - אבל הבעיה היא שאנחנו מכורים ורובנו קוראים את הסיפור וחושבים "איך לעזאזל אני יכול לדפוק לעצמי את החיים כמו שהוא הצליח".

מהסיבה הזאת הפוסט נערך והוסרו ממנו תיאורים מפורטים (אגב, תיאורים מפורטים יוסרו גם אם מדובר על דברים שכולנו מתמודדים איתם, כמו למשל קטגוריות שונות של אתרי פורנו או תיאור מפורט של אוננות).

בשורה התחתונה - כאן יש יותר מאשר מקום לפרוק את הלב על הבעיה - יש כאן גם פיתרון. אם אתה מעוניין באמת בפיתרון לבעיה שלך - הגעת למקום הנכון.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן