ברוכים הבאים, אורח

חדש כאן וזקוק לעזרה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש כאן וזקוק לעזרה. 2023 צפיות

חדש כאן וזקוק לעזרה. לפני 9 שנים, 2 חודשים #74979

• Tiras
  • חבר חדש
שלום חברים.
אני בחור בן 25, עד לפניי ההתמכרות הזו שהתחילה לי בשנתיים האחרונות גם הייתי בשיא ההתחזקות והאמונה שלי, 3 תפילות ביום, כל חופש אפשרי (אני סטודנט) מנצל למען שהייה בבית המדרש והתקרבות לבורא.

ההתמכרות הזו הרסה לי את החיים, את האמונה, את האהבה והכמיהה לדת, הורסת לי את הלימודים ובדרך גם להרוס לי את הזוגיות.

אני מרגיש שפל כל כך, עלוב נפש, פושע ועדיין פעם אחריי פעם לא מצליח להימנע, לא מצליח להפסיק, לא מצליח להתגבר על היצר עד אשר זה באיזשהו שלב התמכרתי לחטא "ונהנתי" ממנו.

הגעתי לפורום הזה משיטוט באינטרנט ואני חייב להגיד לכם שאני כותב כאן כרגע עם דמעות, מתחנן למצוא דרך להחלים, להפסיק.

אשמח לשמוע ממכם דרכים איך כדאי לי להתחיל.

יבורכו ידיהם של העוסקים במלאכה הקדושה!

תשובה: חדש כאן וזקוק לעזרה. לפני 9 שנים, 2 חודשים #74982

שלום חבר!
ל"שמור עיניך יש חוברת להורדה עם כלים להתמודדות עם הבעיה. אתה מוזמן להוריד ולהתחיל לנסות את ההצעות שם.
אם אתה בטוח שאתה מכור, וכבר עשית הרבה נסיונות להפסיק ולא הצלחת, אני ממליץ על שיטת 12 הצעדים. היא עזרה להרבה מכורים ביניהם גם אני. ובשביל להתחיל בה לא צריך הרבה, רק לבוא לקבוצות. אפשר גם להתחיל עם הקבוצות הטלפוניות בשביל לנסות להבין על מה מדובר פה.
אם תרצה שארחיב יותר אתה מוזמן ליצור אתי קשר ואשמח לעזור.
בהצלחה!

תשובה: חדש כאן וזקוק לעזרה. לפני 9 שנים, 2 חודשים #74989

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אני יכול לספר לך מה עזר לי.
הגעתי לכאן לא אחרי שנתיים של התמכרות, אלא אחרי כשני עשורים.
אימצתי את כל הכלים המוצעים פה: טבלת 90 יום, פתיחת יומן מסע, והצטרפות לתכנית 12 הצעדים (השתתפות בקבוצות חיות וטלפוניות, קריאת הספרים של התכנית, לקיחת ספונסר (מדריך אישי)).
מאז הרבה יותר טוב לי בחיים, ואני נקי 510 יום.
אם תרצה אשמח להיות איתך בקשר בהודעות פרטיות, במייל, או טלפונית.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: חדש כאן וזקוק לעזרה. לפני 9 שנים, 2 חודשים #74990

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אה, וגם אני הגעתי לפורום הזה משיטוט באינטרנט...

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: חדש כאן וזקוק לעזרה. לפני 9 שנים, 2 חודשים #75002

• Tiras
  • חבר חדש
קודם כל תודה רבה על המענה, אשמח אם תוכלו לפרט לי קצת על כל תוכנית כאן וכמו אולי קישור שיוכל להנגיש לי את העיניין, כמובן אם זה לא טרחה גדולה מידי.

פשוט אני רואה הרבה תתי נושאים כמו 12 השלבים, 90 יום וכן הלאה אבל מרוב מידע קצת איבדתי את עצמי, תודה חברים.

תשובה: חדש כאן וזקוק לעזרה. לפני 9 שנים, 2 חודשים #75019

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב!
לצערי לא יכול להאריך כרגע.
אני מציע שתוריד את המדריך של "שמור עיניך" (יש קישור בתחתית העמוד). שם מפורטים כל כלי ההתמודדות, מהקל אל הכבד.
אם הכלים האלה לא עובדים לך, או שברור לך במאה אחוז שלא יעבדו, כדי שתנסה את תכנית 12 הצעדים, תכנית בה פועלים מתוך תפיסה קצת אחרת, שבה בעיקר דנים כאן בפורום.
בהצלחה!

תשובה: חדש כאן וזקוק לעזרה. לפני 9 שנים, 2 חודשים #75034

שלום חבר יקר,

כואב.
אבל גם משמח.

זה כמו שחולה מגיע לרופא עם בעיה קשה אפילו, והרופא אומר לו נכון זוהי בעיה קשה, אבל יש לי תרופה שבדיוק מתאימה בשבילך.
יש לנו-לכולנו בעיה קשה אפילו קשה מאוד!! אבל יש לנו כאן פתרון נפלא ומיוחד שעובד מנסיון!!!

תשאר כאן איתנו ובעזרת ה' תראה הצלחה רבה מאוד.

מרגיש אותך,

הוי אריאל,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן