ברוכים הבאים, אורח

מבקש כח להתמודד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מבקש כח להתמודד 2091 צפיות

מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75343

• לב לנשמה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר קבוע
לא קל לי כרגע אבל טוב לי להרגיש שיש מקום שבו אני יכול לחלוק את רגשות הפחד והטראומה שמלווים אותי מזה אתמול חבר הציע לי אתמול שיבוא לאסוף אותי לכיוון מירון להתפלל בקבר הרשב"י נעניתי בחיוב ערב ר"ח למה לא יצאנו באיזור 2בצהרים מב"ב ועלינו על הדרך לכיוון מירון בדרך הוא היה צריך להיכנס לחיפה ועל יד ביה"ח רמב"ם באחד מהמעברי חצייה הרכב שלפנינו עצר בפתאומיות להולך רגל והחבר שלי במקום לעצור לחץ על דוושת הגז עד הסוף כך שבשבריר שניה עוד לפני שקלטתי מה קורה אני שומע בוום אדיר עשן עצום ממלא את חלל הרכב כריות האוויר נפתחו חברים קשה לי לחזור לרגע הזה כי הכל היה בשניה ברגע הראשון חשבתי שאני כבר לא בין החיים ואז כשקלטתי מה קרה יצאתי במהירות מהרכב נשכבתי על המדרכה והתחלתי לצעוק וכשהתעשתתי הבנתי שהסיפור בהרבה יותר עצוב מישהו נפגע ובאו שם אמבולנסים ומשטרות לא אלאה אותכם באיך שזה נגמר כי זה לא נגמר אבל מה שכן באתי לבקש שחרור אני מאתמול בסוג של פוסט טראומה אני לא מצליח לעכל מה היה שם זה גדול ממני הרגע הזה של התאונה עולה וצף למול עיני שוב ושוב ואני לא יודע איך להתמודד מול זה זה כאילו עוצר לי את כל אפשרויות החשיבה שלי אני מאתמול רק בתאונה לחשוב על כך שלפי כל הכללים הייתי אמור להיפצע קשה מכל התאונה הזאת כל הקדימה של הרכב התרסק השמשה החיצונית התנפצה לרסיסים ויצאתי ללא סריטה איני יודע מה ה' רוצה ממני לא מסוגל להתמודד מול זה מתחנן לשחרור

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75347

אוהבים, תחושה מוכרת לצערי. שום דבר בעולמו של אלוקים אינו קורה סתם כך. התפלל לאלוקים שיתן לך שחרור, וכח לקבל את מה שאתה מרגיש.

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75349

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך,
אני חושב שמוקדם מדי לשאול מה ד' רוצה ממך. במצב הנפשי שבו אתה נמצא אין לך אפשרות להתעסק עם השאלה הזאת.
אני הייתי מציע לך ללכת לאיש מקצוע ולשבת מולו כדי להבין את מה שקורה בתוכך, לעבד את זה ולא לנסות להדחיק.
בהצלחה!
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75358

• lovelife
  • רצף ניקיון נוכחי: 14 ימים
  • דירוג כסף
חבר,הרגשות שלך מובנים,ומוכרים.
תנסה לנוח בינתיים ולהירגע.
שלחתי לך הודעה בפרטי,מקווה שאוכל לעזור לך אם תרצה.

תרגיש טוב! העיקר שאתה בסדר ברוך ה'!
---------------''שבע יפול צדיק,וקם!''---------------

-----תודה לה' על כל הזדמנות להתקרב אליו עוד קצת-----

---כשרבי נחמן אמר ש''אין יאוש בעולם כלל''. הוא התכוון שהמונח יאוש לא קיים כלל! שהוא אין ואפס ממש! אין לא אחיזה וקיימות בשום מציאות של כל יהודי! אל תתייאשו!!--------------

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75385

• לב לנשמה
  • חבר קבוע
אני רוצה להתכתב אתך בפרטי אבל אני יודע לעשות את זה

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75388

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שבוע טוב חבר יקר!
כדי להתכתב בפרטי, לוחצים על סמל בועת הדיבור שבצד שמאל, בתחתית ההודעה של החבר שעימו הינך רוצה להתכתב.
ולענייננו: מצטרף מאוד לכנוע. כדאי שתראה איש מקצוע או רופא. כדאי גם שתדבר על רגשותיך עם חברים, ולא רק תכתוב עליהם.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75391

• לב לנשמה
  • חבר קבוע
תודה לך טהרני אני כבר דיברתי על כך המון גם עם איש מקצוע ועדיין מתחנן לשחרור כי זה גדול ממני קשה לי עם זה

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75394

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
לי עוזר לבקש מאלוקים לעזור לי לסחוב את הרגשות הללו שקשה לי איתם.
שים לב! לא "לשחרר אותי" לגמרי, או "לקחת את זה ממני", שאז אני מתווכח עם התכנית והתסריט שלו.
אני בעצם אומר: "החלטת שאעבור משהו כזה? סבבה! אבל אני צריך את העזרה שלך. החבילות האלה כבדות לי. אני לא מצליח לסחוב אותן לבד" (נתת לי רעיון עכשיו לעוד פוסט. תודה!... ).
אני מפנה אותך למה שכתבתי לחבר אחר כאן לפני כמה דקות בעניין "איזה כלים עוזרים לכם" או משהו כזה, לגבי ההבדל בין "תפילה מתחננת" (שנובעת מתחושה שכמעט אין סיכוי שאלוקים יעזור לי, אני כבר מכיר אותו. צריך להתחנן ימים ושנים וכולי האי ואולי) ל"תפילה בוטחת" (שנובעת מוודאות שאלוקים רוצה לעזור לי. אני רק צריך לבקש בפשטות וכנות).

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75400

• לב לנשמה
  • חבר קבוע
שוב תודה לך טהרני כיף לקבל ממך תגובה כי תמיד ואני עוקב אחריך הרבה יש לך את המילים הנכונות בזמן הנכון בקיצור בחור בהחלמה

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75403

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
לב לנשמה כתב:
שוב תודה לך טהרני כיף לקבל ממך תגובה כי תמיד ואני עוקב אחריך הרבה יש לך את המילים הנכונות בזמן הנכון בקיצור בחור בהחלמה

אתה צודק! אני באמת "בחור בהחלמה", אני נמצא בתוך חור די רציני בתהליך ההחלמה שלי...

מקווה ומתפלל לקחת אחריות עליו, לנסות לתפור אותו בעצמי, ואם לא אצליח, לפנות לחייט הטוב מכולם - ממ"ה הקב"ה.

בכל אופן, תמשיך לבוא!
דברים טובים מאוד קורים למתמידים!

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75405

• לב לנשמה
  • חבר קבוע
תודה אני די חדש באתר מאוד התחברתי למשל עם המלח שהעלת בתגובה למישהו אשמח לקבל ממך עוד תובנות של החלמה

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75406

אוהבים אתכם!
טהרני, אתה יכול לקחת את זה קצת פחות אישי ולא להילחם עם כל פעם שמשבחים אותך...
תחשוב שמשבחים את הקב''ה ששלח אותך לעזור פה לאנשים

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75411

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אני פשוט כנראה רוצה שכולם כאן יבינו שאני עניו... וגם כנראה לקבל תגובות בנוסח "איזה חור, טהרני? על מה אתה מדבר?! אתה פשוט מחלים דגול!"

אני לא מצליח באמת לייחס את ההצלחות שלי לאלוקים ולהיות "צינור" סתמי. הרי אני טהרני המיוחד, יוצא הדופן, עם התובנות המבריקות והכתיבה הרהוטה, והכריזמה הסוחפת.

טוב. לא לגמרי לא מצליח. דווקא הערב שוחחתי עם אשתי על כמה דברים שקורים בחיי, שאני פשוט מתנהג בצורה לא אופיינית וזה ממש לא אני. זה הוא.

אז יש התקדמות, ואפילו גדולה. זה שאין שלימות - זה בסדר. שלימות זה פגם באופי האנושי (תודה! בדיוק הזכיר לי איזה משהו שדיברתי עם הספונסר ורציתי לכתוב בעקבות איזה משהו באיזה פוסט. וואו! מרגיש קצת משוגע עם העייפות הזו והשעות האלה).

תשובה: מבקש כח להתמודד לפני 9 שנים, 2 חודשים #75413

אין עליך! טהרני המיוחד
לך לישון!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן