ברוכים הבאים, אורח

בטוח שגם אני יכול ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בטוח שגם אני יכול ? 2243 צפיות

בטוח שגם אני יכול ? לפני 9 שנים #77407

• ayw
  • חבר חדש
שלום,

קשה לי מאוד, כל העניין הזה של שמירת העיניים אני מאוד רוצה ומאוד משתדל אבל יצר הרע חזק ממני. לפעמים אני תוהה אולי אם אודיע לו שאני נכנע אז הוא יניח לי כי מה לא ניסיתי ?

מגיל קטן יש לי חולשה ולא ברור לי למה ואיך היא התחילה. אני זוכר את עצמי בגיל 10 עושה דברים ש- 99% מהילדים לא עושים ולמרות שזה אנונימי אני מתבייש לפרט אותם. וכך במרוצת השנים אני מנסה להלחם ביצר הרע אך למרות שמדי פעם ניצחתי בקרב אני מרגיש שבמלחמה הכוללת אני מפסיד ובגדול...

שמתי אינטרנט רימון במחשב - אז מדי פעם הורדתי את רמת ההגנה.
ביקשתי מאשתי שתשנה את הסיסמא ושרק היא תדע - אז נכנסתי לאינטרנט בפלאפון.
התקנתי הגנה גם בפלאפון - גיליתי שהיא לא מספיק חזקה.
התקנתי הגנה נוספת בתשלום - יותר טוב אבל עדיין אני נופל.
מצד אחד אני אומר נכון אז אני לא רואה ממש פורנוגרפיה - מצד שני אז אני רואה נשים לבושות לא צנוע והתוצאה היא אותה תוצאה - אוננות
יצר הרע פשוט מסתפק בפחות כדי להפיל אותי...
אולי (ואני אומר זאת מתוך אמונה) אין לי בחירה חופשית ? אולי בגלגול שעבר הייתי כל כך רשע ועכשיו כמו פרעה אין לי באמת בחירה וזה העונש שלי להיות מתסותכל, עצוב ומדוכא - כי מה שאני לא עושה בסוף אני נופל
כעת אני מרגיש בעיקר עייף ומיואש מהמלחמה ביצר אחרי שהוא הצליח שוב להפיל אותי אחרי בערך שבוע שהייתי נקי

תודה

תגובה: בטוח שגם אני יכול ? לפני 9 שנים #77408

• וטהר ליבנו
  • רצף ניקיון נוכחי: 231 ימים
  • חבר קבוע
שלום לך וברוכים הבאים לפורום!! קודם כל, בטוח שגם אתה יכול!!!! וודאי שעל ידי הכלים הנמצאים באתר תוכל גם להרגיש זאת על בשרך! תוריד את המדריך ותנסה את הכלים הראשונים ואם זה לא עוזר לך אז כנראה אתה מכור, וכמו שהגדרת ״אתה לא יכול להפסיק״, אז תתחיל בתוכנית של 12 הצעדים עם הקבוצות הטלפוניות ועם הספונסר (מדריך אישי שעבר ועובר כמוך את ההתמודדות הזאת). ובע״ה תעלה על דרך המלך כמו הרבה מהחברים שהצטרפו. בהצלחה!!

תגובה: בטוח שגם אני יכול ? לפני 9 שנים #77410

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אם אתה מיואש זה מצויין כי זה אומר שאתה פתוח לקבל את התוכנית

תצטרף לקבוצות ותעדכן פה בפורום אפילו על בסיס שעתי.
ממליץ גם על יומן מסע ל-90 הימים

בהצלחה רבה

תגובה: בטוח שגם אני יכול ? לפני 9 שנים #77436

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי
בשבילי כל חסימה הייתה רק עוד אתגר לפרוץ. לא יכולתי בלי הסם שלי.
המהפך התחיל כשהרמתי ידיים, נכנעתי והודתי שאני חסר אונים. מסרתי את עצמי לאלוקים ומאז חיי השתנו.
בהצלחה רבה לך חבר יקר, אוהב אותך.
מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן