ברוכים הבאים, אורח

אני חדש פה. אני מקווה לצאת מההתמכרות הזו לגמרי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני חדש פה. אני מקווה לצאת מההתמכרות הזו לגמרי 1325 צפיות

אני חדש פה. אני מקווה לצאת מההתמכרות הזו לגמרי לפני 8 שנים, 11 חודשים #78029

שלום לכולם,

אני חדש פה, נרשמתי לאתר לפני יומיים.
קצת על עצמי: אני נשוי יותר בן 33 עם ילדים, ב"ה.
מה שאני מחפש כאן זה שמחה, שלמות, שלווה אמיתית.
כן! דוקא מתוך הנקודה הזאת אני בא לכאן, ואני אפרט:
מאז שאני בן 22 התחלתי לצפות בתכנים פורנוגרפים באופן ממכר. (ייתכן שלפני כן היו לי נפילות אבל מבחינתי הם היו בגדר של חד פעמי).
אז באותה תקופה, כשהיו לי נפילות, אחרי הנפילות האלה היתה לי תמיד חרטה עמוקה מלאה צער ועצבות על המדרגה אליה הגעתי. אני זוכר את עצמי אז מוכן להטות את עצמי אל הקצה השני, להתרחק מאינטרנט, ממראות אסורות ומהרהורים כמעט ללא שום "בקרת מהירות". אמנם הרגש של חרטה פועל חזק ונותן תחושה של היטהרות נפשית, אבל לצערי לא מאפשר לבנות בתוכי מחסום אמיתי כלפי ההתמכרות.
לצערי, אחרי כל נפילה, מגיע עוד נפילה למדרגה יותר נמוכה ומסוכנת, עד שכמעט תכננתי להגיע למעשים ממש. ב"ה, אף פעם לא הגעתי לכך. אני בטוח שהיית לי סייעתא דשמיא מיוחדת כדי לא להגיע למקום הזה, ועלי להודות לה' על כך, אבל למי יש לי לספר....?
ניסיתי פעם אחת (עוד בהיותי רווק) לטפל בבעיה הזו עם פסיכולוג, אבל כנראה שהגישה שלי היתה שהוא ימצא לי פתרון קסם, ובאמת אני מבין היום שאין. הכל תלוי רק בי.
עם הזמן מאז שאני נשוי, החרטה העמוקה שאני מכיר מאז נעלמה בגלל ההרגל שלי הנמשך יותר מדי.
איניני יודע אם אשתי מבחינה במה שאני עושה, צופה וכו' אבל אף פעם לא היה לי את האומץ להגיד לה את זה.
אני בא מתוך הכרה ברורה שאני רוצה להפסיק ואני רוצה את הכלים לזה. זה מה שמביא אותי לנקודה הראשית שפתחתי את דברי, למרות שאני כבר לא מרגיש (לצערי) חרטה וצער, מה שדוחף אותי זה שאני מכיר שמה שאני עושה זה לא האמת, זה לא ככה שאני רוצה את העתיד שלי, של ילדי. אני מחפש את השמחה ושלמות, להרגיש שכל מה שאני עושה מעכשיו יהיה רק לבניין ולא להרס.
אמנם כרגע הכלים שלי להתמודדות היו יותר טובים, אני כבר לא לבד בבית ואיני יכול לעשות מה שאני רוצה, אבל היצר תמיד מוצא דרכים מחודשים לפרוץ. החלטתי מעכשיו להשתמש בטלפון ללא אינטרנט, אבל יחד עם זה אני רוצה כלים להסיר מתוכי את ההתמכרות, וזה מה שאני מקווה למצוא כאן, בע"ה.
סליחה על אורך ההודעה, ותודה למי שיקרא ולמי שיוכל לעודד ולתת עצות טובות.

תגובה: אני חדש פה. אני מקווה לצאת מההתמכרות הזו לגמרי לפני 8 שנים, 11 חודשים #78030

• גדעון
  • דירוג זהב
מכיר מקרוב ומזדהה, חזק ואמץ!!!

תגובה: אני חדש פה. אני מקווה לצאת מההתמכרות הזו לגמרי לפני 8 שנים, 11 חודשים #78031

אוהבים אותך. מכירים ומזדהים. שה' יהיה איתך

תגובה: אני חדש פה. אני מקווה לצאת מההתמכרות הזו לגמרי לפני 8 שנים, 11 חודשים #78035

• תחרות כלבים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1923 ימים
  • דירוג זהב
ברוך הבא הביתה אח יקר ואהוב.
מזדהה עם כל מילה, מתחזק ממך.
אני ממליץ שתירשם לטבלת 90 הימים ואפילו תירשם לקבוצות החיות או הטלפוניות.
אשמח אם תעדכן אותי במצבך ונתכתב, גם בהודעות פרטיות.

אל דאגה, אם אתה פה - אתה כבר מחלים.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
תחרות כלבים - אביתר בנאי

"נוסע במונית, לא זוכר את הכתובת
כל כך הרבה זמן בחושך
הייאוש, הבשר, הגאווה
אויבים גדולים שאני טיפחתי
להדליק את השמש
בצחוק ובכי ובמנגינה
אני כבר מגיע, אני כבר נמצא"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

לסיפור הישן/חדש שלי: tinyurl.com/nkms2jn

ליומן המסע שלי אל הנקיות: tinyurl.com/pdd3fy3

תגובה: אני חדש פה. אני מקווה לצאת מההתמכרות הזו לגמרי לפני 8 שנים, 11 חודשים #78036

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
אויש... כמה שאתה מדבר אלי.
כבר נבהלתי שאולי בסוף תחתום את שמי, אבל אני רואה שלא... כנראה שיש עוד יהודים יקירים ואהובים שמתמודדים עם אותה מחלה כמוני.

תפתח אתגר ה90 יום, ותעדכן כל יום! [אפילו מספר פעמים ביום, מומלץ!]
ותמשיך לצעוד ב12 הצעדים של זהב.

כמה קשה, ככה מתוק!

בהצלחה חבר מתוק.

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: אני חדש פה. אני מקווה לצאת מההתמכרות הזו לגמרי לפני 8 שנים, 11 חודשים #78038

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
בהצלחה רבה באתגר 90 הימים

תמשיך לעדכן ושיהיה לך עוד יום נקי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן