ברוכים הבאים, אורח

זקוק לליווי מקצועי רוחני
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זקוק לליווי מקצועי רוחני 1942 צפיות

זקוק לליווי מקצועי רוחני לפני 8 שנים, 10 חודשים #79029

• יג
  • חבר חדש
שלום לכולם
אני חבר באתר כבר כמעט שנה ועד היום לא יצא לי להביע את עצמי מעל במה חשובה זאת
המייל היומי עוזר לי מאוד וסך הכל המצב באמת עלה על דרך המלך .
סבלתי המון שנים (כמו כולכם)מנפילות באינטרנט וגם לאחר החתונה אפילו שזה די נרגע לא לגמרי הפסקתי והיו לי נפילות מפעם לפעם , בעיקר מאז שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה והיה שם אינטרנט פרוץ , לפני כשנה היה לי משבר גדול בבית לאחר שאשתי גילתה מה אני רואה כשהיא לא בסביבה והרימון מפשל בחסימה (או שבטעות הצלחתי לגלות את הקוד ולהוריד רמה ) עברנו הרבה מאז ברוך ה ויחד עם התיעצות עם האדמור שלי והפסיכולוגית של אשתי ( היא עברה הריון קשה לפני ארבע שנים ומאז היה לה חרדות ופחדים שברוך ה עברו כמעט לגמרי) הצלחנו לחזור לחיים של אמון ויחסים הדדים טובים .
הבעיה היא - כחלק מאותם הבנות שהגענו אליהם לאחר הנפילה הגדולה היתה שאני יטפל בעצמי ( כמו שהיא טיפלה בעצמה אפילו שבהתחלה המילה פסיכאטר עשה לה פירכוס בכל הגוף ) וכחלק מהטיפול אשתי בטוחה שצריך דמות רוחנית שתלווה אותי ותתן דגשים ותובנות שיעזרו לי להישאר נקי , הרבנים שלי לא נראה לי שמתאימים לנושא ורב אחד שניסיתי להיות איתו בקשר והוא מתאים אז אין לו ממש זמן כי הוא משמש במגוון תפקידים , אני לא צריך ספונסר - ברוך ה המצב שלי לא מצריך הגעה לקבוצות וגם הקבוצה הטלפונית לא ממש .
האם יש למישהו רעיון לרב שמבין עניין ולא שופט אותך שיכול לעזור ולהיות אוזן קשבת ?

תגובה: זקוק לליווי מקצועי רוחני לפני 8 שנים, 10 חודשים #79031

לא זכור לי רב ספציפי, אבל שיהיה המון בהצלחה במציאה ובכלל בחיים.
בהצלחה!

תגובה: זקוק לליווי מקצועי רוחני לפני 8 שנים, 10 חודשים #79039

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הבא. אאחל לך שתמצא את מה שאתה מחפש. נסה לבדוק בדף הבית של האתר, בלשונית השניה, תחת הכותרת מי אנחנו מופיעה רשימה ארוכה של רבנים המכירים את הנושא ואת הפעילות של שמור עינך. שיהיה לך בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: זקוק לליווי מקצועי רוחני לפני 8 שנים, 10 חודשים #79045

• יג
  • חבר חדש
תודה רבה , אעשה זאת

תגובה: זקוק לליווי מקצועי רוחני לפני 8 שנים, 10 חודשים #79413

• נתן חסיד
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש
היי חבר יקר!
אני מכיר רב אחד יקר מאוד שעוזר.
אם אתה רוצה יותר פרטים אתה יכול לפנות אליm0548400769@gmail.com
בהצלחה!!!