ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה 1771 צפיות

שאלה לפני 8 שנים, 10 חודשים #79092

• נתן חסיד
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש
האמת היא שאני לא יודע כל כך מה לכתוב, זה פעם ראשונה שלי בפורום כלשהו באינטרנט, למרות שאני נמצא כבר הרבה מאוד שנים בעולם הזה של האינטרנט. החיובי והפחות חיובי.

אני חושב שבמקום להציג את הבעיות שלי אני אעלה שאלה ולמי שיש תשובה ורוצה לענות אני אשמח.

שאלה:
האם יש איזושהי בעיה ששני חברים טובים, ואני מתכוון ממש טובים, שאוהבים אחד את השני, יתנשקו צרפתית.
בלי משיכה מינית, בלי ש"עומד להם" וכו', ממקום של אינטימיות ואהבה אחד לשני. ואני לא מתכוון לבעיה של "מה יאמרו" וכו'. בעיה הלכתית, עקרונית, ערכית.

תודה בכל אופן, תמיד עושה טוב להוציא מהלב לדף.
נתן.

תגובה: שאלה לפני 8 שנים, 10 חודשים #79113

• bralevtaor
  • חבר ותיק
שלום נתן.

בוא נוציא רגע את ההלכתי, עקרוני וערכי. אני נמצא פה מסיבה אחרת. הפן האישי.

לי בפן האישי והפנימי לא טוב עם הדברים שעשיתי. לא טוב לי כי זה פוגע בי כי החיים שלי נהרסים, כי המקום שלי נעלם וכי אני מאבד את עצמי לגמרי. לקח לי זמן ועדיין לוקח, לראות את זה. אבל תמיד הרגשתי שמשהו פה לא מתאים. שמה שאני מחפש לא נמצא איפה שאני מחפש.

אז אולי זה מעצבן אבל נראה לי נכון להחזיר את השאלה אליך..

אשמח שתשתף בתשובתך.

תגובה: שאלה לפני 8 שנים, 10 חודשים #79114

• שעון קיר
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר קבוע
הלכתית, ודאי שאין שום בעיה, פעם זה היה מאד מקובל בין משפחה, חברים, רב ותלמיד, וכל מי שהיה מאד קשור אחד לשני, יש לי המון מקורות לזה, אבל פעם הכוונה ממש פעם, בזמן המקרא, אולי גם התלמוד.
לדוגמא, כתוב, אני לא ממש זוכר עכשיו, צריך להסתכל בדיוק, אבל שכשכתוב ויישק לו בתורה הכוונה פה לפה וכשכתוב וינשק זה על הלחי, או הפוך. וראיתי על זה בעוד הרבה מקומות.

נישוק חפוז, אני חושב שאין שום בעיה גם לא עקרונית וערכית, והיום יש המון, בעיקר בעולם החילוני שנותנים נשיקות כאלה בין משפחה, בין חברות טובות (על גברים לא שמעתי).

משהו יותר ארוך ומסובך זה כבר משהו השמור בין בני זוג, וגם זה פועל על הנפש ומפריע לקשר הנורמלי בין חברים שרוצים להישאר חברים ולא "זוג".
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן