ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי ובקשת עצה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי ובקשת עצה 2500 צפיות

הסיפור שלי ובקשת עצה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79483

• חייח
  • חבר ותיק
אני יציג את עצמי דבר ראשון אני בן 21 שש שנים מכור לפורנו וצאטים ברמה של השנתים האחרונות היתי חייב כל יום להשתמש בפורנו ולפני חודש בערך מצאטים זה הגיע לפון פעם אחת יחידה ושם הרגשתי שזהו זה אני עובר כל גבול זה משהוא חולני אצלי אני צריך לתפוס את עצמי וזה לקח לי כצת זמן . אני ברוך השם כבר 16 יום נקי אני בגיל של לפני חתונה לכן אני צריך לדעת מה יכול לעזור לי בשבילי להישאר נקי לכל החיים ולא ליפול אחרי החתונה כמו שראיתי שזה קורה הרבה לחברים בפורום . הכלים שאני משתמש זה פילטר חזק של רימון וברוך ה ה16יום האחרונים זה עבר די בקלות. מה אפשרי עוד לעשות שזה פחות יפריע לי ואני ירצה את זה פחות. מה הכלים שגרמו לכם לצאת מזה. ואיך זה ישפיע על חיי הנישואין שהיה לי .והאם כדי להשתחרר מזה חייב להשתתף בקבוצות?

תגובה: הסיפור שלי ובקשת עצה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79581

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תצטרף לאתגר 90 הימים ותשתף באופן קבוע ובעז"ה עד החתונה זה יעבור ;-)

לגבי קבוצות, כל אחד צריך למצוא מה פועל עבורו. יש כאלו שרק בקבוצות הצליחו ויש כמוני שהסתפקו ב-90 הימים והאזנה לקבוצות הטלפוניות.

החוכמה היא לא להתייאש. אם תראה שדרך אחת לא עובדת תנסה את השניה ובעז"ה משהו יתפוס

בהצלחה

תגובה: הסיפור שלי ובקשת עצה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79584

• Addict
  • חבר קבוע
שלום לך 'אנחנו ננצח'
אני מבין שאתה נמצא במצב שאתה מזהה בעיה שמפריע לך בחיים, ואתה מוכן לקחת פעולות בנוגע לזה כדי לפתור את זה, (הרי נרשמת לפורום וחשפת את עצמך במידת מה כדי לבקש עזרה) וזה כבר מדהים בפני עצמו.

אני גם הגעתי לפה לפני שלוש שנים משווע לפיתרון, ובזכות החברים המיוחדים במקום הזה שנתנו לי כתף ושי,פו את הנסיון שלהם אני כיום נקי בחסד אלוקים שנה ו9 חודשים שבעיניי זה משהוא הזוי. בעבר לא הצלחתי להיות נקי במצב הכי טוב יותר משבועים.

מה שעשיתי זה שעקבתי אחרי חברים מחלימים, עליתי לקבוצות הטפוניות ושיתפתי מה קורה איתי, וכך אט אט נכנסתי לפיתרון.

מה שאני מציע לך, זה, להישאר איתנו לקרוא, לשתף, לשאול, ולקחת אחריות על החיים שלך, כי מה לעשות אף אחד לא יעשה את זה בשבילך, ולצערי גם לא יכול לעשות את זה בשבילך.

מאחל לך למצוא את מה שאני מצאתי פה - החלמה נקיון ומעל הכול חיבור לחיים ולסובב אותי (שאפילו לא ידעתי בשעתו שאין לי...).

אוהב אותך
Addict

תגובה: הסיפור שלי ובקשת עצה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79843

• הדר
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • חבר קבוע
Addict התיאור שלך לתהליך שעברת כאן בפורום פשוט מילא אותי בהמון תקווה ושמחת חיים שאני לא יכול לתאר לך...וחשוב לי לשאול אותך איך אתה מתמודד היום עם התאווה אחרי שנה ו9 חודשים?? (שתמשיך ככה עד 120 בעז"ה!!!!!!) באיזה אופן היא פוגשת אותך היום (אם בכלל)?? האם היא מופיעה במלא עוצמתה כשם שהיא הופיעה אז אלא שאתה מצליח לשלוט בה, או שהיא נחלשה?
תודה רבה על התקווה שהשרשת בי בדבריך!!!

תגובה: הסיפור שלי ובקשת עצה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79894

• Addict
  • חבר קבוע
הדר, נראה שאתה סוחר ממולח, לפני שאתה נכנס פה לעסקים אתה מברר את טיב הסחורה שמציעים לך... מצוין!

ולעצם הענין, שאלה טובה, איך התאוה פוגשת אותי היום? התשובה היא שכיום -ואני מדבר על תקופה של כמה חודשים טובות לא היו לי התקפות תאוה של רצון להשתמש או אפילו כמיהה מטורפת להסתכל או לפנטז.

בהתחלת התהליך זה שונה לגמרי, לוקח זמן עד שהאובססיה נחלשת, אבל זה קורה, לי זה קרה, ותוך כדי כתיבה אני תופס עד כמה הזוי ובלתי מציאותי הדבר הזה הוא בשבילי, אני שהייתי יושב שעות ביום בשירותים מפנטז ומאונן, משוטט ברחוב, מפנטז על נשים ובהערכה גסה הקדשתי כמה שעות לפחות במחשבה כל יום על תאוה, נמצא במצב הזה היום?...
עידן הניסים עדיין פה.

אם תרצה לשמוע מה עשיתי כדי להחלים, אשמח לשתף איתך.
אשמח גם להיות בקשר איתך בפלטפורמה זו או אחרת.
לבינתיים אאחל לך שתמצא פה את מה שאני מצאתי
נקיון, מפוכחות, וחיבור לחיים, (כמובן שברמות שונות, תלוי כל יום, אבל בכללי ביחס לאיפה שהייתי...).
אוהב ADDICT

תגובה: הסיפור שלי ובקשת עצה לפני 8 שנים, 9 חודשים #79897

אדדיקט יקר, התיאור שלך נשמע נפלא.
ממה שהבנתי, התאווה עדיין תוקפת גם אחרי זמן נקיות, אם כי חלש יותר.
כנראה כל אחד והמקרה שלו לגופו. שמח שאצלך זה לא קורה!

אילו פעולות אתה עושה כיום כדי להשאר במקום הנפלא הזה שאתה נמצא בו?

(אני מקווה ש'אנחנו ננצח' סולח לנו על ה"השתלטות" )
(אפשר גם לעבור לפרטי)
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי בעצתך תנחני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן