ברוכים הבאים, אורח

היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות....
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... 2469 צפיות

היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81174

• עידן
  • רצף ניקיון נוכחי: 78 ימים
  • חבר קבוע
שלום חברים.
לפני כמעט 5 חודשים הייתי פה.
זו היתה הפעם הראשונה בחיים שלי שניסיתי להיגמל בכלל.
זה הצליח לי לחודשיים נפלאים בהן קמתי למניינים בבוקר,הלימוד בכולל ערב היה יותר קל להבנה הרגשתי נקי,צחור...
קראתי הרבה מאוד חומר בנושא בפורום איך אומרים? עליתי על הסוס הלבן...
לא הייתי נעזר בחברים פה לא הבנתי ממש את הפורום.. איפה כותבים איפה משתפים פשוט סימנתי מטרה ורצתי אליה..(לא לפגום)
עד שהגיעה התמונת פרופיל של חברה של ארוסתי בווטסאפ... משתדל... רק מסתכל... עוד טיפה.. עוד מבט בתמונה לפני השינה.. ככה יומיים ואז ביום בהיר הנפילה הגיעה..
הוא לקח אותי לסיבוב של 5 חודשים מטורפים של פגימות בוקר וערב.. אני כותב אחרי 2 פגימות של בוקר..
אני יכול רק להאשים את אייפון שלי ואת אייפד שלי שלקח אותי למקומות מטונפים כאלה..
בעצם.. וגם אותי שנכנעתי.
הצאתי נישואים לפני חודש ואני וארוסתי מתכוננים ליום המיוחל מתחילים לגעת פחות,מתרחקים קצת,פחות רגעים אינטימים..
איך אני קם? איך אני יוצא מהבוץ הטובעני הזה..?
כיום אני אומר לעצמי: "נו אתה כבר מכיר את כל האמצעים של הפורום הזה.. אתה מכיר את הכלים.. גם ראית את כל הסרטונים של ה"פורטופי" אתה מכיר את הסגנון של ממרות של הבחור המלוכסן משם.. אז יש לך נשק יותר חזק..?"

רוצה להתנקות שוב,לחזור לימים הנקיים שלי שבהם שמחתי מזה!
לאן אני מתקדם מפה?

תעזרו לי אחים...

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81175

שלום חבר יקר.

כפי שאתה כותב זכית לראות בעצמך שהעסק הזה כאן עובד. אכן יש כאן המון תקווה שכנראה קשה למצא במקומות אחרים. הסיפור הזה עובד בצורה די ברורה ופשוטה בדרך כלל. שיטת 12 הצעדים שעליה מבוססת ההחלמה היא משהו שצריך להשקיע בו מעט יחסית לרווח העצום שהיא מציעה. הייתי מציע לך להתחיל להשתתף יותר כאן בפורום, לעלות לקבוצות טלפוניות המתקיימות כל יום, להתחיל להיות בקשר עם חברים כאן. לקחת "ספונסר" (חבר מחלים שמלווה אותך בדרך). ההמשך יבא מאליו.

בהצלחה
אתך בדרך.

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81178

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
וואו! מזל טוףףף!!!

מחכה לטלפון ממך.

מי זה פורטופי. אפשר לינק לאותם סרטונים?
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 8 חודשים על ידי צניעות.

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81185

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
עידן.
אשמח ליצור קשר בפרטי. יש משהו עצוב בדהרה שלנו אל המחלה ובתקווה שלנו בחיים לתום ולקדושה.
משהו במבט העיניים מצטעף. אתה יודע שהרבה זמן, הרבה מאוד זמן, בתקופת האירוסים שלי, שקעתי במחשבות נוגות על מצבי. החלטתי שהשיר שאני רוצה שיהיה בתחילת החופה, יהיה לחן מסויים אותו שרתי תמיד אחרי נפילות, לפסוק 'וטהר ליבנו לעובדך באמת'. החלטתי שהחופה תאפשר לי התחלה חדשה...
מעבר לשאלה האם זה עבד, אני מבין כיום שהבעיה הייתה שההתחלה הזו נתפסה אצלי כמחווה של יאוש. החופה תאפשר לי, באופן ניסי, לצאת מהבוץ ומהרפש, ומהגועל, וממי שאני, ולהפוך להיות אדם אחר כאותו שמתואר בהלכות התשובה של הרמב"ם.
לשמחתך, יש כאן דרך אחרת, קלה יותר, להגיע לרגעים האלה באופן הרבה יותר מאושר ושלם. אולי תנסה אותה?

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81207

• עידן
  • חבר קבוע
תודה רבה לכולם..
בלי נדר אני אנסה שוב לדרך המלך..
אדם יסודו איך אני יכול להיות פעיל בפורום?
12 הצעדים הם צעדים אני מיישם במחשבה? כלומר אני יושב וקורא את כולם תוך כמה דקות?
או שאני לוקח צעד "מושג" ועובד עליו כמה ימים וככה צעד אחר צעד?
עידן..

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81213

כואב... מתסכל מאוד...

דיברנו מעט. ואשמח לדבר עוד. אבל שמעתי והזדהייתי עם הכאב האשמה והבושה. גם אני הייתי שם

אפשר גם אחרת. קורים פה ניסים. לי קרה פה נס שמתמשך 776 ימים. מתחנן לאלוקים לעוד יום אחד.

בהחלמה

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81218

• עידן
  • חבר קבוע
תודה רבה לכולם.. מקווה להצלחה.
האם מישהו יכול להסביר לי על ה12 צעדים?
כיצד אני מיישם אותם?

עידן.

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81238

להיות פעיל בפורום משמעו להמשיך ולעשות את מה שאתה עושה. לכתוב ולהיות שותף פעיל בשיח המתקיים כאן.
היות ודרך 12 הצעדים היא דרך חיים אני מניח שככל שתהיה מחובר יותר לכל העסק הזה כאן בפורום ובכלל כך תתחבר יותר ויותר לצורת החיים הזו.

יש ספרות שתוכל לעזור לך אם תרצה תוכל לשלוח לי מייל ואשלח לך אותה. ctrnrho@walla.com

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81577

אוהבים. מאוד מזדהה עם זה. היו לי שנתיים של נקיות, צעדים, דרך, בחירות שעשיתי בחיים, ואז, בום ארבע-חמש חודש של דרדור אמצעים מהיר, שמצאתי את עצמי במקומות פחות ופחות חיובים בשבילי. אסירותודה חוזר לדרך. הספקתי ליפול בחודש וחצי האלה. נפילה שאני עוד מנסה לתת לה שם. אבל עדיין. אני מזהה. ורואה. ומבין. ויודע שאין דרך אחרת. רק עם אלוהים. עם כל החורים אצלי בלב, בראות ובנפש. בייחוד עכשיו כשאתה לפני דרך חדשה ומיוחדת, אסירותודה, זה הזמן לחזור לדרך, לעשות פעולות וסדר יום, ובעיקר לזכור, ואני מנסה להגיד ולהפנים את זה לעצמי, שבסופו של דבר, גם זמן הנקיות הוא לא הדבר שממנו אני שואב את הערך שלי, ואת החיים שלי, ואת מי שאני, ואת היום שלי ואת המחר. כל יום אני מתחבר מחדש. וכל יום הערך שלי רק ממנו. כי אם אני אתחיל קצת לסטות מזה אמצא את עצמי ברגע מחוץ לסיפור הזה. במרחק של שניה ולחיצה מכאן.
בתפילה לנכונות

וקיפאון

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81580

• עידן
  • חבר קבוע
תודה רבה לכולם על התמיכה והאהבה...
אני מתחיל לחפש לי ספונסר..

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 8 חודשים #81604

• rbg
  • חבר ותיק
המון בהצלחה

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 7 חודשים #83100

שלום עידן. מקווה שאתה עדיין איתנו...
באיזשהוא מקום, אני מתקנא בתחושות שלך על הנקיות. שהרגשת טוב. כשאני נקי טוב לי, אבל אני חסר (כתבתי על זה פוסט אתמול). כנראה הנקיות שלי לא תמיד מגיעה ממקום טוב. אבל ברוך ה' ברצף הגדול האחרון שלי זכיתי להרבה שחרור לא מובן מאליו.
בכל אופן, אני מאחל לך בהצלחה רבה בדרך. שאם פה מקומך, תמשיך לבוא. ואם לא, שתמצא את מקומך.

בהצלחה רבה ו...יום נקי

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 7 חודשים #83291

• עידן
  • חבר קבוע
תודה רבה חבר יקר..
אני עדיין פה נקי כבר 24 ימים אסירתודה..
מתפלל לעוד יום נקי 
בהצלחה לכולנו!

תגובה: היצר לקח אותי ל5 חודשים של נפילות.... לפני 8 שנים, 7 חודשים #84236

• orbdr
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים