ברוכים הבאים, אורח

חדש וחושש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש וחושש 2630 צפיות

חדש וחושש לפני 8 שנים, 6 חודשים #85324

פעם ריאשונה שאני כותב, ומחפש סתם קצת שיחה ופתיחות, דבר אשר אני לא עושה בחיי היום יום. אני נמצא פה בגלל ההתמכרות אבל כמו שאומרים ההתמכרות היא פשוט הפיתרון הלא נכון לבעיותך. ההתמכרות שלי נובעת בעיקר (לפחות לפי מה שאני חושב) מבדידות שבאשמת הביישנות שלי, וכישלון יומיומי בלא להצליח את הדברים שכולם מצליחים, כפי שמי שפה מכיר אותם מראות הם אחלה מקום לברוח ויכולים בקלות למלות זמן מת (שבאמת אינו קיים, כי הרי תמיד יהיה לנו מה לעשות. אז יותר נכון לומר שזה העיתוי והחק שולטים פה). אשמח למצוא מישהו להתכתב מדי פעם שיקשיב , גם אם אני סה"כ סיפור קלישא שכולם כבר שמעו.

תגובה: חדש וחושש לפני 8 שנים, 6 חודשים #85327

שלום לך!!
חשוב שתדע
שכל אחד והסיפור שלו זה יחודי.
וכל ניצחון על התאווה 
זה מביא החלמה לו ולאחרים
לילה טוב
כמו שאמר לי הספונסר : כל המהלך שלך בנקיות זה מעל הטבע
כך גם הקב''ה ילך עמך מעל הטבע!
וכן הווה.

תגובה: חדש וחושש לפני 8 שנים, 6 חודשים #85335

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כן, בהתחלה קשה לנו לכתוב, תמשיך איתנו, תתחבר, תמצא פה שפה חדשה אבל זה יביא לך בעז"ה את הנקיון שאתה מחפש, הרבה החלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש וחושש לפני 8 שנים, 6 חודשים #85345

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
סיפור קלישאתי זה טוב, כי אולי זה אומר שאתה לא חושב שאתה שונה מאחרים שזאת בעיה שיש אותה להרבה מכורים, אם אתה חושב שאתה דומה פה לרוב החברים שמתמודדים עם התמכרות לתאווה אז יהיה לך קל יותר להתחבר לפתרון שמוצע פה. 

תגובה: חדש וחושש לפני 8 שנים, 6 חודשים #85414

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
הרעיון הוא לתף גם בדברים הבנאליים והקלישאתיים לכאורה. גם אם בשביל האחרים זה סיפור אחד מבין רבים, בשבילך זה הסיפור היחיד!
אתה כותב קודם כל בשביל ההרפיה שלך, אח"כ בשביל האחרים.

תיכתוב ותשתף בפורום בכל רגע שתוכל ובעז"ה יהיה לך עוד יום נקי

תגובה: חדש וחושש לפני 8 שנים, 6 חודשים #85970

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא. החשש שלך מובן. ככל שתיקח יותר חלק, כמה שתביא את עצמך החשש לך יתפוגג ויהיה לך יותר קל. בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן