ברוכים הבאים, אורח

חדש אבל ותיק...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש אבל ותיק... 2390 צפיות

חדש אבל ותיק... לפני 8 שנים, 4 חודשים #88231

אני אולי חדש בפורום, אבל אני ממש ותיק בקבלת במיילים,
ועכשיו לשם שינוי, לא אבוא ואזעק (כמו כל המשתמשים החדשים) תעזרו לי - הצילו...
אני פשוט כאן כדי להודות לאנשים שיושבים ומקלידים במחשב את נסיון חייהם - שהופך לנסיון חיי!!!

בקצרה עלי,
בחור טוב (כמו רובנו), נישאתי ונפתחו לי העיניים - פתאום אני יודע על מה מסתכלים ואיך מסתכלים...
עברו כמה שנות נישואין מלאי תהפוכות (אני ואשתי חכמים מדי, ושתי חכמים זה לא טוב..),
ולפני שנה בערך התחלתי קשר עם מישהי - שהתפתח עד לכדי קיום יחסים, ובאותה תקופה התחלתי גם עם איזה נערה - בנס עצרו אותי לפני שהיה משהו מפליל איתה - מבחינת החוק,
ומאז אני בטיפול צל מישהו - עו"ס מוכשר מאוד (עברתי 5 פסיכולוגים עד שמצאתי מישהו שיודע לשלוט עלי),
בתכל'ס, הוא הציל ומציל לי את החיים, אבל הוא רק פעם בשבוע מדבר איתי, אבל מי שמדבר איתי כל הזמן ומדרבן אותי כל הזמן - זה המיילים של שמור עיניך - הרעיונות והעצות הם פשוט מטורפים ברמת ההצלחה שלהם - כמעט ולא היה איזה רעיון שאני לא משתמש בו.

ועל זה אני אומר תודה לחברים שעונים ומתייחסים לכל האנשים במצוקה!!!

בתפילה שלא לעלות לכאן בפעם הבאה בזעקת הצילו...

תגובה: חדש אבל ותיק... לפני 8 שנים, 4 חודשים #88233

איזה יופי. שאלוקים יהיה איתך וימשיך את הנס שלך. בהצלחה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: חדש אבל ותיק... לפני 8 שנים, 4 חודשים #88256

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ברוך הבא חבר יקר,
שמחים לשמוע את קול מקלדתך!

המיילים הם קצה הקרחון של התכנית. אם נפלת במערכת יחסים פיזית עם אחרת, הייתי ממש מציע לך לאמץ את הכלים המוצעים כאן: קבוצות, טלפונים לחברים ועבודת צעדים מסודרת (איתי למשל אתה יכול לדבר כל יום, ללא תשלום. אם כי אני לא עו"ס, רק אדם שסובל כמוך, וזכה לנס שהוציא אותו משם למשך למעלה מ-800 יום, ויש עוד רבים כמוני).

ניסיון חייהם של המקלידים את המיילים היומיים הוא שהמיילים היומיים לבדם לא די בהם כדי לשמור אותם נקיים לאורך זמן.

מאחל לך הצלחה בדרך הטובה בעיניך, ושבאמת לא תצטרך לחזור כדי לצעוק הצילו (ושאם תצטרך - אכן תחזור לכאן).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

אויש.. (כמעט) נפלתי!!! לפני 8 שנים, 4 חודשים #88634

תראו מה זה,
היית בטוח שאני כבר שולט על עצמי קצת, ולפני כמה שעות היה לי ביד נטסטיק של מישהו, והרגשתי צורך לחפור שם,
ומיד התקשרתי לספונסר - אך הוא לא הרים,
והדלקתי את האינטרנט ואמרתי לעצמי שאני פותח רק יוטיוב, ובתכל'ס היה שם קישור לפ*** ונכנסתי,
בנס, אבל רק בנס, יצאתי משם אחרי 20 שניות, והחזרתי מהר את הנטסטיק.
אבל זה כ"כ דפק אותי, כי ראיתי שאפילו טיפת שליטה אין לי על עצמי.

ב"ה עכשיו אני יותר רגוע כי אני יודע שהשם (אבאל'ע) הציל אותי מלטבוע בזבל הזה.
אבל פשוט התחדד לי כמה אני לא יכול לסמוך על עצמי.

תגובה: אויש.. (כמעט) נפלתי!!! לפני 8 שנים, 4 חודשים #88640

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד, אני מבין היום שאני במקום עם אינטרנט פתוח אני כבר מאונן, אין לי האפשרות למשחקים האלו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש אבל ותיק... לפני 8 שנים, 4 חודשים #88658

היי אחי היקר.

טוב לראות אותך פה.

הנס הגדול שלך שאתה לא מכיר את עצמך. הרב חשבו שהם מספיק מכירים ועפו חזרה לעזעזאל.

טוב לראות אותך חוזר לפה. לי קרו פה ניסים. בעיקר ביישום התוכנית 12 הצעדים קשר רצוף עם הספונסר וחברותא.

חשוב לי יותר ויותר לפגוש אנשים כמוני.

תודה ששיתפת. שיהיה לך המון החלמה

אוהב

תגובה: חדש אבל ותיק... לפני 8 שנים, 4 חודשים #88710

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כמעט נפלת? מצויין.
עכשיו יש לך דרייב להיות הרבה יותר פעיל בהחלמה. תשתמש בכמעט נפילה הזו כמקפצה. תשתף עוד בפום ותצטרף לקבוצות הטלפוניות והחיות.
התאווה אוהבת חושך, תחשוף אותה לאור באמצעות השיתוף עם החברים פה.

שיהיה לנו עוד יום נקי

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן