ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם. 2348 צפיות

שלום לכולם. לפני 8 שנים, 4 חודשים #88820

• אנונימי613
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש
הצטרפתי היום לקהילה החזקה הזו, שאני עוקב אחריה כאורח כבר הרבה זמן. אני בחור ישיבה קלאסי, לפחות על פי החיצוניות. בבית יש אינטרנט. מכאן הבעייה התחילה, כשבתור ילד קטן הייתי גולש למקומות שילדים גולשים, אך כשהגיע גיל ההתבגרות, נכשלתי. בגיל צעיר יחסית נכנסתי למקומות שאני לא אמור להיכנס. ב"ה ההורים תפסו את הנושא מהאינטרנט נחסם לגישתי. כשגדלתי עוד, היצר גדל איתי, ובשיטה פשוטה חיברתי את הכבלים שההורים היו מנתקים, וחזרתי לביצה. וכל זה כשהייתי בישיבה קטנה, עולה לגדולה. כשהתרחקתי מהבית הבעיה קטנה וגם המחשב ננעל הרמטית. אבל מה שראיתי ממשיך לעלות לי בראש. זה משגע אותי.
אני אפילו לא משער איזה נזקים שנגרמו לי. הנפש שלי נטמאה, כך אני מרגיש.
כיום אני רחוק מלהיכשל ב"ה, אבל חטאי העבר כבר עשו את שלהם.
תעזרו לי בנידון?

תגובה: שלום לכולם. לפני 8 שנים, 4 חודשים #88825

שלום חבר. ברוך הבא!
אני לא ידעתי מה. נכון לכתוב אז העדפתי לעזוב. בסוף אני מחליט כן לכתוב ולומר לך שאני מאחל לך שאם זה המקום הנכון בשבילך, תשאר פה ואם לא, לא.

שיהיה בהצלחה רבה שאלוקים ישמור אותך. שבוע טוב

תגובה: שלום לכולם. לפני 8 שנים, 4 חודשים #88842

תקרא, תתייעץ,ובסוף תעלה על דרך בעז"ה
אוהבים אותך...
בסוף את התרי"ג מצוות תקיים בגלוי ולא רק באנונמיות:blush:

תגובה: שלום לכולם. לפני 8 שנים, 3 חודשים #89317

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
פלאשבקים מהעבר תמיד ימשיכו לעלות. גם אחרי שנים של נקיות.

החוכמה היא לא להתדרדר חזרה. אצלנו, המכורים, זו משימה לחיים. אבל האלטרנטיבה היא להשאר בבוץ...

שיהיה לנו עוד יום נקי
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי אלי.

תגובה: שלום לכולם. לפני 8 שנים, 3 חודשים #89326

שלום חבר ברוך הבא!
הסירטונים כאן מומליצים מאוד!
מאמין שגם זה יכול לעזור
gye.org.il/forum/18-%D7%A8%D7%A2%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A6%D7%99%D7%98%D7%95%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D/89325-%D7%A9%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A8%D7%A2%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%96%D7%A8%D7%99%D7%9D
ודבר אחרון אחי הייתי ממליץ שכאשר עולה לך דמיון אפילו הכי חוטא שיש, אל תדחה אותו אל תנסה לשבור אותו כי אם תשבור אותו יהיו לך שניים תקבל אותו בברכה, כן בברכה! ובתוך הדמיון תיכנס אתה כלומר תדמיין את הדמות שלך כאשר אתה מגיע לאותם נואפים רשעים ותדמיין שאתה מסביר להם שמה שהם עושים זה לא בסדר ותסביר להם שיש להם דרך יותר טובה לבטא את היצר שלהם. אני רציני! תנסה את זה תיכנס לדמיון תוך כדי שאתה רואה אותם עושים את ההעברה ופשוט תבקש מהם יפה להתלבש ולהקשיב לך, זה ייתן למלחמה הרבה יותר רוגע והרבה יותר נועם.
אתה יודע במלחמה תמיד יש נפגעים ואם את נלחם בעצמך בטוח תיפגע, לכן אחי היקר אל תילחם תעשה הכל בנועם תסביר להם, ותאמין לי בתוך הדמיון יהיו להם שאלות טובות אליך,{למה לא לעשות, מה יותר טוב וכו'} שתצתרך ללכת לחפש תשובות בשבילם, בשביל הפעם הבאה שהם יגיעו לראש שלך.
בהצלחה אחי. מקווה שהייתי מספיק מובן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן