ברוכים הבאים, אורח

הסיפור האישי שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור האישי שלי 2407 צפיות

הסיפור האישי שלי לפני 8 שנים, 2 חודשים #90762

• שלמה2
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש
שלום,  אני חדש כאן... 
אז קצת על עצמי,  אני בן 21, אני מכור כבר 3 שנים לפורנוגרפיה.
אני מאורס, ואמור להתחתן בקרוב, וזה מגדיל את הלחץ להפסיק עם זה! ארוסתי יודעת שאני מכור, אני סיפרתי לה על זה, וזה מאוד קשה לה.. וגורם לה לחשוב שהיא לא מספיק טובה בשבילי, ואני לא מספיק אוהב אותה.  אני אישית נלחם בזה כבר הרבה זמן, עם עליות וירידות... וקראתי את המדריך באתר, ויצא לי להקשיב לקבוצות הטלפוניות קצת.. ובעוד כמה כלים באתר.  אבל אני מבין שכנראה אני צריך לעשות קצת יותר עכשיו..  אז אני מחפש: 1-עצות איך להסביר לה שזה שאני מכור, זה לא כי אני לא אוהב אותה 2- עצות איך להיגמל3- מילות עידוד, ועוד כל מיני רעיונות ועצות

תודה רבה☺

תגובה: הסיפור האישי שלי לפני 8 שנים, 2 חודשים #90766

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום וברוך הבא
כתבת שאתה מכור כבר 3 שנים, וסביר להניח שהתארסת לאחרונה,
כך שברור שזה לא בגלל שהיא לא מספיק בשבילך.
השאלה שהיא עלולה לשאול זה , כעת שיש לך אותי מה אתה מחפש שם?
ואתה תצטרך להסביר לה שלמכור קשה עד בלתי אפשרי לשנות הרגלים, ועליו לעשות עבודת המידות ועמל רב להפסיק...
איך ומה אתה יכול לעשות,
יש כאן באתר כלים רבים ונפלאים שיכולים לסייע לך,
לי אישית עזרו אך ורק הצעדים ,
אבל אני לא ראיה כי אני כ"כ הרבה שנים מכור שהתייאשתי לגמרי,
אבל בכל מקרה שיהיה מזל"ט ושתזכה להקים בית נאמן מתוך קדושה ואהבה אמיתית, ושתזכה לשחרור מהר
אמן
בברכה
מוטי

חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תגובה: הסיפור האישי שלי לפני 8 שנים, 2 חודשים #90767

שלום עליכם!
ברוך הבא למקום הנפלא הזה בו אני מצאתי את החיים שלי שנאבדו...
אני ממליץ לבוא לקבוצות ולקחת ספונסר, משם הכל יהיה קל יותר.
אוהב

תגובה: הסיפור האישי שלי לפני 8 שנים, 2 חודשים #90814

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא. אם הייתי רואה אותך הייתי מחייך חיוך מריר. הכאב, הוא שהביא אותנו להכיר אחד את השני. 
כדי שתכיר מעט יותר אותי ודרך הסיפור שלי את האופי של הכאב שלי, אשמח אם תעיין בקישור שבסוף ההודעה המפנה לסיפור שלי. אם תרצה להתכתב בפרטי אשמח לתת לך את מה שעבד בשבילי. 
חוסר הביטחון של בת הזוג, הארוסה, הוא לא רק שלה - הוא גם שלי. אני חסר ביטחון האם אני אוהב אותה באמת, והרי, כפי שאשתי צוחקת עלי מדי פעם - כשאני מחמיא למראה שלה, יש אחרות שאני מוקסם מהן, או לפחות מוקסם בפוטנציה. ולא רק היא יודעת את זה, גם אני יודע את זה, וזה מפחיד או מביך, או מטריד, או מעורר חרדה. יש אנשים שלא מבינים למה כי הם חשים ש'מותר להם' וקשה להם להזדהות עם הכאב של האישה, אבל הטיפוסים התלויים יותר, ומחפשי האישור, מהסוג שלי, יודעים גם יודעים. 
אחרי שתקרא את הסיפור שלי, וסיפורים דומים באתרא קדישא הדין, אשמח אם תספר מעט יותר על עצמך, מה פירוש 'מכור', ומה פירוש ש'סיפרת' לה. מה סיפרת, או ליתר דיוק 'איך' סיפרת. זה נס גלוי שסיפרת לה, אבל לעתים למרות שאנחנו מספרים, משהו בנו עושה את זה לא נכון, מדבר בניתוק, על העובדות, ומנסה לפרוש את הכל כדי לבחון האם את אוהבת אותי גם אם וגם אם ולמרות ולמרות...בדיוק כמו שאני מתחנן שאלוהים יסלח לי, אני רוצה לקבל את האישור ממנה. כדי שאוכל להאמין במה שאני עצמי מתקשה להאמין - שאני אהוב עם ובגלל ולמרות. 
ואז, כשמתגלה שארוסתי/אשתי עם כל גדולתה, היא רק בן אדם, הנואשות שלי הופכת מהר מאוד לטינה - אם את לא מקבלת אותי כאן, אז כל הקשר שלנו לא שווה כלום, ואת לא מבינה אותי, ואני לא אספר לך יותר בחיים שום דבר, ובמקום לראות את הפצע המשותף שהמחלה הזו יוצרת בעולמנו, ואת הקושי הזוגי להתמודד איתו, אני הופך את זה לאישי. 
זו המורכבות על 'רגל אחת'; כדי לעשות שיחות כאלה נכון, צריך קודם כל להבין נכון את המחלה  - לבדוק האם אתה מכור וכן הלאה, בלי זה לעתים כוונות טובות מובילות לרגשות קשים ולא טובים כלל. 

ומי יודע, אולי כשאול המלך בשעתו, באת לחפש אתונות (איך להתמודד עם), ותמצא מלוכה (נקיות, שלווה, תחושת שלמות פנימית ועוד כהנה וכהנה). 

אתך 
נתן במתנה 
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי נתן במתנה.

תגובה: הסיפור האישי שלי לפני 8 שנים, 2 חודשים #90820

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שיהיה לך הרבה מזל טוב
תישאר איתנו ובתצטרף לאתגר 90 הימים

התמכרות זה לא דבר שמפסיקים מהיום למחר, אבל תסביר לה זה אפשרי, ועם תמיכה מוראלית שלה תוכל להתגבר ואז גם תוכלו לבנות זוגיות איתנה. נראה לי שברגע שתגיד לה שהיא יכולה לעזור לך בהחלמה זה יפחית את הרגשת חוסר האונים שלהם.
כמובן שהשיתוף שלה צריך להתבצע בהדרכה ולכן אני ממליץ לך לבקש ספונסר.

תגובה: הסיפור האישי שלי לפני 8 שנים, 2 חודשים #90839

שלום חבר
שמעתי שיש שמספרים לאישה, כדי ליפרוק את הכאב את המצפון והאשמה שלהם.
וזה מרגיש כמו איכפתיות ואהבה, אבל זה קצת שונה.
זה סיבוך לא קטן שאתה נימצא בתוכו.
אני ממליץ לענ"ד, במצב רגיש כזה על פסיכולוג.
וגם על קבוצות חיות, וליבחור ספונסר שם שאתה מרגיש שיבין ויוכל לעזור לך.
ספונסר יכול לעזור בתהליך גמילה ג"כ.
או שפשוט תישאל את הפסיכולוג אם הוא חושב שאתה צריך קבוצות.
עידוד ? אז ככה, אישתי גילתה מעצמה. ורק בזכותה אני כאן.
והזוגיות שלנו יותר טוב מאי פעם, בזכות שנישארתי כאן.
זה מאוד קל לטפל בזוגיות לפני שהיא התחילה. אבל זה קשה להסכים לעשות את זה.
אבל אני מאוד ממליץ להתייחס לזה ברצינות, זה לא פשוט נעלם בדרך כלל.
בהצלחה, ומזל"ט.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן