ברוכים הבאים, אורח

נרשמתי היום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נרשמתי היום 1863 צפיות

נרשמתי היום לפני 8 שנים, 2 חודשים #91376

• משה רוזנר
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • חבר חדש
קראתי קצת מסיפורי האחרים, הסיפור שלי לא שונה בהרבה מכולם, מכור בצורה כרונית למחשב, זה כולל סרטים, צאטים, חדשות, וכמובן הכואב מכולם, פורנוגרפיה.
ההתמכרות שלי עמוקה אני יושב קרוב ל10 שעות ביום מול המחשב.
מלבד זאת לצערי התחלתי להפגש עם נשים, פה אני מרגיש שעדיין לא התמכרתי לזה כי זה קורה אחת לחצי שנה, ההבנה שכדאי לעצור הכל הגיע כשאיבדתי משרה תורנית חשובה בעקבות ההתמכרות שלי, הפסקתי לכתוב חידושי תורה, דבר שהייתי עושה בכמויות בעבר, הראש לא מרוכז, ונעשיתי עצבני יותר ולא רגוע.
אשמח לעצות, עצה קטנה, איך להתחיל.
ואולי אציג שאלה, האם יהיה נכון במצבי שלי להתנתק לגמרי מהאינטרנט או עכ"פ לשים סינון חזק, או שזה צעד קיצוני מידי להתחלה לאחד שמכור כל כך, אין לי שמץ של הבנה בענין, אשמח לעצות ולעידוד בענין.

תגובה: נרשמתי היום לפני 8 שנים, 2 חודשים #91377

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
ברוך הבא אחינו היקר
שמח מאד לראות עוד יהודי שמעוניין לחיות בצורה יותר בריאה ושפויה בעולם היפה של בוראנו המטיב.
אני מצאתי פה חברותא ודרך, מתפלל שתמצא גם אתה.
המפתח הראשוני והכי חשוב הוא לצאת מהבדידות והאנונימיות, ואת זה כבר עשית עם הרישום שלך פה,
בתור אחד שלקח לו יותר מדאי הרבה זמן לעשות את הצעד הזה אומר שמגיעות לך הרבה    על זה.
מזדהה עם תחושותיך, גם אם הנפילות הם עדיין בתדירות נמוכה וברמה קלה יחסית לסיפורי הזוועות של מכורים מסוימים, עצם ההבנה שאני נמצא על דרך שמובילה אותי לכיוון פי תהום אישי ורוחני הספיקה לי להבין שעלי לחשב מסלול מחדש 'רק להיום'.
ממליץ מאד לעשות 2 דברים שלי אישית עזרו בשביל להתחיל להכיר קצת יותר את עצמי ומה מפיל ומפעיל אותי,
1- להירשם למסע 90 יום.
2 - לשתף חברים במה שעובר עלי לטוב ולמוטב, לאט לאט לחוש קצת יותר אמון במקום הנפלא הזה ובחברים המאד מיוחדים שממלאים אותו בתוכן ובקדושה.

"הדרך ארוכה, מפותלת, אני נופל, וקם, נופל, וקם,
עזור לנו אבא שרק לא נפסיק ללכת, ונעמוד איתן עם ראש מורם". 

בהצלחה רבה אוהבים אותך אח יקר!

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: נרשמתי היום לפני 8 שנים, 2 חודשים #91382

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
ברוך הבא
מציע לפנות לקו החם של שמור עיניך ולהתייעץ
גם אני מכור בין היתר למחשב, לפני שהגעתי לתוכנית הייתי יושב המון שעות על המחשב ביום, ומאז שאני בתוכנית זה בערך 45 דקות ביום. לבד לא הייתי מסוגל לעשות את זה.
תמשיך איתנו
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: נרשמתי היום לפני 8 שנים, 2 חודשים #91385

אני הייתי ממליץ לך לקפוץ למים ולפנות לאחד החברים שנראה לך מתוך מה שקראת שיהיה לך איזשהו קליק איתו, לשלוח לו הודעה בפרטי 
ומשם, ה' יהיה בעזרך.
הוא כבר עזר ועוזר להמון המון חברים שהיו במצבך והיום נושמים אוויר אחר.

תמשיך לבוא.

תגובה: נרשמתי היום לפני 8 שנים, 2 חודשים #91387

גם אני מצטרף להנ"ל

תגובה: נרשמתי היום לפני 8 שנים, 2 חודשים #91417

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל, ברוכים הבאים, עשית צעד אמיץ שפתחת שם משתמש והתחלת לכתוב,
עיצות.
הייתי ממליץ לך לחסום את האינטרנט לגמרי שלא יהיה לך במחשב שום תאווה, אבל צער לי להגיד לך, שרוב הסיכוים היום אתה חוסם ומחר אתה פותח, תתחבר לפורום ותיצור קשר עם חברים, וקח כוח להמשך הדרך, מוזמן תמיד להתכתב ולשתף פה,תרגיש שזה הבית שלך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי אבי גולן.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן