ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: S O S 1806 צפיות

S O S לפני 8 שנים, 1 חודש #91961

• יוOי
  • חבר חדש

אני מתמודד/סובל מהתאווה כבר למעלה מ10 שנים (עם עליות ומורדות כמובן) ואני ממש על סף איבוד תקווה.. העניין הוא שאני אדם שמאד מחובר ומודע לעצמו עם מטרה בחיים ואחרי צבירת הרבה ידע בתחום ההתמכרות (הרבה דרך פורטיפיי ועוד דרך כל מיני ספרים וכדו') כמו כן הצלחתי להתמודד בהצלחה עם התמכרות לסיגריות (אחרי כ8 שנים של 2 קופסאות ליום אני נקי לגמרי כבר 6 שנים) אבל בתחום הזה אני מרגיש שידיי כבולות וזה לא משנה כמה זמן אני מצליח 'להיגמל' זה תמיד חוזר ומצליח לשבור אותי (עד לפני 4 חודשים הייתי נקי כ8 חודשים) ואז אני מתמכר לזה בעוצמות מטורפות (לפעמים כמה פעמים ביום) מחכה לעצות כי אני מאד רוצה להיגמל אבל 'בעידנא דאיכא ליצר הרע ליכא דמידכר ליצר הטוב'...

תגובה: S O S לפני 8 שנים, 1 חודש #91962

ברוך הבא חבר!
בגעת למקום הנכון! מאז שאני פה - כל צורת ההתמודדות שלי השתנתה, וזה נותן תוצאות, בחסדי ה'!
אם תרצה - אשמח להיות איתך בקשר בפרטי.
בהצלחה!

הקונפליקט הוא שאני לא יודע מאיפה להתחיל.. לפני 8 שנים, 1 חודש #91975

• יוOי
  • חבר חדש

זאת אומרת מצד אחד אני יודע שזה הורס אותי וגורם לי להפסיד המון בחיים ומסיט אותי פעם אחר פעם מהמטרות שלי (גם גשמיות נטו..) וצברתי המון שעות ידע ופסיכולוגיה ומוסר כדי להתמודד עם זה ואז פתאום זה תוקף ואני מרגיש חסר הגנה לחלוטין.. כאילו כל מה שלמדתי ותירגלתי התאדה בשניה ואז אני נסחף שוב למעגל הקסמים הזה של עבירה התחרטות וחוזר חלילה.. מה עושים???????????

:pinch: אזהרה: ספוילר!
:pinch: אזהרה: ספוילר!

איך מורידים את הספוילרים האלה ?? חשבתי שזה לפני 8 שנים, 1 חודש #91976

• יוOי
  • חבר חדש

אמוטיקנים..

תגובה: איך מורידים את הספוילרים האלה ?? חשבתי שזה לפני 8 שנים, 1 חודש #91981

ברוך הבא! יש פה כל מיני פתרונות, אני לא יודע מה אלוקים תכנן לך.
תמשיך לבוא, מאחל לך הצלחה רבה בכל אשר תפנה

תגובה: S O S לפני 8 שנים, 1 חודש #92025

היי יוSOSי

מאוד מזדהה עם מה שכתבת. שהגעתי לפה ידעתי המון על התמכרות, יותר מזה עוד נכנסתי לפה כמה פעמים בכל מיני ניקים ששכחתי את שמם וסיסמתם והתרעתי בפני כל מי שהיה מוכן לקרוא על ההתמכרות ועל השלכותיה, הכחשתי שאני לבד מכור. גמאני התנקייתי מסיגריות כמה שנים והרגתי את עצמי למה בזה אני לא מסוגל. 

באסירות תודה מצאתי פה את הפתרון, וזה עוד לי להשאר נקי כבר במשך 987 ימים. זה עובד לי ויכול לעבוד גם לך. מציע שתשאר כאן ותקרא ותחפש את הדרך לקחת את ההחלמה הלאה וליישם את העקרונות של התוכנית. תקבל המון טוב מאבא אוהב אמן.

אם תרצה אשמח להיות לעזר, תוכל לפנות אלי באופן פרטי

תגובה: S O S לפני 8 שנים, 1 חודש #92161

• איפה האור
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • חבר ותיק

אצלי ההבנה שאני מודע לעצמי ושיש לי מטרה בחיים פלוס העובדה שצברתי בחיי הרבה ידע בנושאים נפשיים ורגשיים שונים, ועם כל זה מול התאווה אני אף פעם לא מצליח להתמודד, עוזרת לי להבין שאני חסר אונים מול התאווה - הצעד הראשון להחלמה.
אוהבים

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן