ברוכים הבאים, אורח

שלום חברים, אני שמח להצטרף אליכם ולעשות מסע ביחד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום חברים, אני שמח להצטרף אליכם ולעשות מסע ביחד 1523 צפיות

שלום חברים, אני שמח להצטרף אליכם ולעשות מסע ביחד לפני 8 שנים #94214

• חיים3
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר קבוע

שלום חברים,אני חדש פה באתר אני מתמודד לצערי עם צפייה בדברים לא צנועים ושז"ל . אני באתי לפה כדי ללמוד על  הדברים  האלו,לקבל ולתת חיזוקים  בנושא ולהיות אתכם חבר'ה טובים , שבחרו להיות אמיצים למרות ועם הקושי.
אני רוצה ללמוד ולעשות תהליך של הבנה מה כ"כ חמור בדברים האלו, עד כמה שזה נשמע מצחיק לחלק מהחבר'ה אבל היצר מנגן לי חזק על זה בעז"ה נעשה ונצליח. נשמח מאוד  לתגובתם ובהצלחה רבה לכם!    

תגובה: שלום חברים, אני שמח להצטרף אליכם ולעשות מסע ביחד לפני 8 שנים #94217

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוכים הבאים למקום נפלא זה,
כשהגעתי לקבוצות, ארבע חודשים ראשונים הייתי עסוק בזה, מה כל כך רע לאונן, לא הוצלחתי להביא שבוע אחת נקיון, הגעתי לקבוצות, כי הבנתי שמשהו קורה שם, אבל....
עד שהבנתי חוץ מהדבר ההלכתי, כשאני מאונן, אני בלון של ריכוז עצמי, חוץ מלישון ולאכול ולאונן שוב פעם, לא בא לי לעשות כלום בחיי,
אני מנותק מאישתי לא יכול לדבר עם ילדיי, לא מתקשר עם הסובבים אותי, אפס סבלנות  וכו',
תמשיך לבוא, תתחבר איתנו ותראה כמה הדבר הזה משפיע לרעה על נפשנו,
יהיו ימים קשים אבל ביחד נצליח לעבור אותם בעז"ה, המון הצלחה להמשך הדרך,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שלום חברים, אני שמח להצטרף אליכם ולעשות מסע ביחד לפני 8 שנים #94239

ברוך הבא אחי היקר!! 
מאחל לך בהצלחה רבה בהמשך,  כל הכבוד לך שבאת והצטרפו לפורום,  זה מעיד על אומץ לב ורצון להשתנות. 
מאמין שבהמשך הדרך לאט לאט יתבררו הדברים.  גם אני מחפש תשובות ומחפש פתרון לתאווה, ובעזרת ה' נעשה ונצליח
אוהב ומאמין בך 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: שלום חברים, אני שמח להצטרף אליכם ולעשות מסע ביחד לפני 8 שנים #94286

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אני יכול להעיד שגם אחרי תקופות נקיון ארוכות, בתקופה של הנפילות הייתי שואל את עצמי: מה כ"כ רע בזה? אולי לפחות נהנה מזה כמו שצריך? וכו...
התאווה דוחפת לנו כל מני רעיונות לראש כדי שנשאר מחוברים לכימיקלים הללו שמשתחררים לנו למוח כשאנחנו משתמשים. צריך לחוות תקופה של נקיות כדי להתחיל לחשוב בצורה צלולה.
ברגע שתגיע לתקופת החלמה משמעותית (לפחות חודש) תשאל את עצמך שוב את השאלה הזו
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן