ברוכים הבאים, אורח

לנשואים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: לנשואים 6197 צפיות

לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96227

• איסי1
  • חבר קבוע

האם קיום יחסים מפיל אותך מ90 יום או שזה בסדר??

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96229

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

אם זה נעשה בהסכמת שני הצדדים (מדברים על גבר ואשתו, נכון? ) אז אין שום בעיה . 
יש אנשים בשלבים יותר מתקדמים בתוכניות אחרות שלוקחים הפסקה גם מזה אבל מסע של ה90 יום בפורום להבנתי הוא מפורנו והוצאת זרע לבטלה .

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96276

כשאני לא מקיים יחסים עם אישתי יותר קל לי להתמודד.
אין לי שום תאווה בראש, ואני לא מפנטז.
וכשאני מקיים יחסים, אני צריך לעבוד יותר עם הכלים ששומרים אותי נקי, בגלל שאחרי המעשה, ניפתח לי התאבון לעוד.
אז ממש מותר ובריא לקיים יחסים, אך אני עושה את זה עם זהירות לנקיות שלי.
בקיצור מותר, אך צריך לדעת למה לצפות לפעמים לדעתי.
אתה יכול להחליט שרק מועדוני חשפניות לדוגמה נחשבות כנפילה, וליספור עד מליון ימים.
רובנו באתר מגדירים נפילה, קיום יחסים עם כל אחד או אחת מלבד האישה שאתה נשוי לה. אוננות, וסרטי פורנו.
אני אישית גם מגדיר תמונות פורנוגרפיות כנפילה בשבילי.
אבל כל מה שגורם לך תאווה ולא ניכלל בנפילות ניקרא מעידה.
מעידה גוררת בדר"כ נפילה. אם אבהה על בחורה בחוף, אם אתחיל עם בחורה, אני כניראה מאוד מהר גם אאונן ואצפה בפורנו.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96740

• ירושלמי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש

לא שייך שקיום מצווה יגרום לך ליפול בעבירה. שכן אמרו חז"ל מצוה גוררת מצווה.  אמנם יש מושג של קדש עצמך במותר לך אבל זה לא יכול לבוא על חשבון קיום מצוות עונה. וכמובן לא על חשבון האשה.

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96746

ירושלמי היקר
אשמח לנסות לנסח את מה שכתבת קצת אחרת. במקום להכחיש את האפשרות שיש מי שקשה לו יותר כשהוא מקיים יחסים. הייתי רוצא לנסח את מה שכתבת כשאלה. למה יותר קשה לך אחרי קיום יחסים, הרי חכמינו אמרו מצווה גוררת מצווה ?
יש כאן באתר הרבה "צדיקים", שנילחמים בתוקף, שלקיים יחסים עם האשה הוא מצווה כ"כ גדולה, שחייבים לעשות אותה הרבה, ולפעמים גם כשלאישה אין חשק. לדעתי הדבר הזה רחוק מן האמת.
לדעתי קיום יחסים בלי רצון האשה זהו אונס במצב הגרוע, ואוננות עם אישה במצב הטוב. קיום יחסים זהו חיבור אמיתי בהסכמת שני הצדדים, ובהנאתם. 
כשאדם חטא כ"כ הרבה, וראה הרבה פורנו, הסתכל על הרבה נשים. נהיה קשה לו לקיים יחסים עם אישה אחת, ולהרגיש את החיבור האמיתי הזה. ולכן ניכנס לו בלי משים לב, רק ההנאה שלו עצמו בקיום היחסים, וממילא זה כמו פורנו, שרצים מקטגוריה לקטגוריה. גם כאן הוא יחפש עוד דבר מרגש. אבל להבדיל, אדם ששומר על העיניים והמחשבה, אולי באמת לו יהיה לו יותר קל, בגלל ה"פת בסלו", וישמור עליו מן החטא.
אז בגלל שבאתר כאן, רובנו חטאנו, ויצא לנו כמה פעמים ליראות נשים באמצע קיום יחסים, וחשבנו כמה יהיה נחמד להיות שם. אני חושב שהרבה יסכימו איתי, שבקיום יחסים עם האישה יש שני בעיות נפוצות:
1. כשאני עם אישתי, אני לא איתה. שאומר שאני או חושב על נשים אחרות, או חושב רק מה יגרום לי הנאה. או לא חושב האם בכלל מתחשק לה לקיים יחסים. וזה מאוד אנוכי.
2. אחרי קיום יחסים, ניפתח התיאבון לעוד. כמאמר רז"ל "משביוע רעב, מרעיבו שבע".
זה דעתי בעניין קיום היחסים עם אישתי, הבריא לעומת החולה.

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96757

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה בכל מילה עם לוחם אמיץ

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96784

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
נראה לי שהנושא יותר מתאים לפורום נשואים

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96833

• דודו2
  • רצף ניקיון נוכחי: 1844 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם
אני חדש בפורום וזו בשבילי טבילת אש
מקווה שבעזרת ה' אעשה נחת לחברים
כאמור אני חדש בתכנית, אך מצד שני יש לי קילומטרז' עצום בעליות וירידות ומרגיש שמצאתי את מקומי ושיש לי מה לתרום למרות היותי חדש בתוכנית. קצת גאווה ( גאווה על קיללומטרז' בנפילות????) וקצת ענווה.

אצלי החיים הכפולים יכולים לתפקד בצורה נהדרת וזוועתית. זאת אומרת שכשאני עם אשתי אני שם את התאוות האסורות בצד, מתרכז בה, אוהב אותה, מכבד אותה, מתאווה לה בלבד.
אני מבין שזו אשליה שהכל בסדר. שאחרי זה תהיה נפילה כואבת ובריחה למחוזות הזויים. אני גם מודה שהתאווה הורסת לי את החיים ואת הזוגיות.
בכל אופן אם בתקופת ההחלמה אני יכול לחיות זוגיות נורמלית לטובת אשתי ולטובתי, אני לא רואה סיבה להימנע.
השאלה שלי אם זה תלוי בבן אדם ובאפיון מחלתו או שההדרכה לכולם היא לשים את התאווה בצד לגמרי?

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96834

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מנסה לתהות בקול אם תרשו לי חברים
כן רובינו חיינו חיים כפולים, אבל שאלת השאלות ידענו מה זה לאהוב את האישה? ידענו מה זה אהבה? או המרנו את התאווה למשהו זמין וכשר. 
אני בכלל לא בטוח שבתחילת ההחלמה יש לנו תשובה על השאלה, אבל נראה לי שעם ההתקדמות בהחלמה גם התשובה תגיע
ולדעתי התשובה היא: לשים את התאווה בצד כל עוד ננסה לאכול משני העולמות לא נוכל להתחיל להחלים

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96840

מזדהה עם כל מילה של "צריך חבר".

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96843

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש נהניתי ממה שאמר לוחם אמיץ בקשר לקשר עם האשה שצריך להיזהר גם ממה שאתה לא מגדיר כנפילה כי בסופו של יום הדברים והפעמים שבהם אני מקל ראש רק מדרדרים אותי.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי גיימס.

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96844

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים אני גם חדש פה. הייתי היום בקבוצה הטלפונית שמעתי חלק מהחדשים מדברים היה יפה (חוץ ממי שלא השתיק...) אני ממש נהנה ונדהם מהכמות חומר שיש פה ממש בא לי להגיב על הכל פה. מישהו בקצרה יכול להסביר לי איך זה עובד מה המטרות וקצת פרטים?

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 10 חודשים #96845

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוכים הבאים למקום נפלא זה, אם אתה סובל ממה שאנו סובלים, אז מקומך איתנו, אנחנו (רובם פה) סובלים מאוננות כפיתית, לצפות בפורנוגרפיה במחשב יום ולילה וכו', ופה מצאנו פתרון להנ"ל, אייך זה עובד, אי אפשר להסביר ברגל אחת, אבל אם עלית על קבוצה טלפונית, אז התחלת פעולת החלמה, תמשיך איתנו, ולאט לאט תמצא את הדרך המיוחדת להחלמה שלך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 9 חודשים #97285

• איסי1
  • חבר קבוע

תודה רבה לכל המגיבים רציתי רק להשחיל משפט שלדעתי זה מאוד טלוי בסוג בעיה או התמכרות כל אחד כפי כבודו ומעלתו ז"א יש אחד שהוא לא חרמן אבל אוננות זה רק מרגיע אותו ותו לא מלחצי היום יום וכנ"ל סרטי..וכו
ולא תמיד זה פוגע באהבת אישתו של האדם בצורה ישירה אני לא זוכר בחיים שצערתי את אישתי מסיבה כזאת של רצון לקיים למרות רצונה שלה
למותר לציין שאישתי לא מסוג הנשים  שנהנת מזה בטרוף כרגע יכול להיות שדברים משתניים עם הזמן

תגובה: לנשואים לפני 7 שנים, 9 חודשים #97286

• איסי1
  • חבר קבוע

מזדהה איתך

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן