ברוכים הבאים, אורח

רוצה להאמין שאפשר אחרת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצה להאמין שאפשר אחרת 2196 צפיות

רוצה להאמין שאפשר אחרת לפני 7 שנים, 7 חודשים #99177

• ime
  • חבר קבוע

הרסה לי את החיים התאווה הזאת...נכנסתי לדכדוך וחרדות. כמעט והגעתי לכדורים פסיכיאטריים כדי לצאת מחרדות.
נכנסתי למעגל הקסם שאי אפשר לצאת ממנו. זיהיתי גם בלי שאף אחד יגיד לי שהדבר שאני כל כך מתאווה לו הוא גם מה שהורס לי את החיים. כל השמחה שלי הלכה. שום דבר כבר לא מרגש שום דבר לא מצחיק ולא משמח. כל החיים שלי התבלגנו. הרגשתי שרמסתי את הנפש שלי. התפקוד שואף לאפס.. ומה עכשו? הצלחתי להיות נקי בשבועיים האחרונים אבל לא מתוך התמודדות אמיתית. פשוט השם ריחם עלי ויצר הרע עזב אותי קצת...עד היום בערב.. מה הלאה??

תגובה: רוצה להאמין שאפשר אחרת לפני 7 שנים, 7 חודשים #99178

אחי היקר,
יש עשרות, מאות ואולי אלפי אנשים שעברו דברים קשים ביותר בהתמודדות מול התאווה, וחייהם התהפכו לטובה והשתנו מן הקצה אל הקצה.
אני לא יודע מי אתה ומה הרקע שלך, אבל אני יכול להבטיח לך, שגם אתה - לא משנה מה עברת וכמה עמוק טבעת - יכול לצאת ולהתנקות מהתאווה.
ממליץ לך להסתכל בסיפורים אישיים של "סוד הכניעה" ושל "אסירותודה" ובעוד סיפורים אישיים שאתה יכול לחפש בפורום, לראות קצת מה אנשים עברו ומה קורה איתם היום.
הקב"ה הקדים תרופה למכה, ויש לנו את תוכנית 12 הצעדים הנפלאה שמראה את הדרך לחופש ולנקיון לכל מי שמכור, ויש עוד כלים שמתאימים לפי דרגות ולפי רמות.
מציע לך גם לקרוא את המדריך של שמור עיניך:
gye.org.il/images/stories/downloads/hebrew-handbook.pdf

בהצלחה צדיק, תן חיוך ותמשיך הלאה! 

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: רוצה להאמין שאפשר אחרת לפני 7 שנים, 7 חודשים #99179

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אפשר אחרת ובגלל זה אנחנו פה
תקרא תשתף
תתכתב ועוד 
בסוף יוצא מפה הרבה טוב

תגובה: רוצה להאמין שאפשר אחרת לפני 7 שנים, 7 חודשים #99182

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
בטח שאפשר אחרת!
אתה צריך לשמוח. הגעת למקום הנכון. אני שמח שהגעת.
ביחד הכל אפשרי.
אני ממליץ לך בחום לראות את הסרטונים של פורטיפיי כאן באתר. ככל שתבין יותר על ההתמכרות שלך ככה תוכל להתמודד איתה ביעילות רבה יותר.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: רוצה להאמין שאפשר אחרת לפני 7 שנים, 7 חודשים #99192

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסכים עם הקודמים שהכל אפשרי ואפשר לצאת מהמעגל הזה לאט לאט יותר ויותר בעזרת ה'.

ממליץ בחום לפתוח יומן מסע בפורום בו תשתף אותנו במסע שלך לעבר החיים הטוב והחירות, עם הקשיים ההתמודדויות ההתקדמויות הנפילות התובנות התהיות וההצלחות שתחווה.

ב"הצלחה

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי איש ישראלי.

תגובה: רוצה להאמין שאפשר אחרת לפני 7 שנים, 7 חודשים #99251

• בן פורת
  • רצף ניקיון נוכחי: 1435 ימים
  • דירוג כסף

תיאור קלאסי של כמעט כל אחד שמגיע לכאן, אני גם מתחבר למה שתיארת שהשמחה הלכה ושום דבר לא מרגש ולא מצחיק, תמשיך איתנו, וביחד נתחבר חזרה לחיים
אוהבים

תגובה: רוצה להאמין שאפשר אחרת לפני 7 שנים, 7 חודשים #99270

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אל תאמין...

תנסה!

תשתף פה באופן רציף. לפחות שיתוף/תגובה אחת ביום. תראה איך השיתוף של התחושות עוזרך לפרוק את המתח ולהשאר נקי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן