ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: שלום לכולם 4818 צפיות

בעניין: שלום לכולם לפני 12 שנים, 10 חודשים #1461

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
מה נשמע ששון?
מקווים לשמוע ממך בשו"ט

אני מתחזק בנתיים בימים הטובים שיש לי
בוא נתחזק יחד

בעניין: שלום לכולם לפני 12 שנים, 9 חודשים #1549

• Shmiras
  • חבר ותיק
  • גוף שבתוכו נשמה
תעדכן את עצמך בחומר של הארגון. קודם כל תוריד/תדפיס את המדריך שלנו מהאתר ותקרא אותו במשך השבת.
תגובה לכל המשתמשים באתר, תרחמו על עצמכם. המדריך של GYE נכתב אחרי שנים של נסיון בתחום הזה, בתוספת של אלפי תיקונים והערות של חברי הפורום באנגלית. יש יותר מה להריוח בקריאה ראשונה של המדריך, מכל התגובות שאם בגלל יהיה לך את הסבלנות לקרא.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: שלום לכולם לפני 12 שנים, 7 חודשים #2508

• ששון
  • חבר חדש
בס"ד

ב"ה בחודשיים האחרונים אני מנסה להתגבר על יצרי  בהצלחה קטנה מאוד ב"ה אני התחלתי להניח תפילין יום יום יש ימים מפוספסים אבל אני משתדל וגם בחלק מהימים אני זוכה גם להתפלל שחרית בינתיים ביחיד בבית וגם יש ימים שאני זוכה להתפלל מנחה וערבית אבל בעניין שז"ל ופגם הברית בחודשיים האחרונים שפכתי כ4 פעמים (לצערי הרב אתמול היה פעם אחרונה אני מקווה שזה אחרונה ממש) אני יודע בברור ששז"ל ופגם הברית גורם הרבה נזקים גם ברוחניות וגם בגשמיות למשל המצב הכלכלי שלי קשה מאוד עשרות אלפי שקלים של חובות ויש לי בעית קשות עם הבנק חזרות שקים וכדומה וזה כנראה אחד הנזקים ויש עוד אם יש מישהו שיכול להתפלל עלי אני אשמח לתת את שמי ושם אימי אבל רק למייל שלו ולא בציבור הזה וגם אם יש מישהו שיכול לעזור כלכלית אשמח לקבל היות ומצבי הכלכלי לא טוב ובזמן האחרון אני מרגיש לחצים בליבי עקב המצב הכלכלי אתמול ניתקו לי את המים עקב אי תשלום וחיברו לי את זה אחרי שביקשתי ארכה לתשלום לשבוע ביום שלישי הבא כנראה ינתקו לי שוב ויש לי חריגה בבנק של 6000 ש"ח והחוב בעיריה זה 5000 ש"ח בערך וס"ה החובות הלוחצים הם 35000 ש"ח אז אם יש מישהו שיכול להתפלל עלי שאזכה לצאת מהמצב הרוחני שלי ולעלות על דרך התשובה וגם שאזכה לצאת מהחובות גם הלוחצים וגם שלא לוחצים ולהגיע ל 0 חובות וגם להתפלל 3 תפילות ביום וגם לא להוציא ז"ל וגם לקבוע עיתים לתורה ולהתנהג כמו יהודי כשר

בכל אופן תודה רבה לכולם על המיילים ששלחתם לי אני שוב כותב את המייל שלי  XBC951@WALLA.COM

בעניין: שלום לכולם לפני 12 שנים, 6 חודשים #5076

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
הבחור נעלם :'(

בעניין: שלום לכולם לפני 11 שנים, 11 חודשים #17493

• ששון
  • חבר חדש
שלום נעלמתי לכמה חודשים היות והחלטתי להפסיק לגלוש באינטרנט אולי זה יעזור לי לצאת  מהמצב הלא טוב שאני נמצא היו לי כמה חודשים טובים מבחינה רוחנית אבל עדין קשים מבחינה גשמית כיום אני כמעט לא יושב על המחשב רק כדי לבדוק את המצב בבנק או לקופת חולים או לבדוק את המייל וזהו אבל אני לא יודע אם זה עוזר הרבה היות וכל הזמן יש לי משיכה להוציא ז"ל (אני חושב שהזמן שטימאתי את עצמי לא יוצא ממני )לא יעזור כלום המחשבות הלא טובות והמראות המשוקצות שראיתי בכמה שנים אחרונות לא יוצאים ממני (לפעמים אני מוציא ז"ל כתוצאה מזה) אני מקווה שאזכה לחזור בתשובה מהרה ולצאת מכל הבלגן שלי הרוחני והגשמי 

בעניין: שלום לכולם לפני 11 שנים, 11 חודשים #17507

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ששון היקר דמוע תדמע ותשוח עלי נפשי בראותי גודל ייסוריך.
רציתי לומר לך דבר אחד, שרק הייסורים והצער שאנו מקבלים מהחטא עצמו ומהנפילה החוזרת והיאוש הטוטאלי מכפרים המון על מה שעשינו, כי כמו שכותב בנפש החיים שחלק גדול מהכפרה הנו להחזיר את ההנאה שנהנינו מהעולם הזה שלא בהיתר, היינו לצער עצמינו כפי ההנאה שהיתה, ולאחר חשבון נוקב שעשיתי עם התאווה גיליתי שהמרשעת ציערה אותי לעין ערוך מאותם רגעי חסד בודדים שהיא העניקה לי [במטרה כמובן למשוך אותי אליה יותר].
                                                                                    שלך משה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: שלום לכולם לפני 11 שנים, 11 חודשים #17572

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ששון ושמחה תמצא לך בעז"ה!
ששון היקר קורא את ההודעות המדממות שלך ודמעות עמדו בעיני
הסבל והייסורים כל כך קשים...
מקווה ומתפלל בשבילך להצלחה והרווחה
בזכות חג הסוכות הזה
אנא ה' הושיעה נא - ואחרי זה - אנא ה' הצליחה נא...
נראה לי שיש הרבה תחומים שצריך להתחזק
וזה מזכיר לי את תחילת דרכי בתשובה (למרות שגדלתי בבית דתי)
אחד הדברים החשובים שרבותי לימדוני היה לשמור על עקביות
וזה אפילו בדברים פשוטים כמו ללבוש ציצית להניח תפילין להתפלל במניין
ומתוך "תרגילני במצוותיך" אפשר להתקדם בהרבה תחומים גם ובעיקר בנושא של שמירת הברית
אז בהצלחה רבה לך ששון
מועדים - לשמחה,  חגים וזמנים - לששון!    ומה נשאר לנו? 
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: שלום לכולם לפני 11 שנים, 2 חודשים #39988

• ששון
  • חבר חדש
שלום זה הרבה זמן לא נכנסתי לאתר אני לא יודע מה לעשות אני כנראה מצב אבוד ב"ה זה הרבה זמן לא הלכתי לתל אביב לעשות מעשים שעשיתי בעבר (למרות שמאוד מושך אותי ) אבל אני עוד לא הצלחתי לחזור בתשובה אני עדין מוציא ז"ל איזה פעמיים בשבוע ב"ה אין לי אינטרנט פתוח (לכן אני לא יכול לגלוש לאתרים של פונוגרפיה ) אבל מה שראיתי במשך מס' שנים לא יוצא כ"כ מהר וזה חיסל אותי רוחנית אני חושב שאין לזה תקנה  ובקשר לתפילות לצערי הרב אני לא מתפלל כלל רק בשבתות ובימים טובים
עוד משהו לפני שנים פגשתי מישהו במקווה שעשיתי עימו מעשים שלא יעשו לפני כחודש פגשתי אותו והוא סיפר לי שהוא עבר טיפול ברווחה היות והוא בזמנו פגע בכמה ילדים וברווחה חושבים שגמרו איתו את הטיפול והוא אמר לי שהוא מתחרט כל פעם שהוא עושה מעשה שכזה ולמעשה היום הוא לומד באחד הישיבות החשובות בירושלים אבל להתפלל הוא אומר שזה לא מעניין אותו לכן הוא לא מתפלל כלל אבל הוא מקפיד כל יום להניח תפילין אם יש לכם רעיון כיצד לשקם את הבחור המסכן הזה הוא ס"ה בן 17 ואני חושב שאפשר להציל אותו (לא כמו אותי אני כבר מקרה אבוד) הוא בא אלי לבקש לעשות איתי מעשה ולא הסכמתי כי אני יודע כמה הוא מתייסר על אחר כך אם יש מישהו שיכול להציל אותו שישלח לי מייל ואני ימסור לבחור את מס' הטל' שלו והבנתי מהבחור שהוא ישמח ליצור קשר

ערכתי
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: שלום לכולם לפני 11 שנים, 2 חודשים #39995

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
שלום ששון,
שלחתי לך את המספר שלי באופן פרטי. אבל אשמח אם גם אתה תתקשר אלי.
תודה.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: שלום לכולם לפני 11 שנים #43192

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

שלום זה הרבה זמן לא נכנסתי לאתר ...

אתה עדיין איתנו?  ???
יש לך עוד קשר עם הבחור?    ???

אם יש לכם רעיון כיצד לשקם את הבחור המסכן הזה הוא ס"ה בן 17 ואני חושב שאפשר להציל אותו (לא כמו אותי אני כבר מקרה אבוד)

רק שתדע לך שיש דרך
הרבה חברים כאן יכולים לספר לך
על איך זה עבד בשבילם...

שנה טובה כתיבה וחתימה טובה
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: שלום לכולם לפני 11 שנים #43249

לא הבנתי את הקטע עם החורים במכנסיים

זה כל כך רלוונטי לך?
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן