ברוכים הבאים, אורח

ווידוי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ווידוי 997 צפיות

ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104534

מישהו יכול אולי להסביר לי אחת ולתמיד לשם מה אני זקוק להתוודות על חטאי המרובים כאן? מה גם שיש לנו כלל של אשרי נשוי פשע

בפרט שאם מישהו יזהה?

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104538

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך,

אני לא מתוודה על החטאים שלי. ממש לא. אם יש לי וידוי, אעשה את זה ביום כיפור ביני לבין אלוקים.

אני כן מספר את הסיפור שלי משתי סיבות: או כדי לעזור לאחרים שיזדהו עם מה שעברתי ויראו שאפשר להפסיק, או כדי שאוכל לקבל עזרה.

אדם שלא מוכן לספר לרופא מה כואב לו ולא מוכן להוריד את המכנסיים כדי לקבל טיפול כי "יש לנו ענין של צניעות", הוא לא מקפיד על ההלכה אלא פשוט לא מבין שבלי לדעת מה הבעיה שלו - הרופא לא יכול לעזור. חלק מהעזרה בנוגע לבעיה שלנו היא על ידי חברים אחרים באמצעות שיתוף. 

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104554

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

אין מה להוסיף על דבריו של סוד 
אבל רק נקודה אחת אחדד עוד
כי המכור אינו חוטא ואינו פושע
אם כן ודאי אינו בכלל "אשרי נשוי פשע".
וזכור נא את סיסמת הכניעה.
כי שום דבר, באופן מוחלט (כולל ההתמכרות) שום דבר, אינו קורה בעולמו של אלקים בטעות.
אוהבים...

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104559

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אשרי נשוי פשע, אין כאן בגלל האנונימיות , 

ואריה ענק אני תמיד מתפלסף באמירות האלה, בנסיון אמיתי להבין.
אין נקודת אחריות שלנו על כל הבאלגן הזה? 
עכשיו אני יודע שזה לא רלוונטי להחלמה על מה ישפטו אותי וכאלה, 
אבל סוף כל סוף יש פה צד של אחריות שלנו??? ואני מרגיש שכל הזמן מנשים להעלים את זה, 
השאלה היא אם מעלימים את זה כי זה לא רלוונטי להחלמה, ויכול רק לייאש, או שמא באמת אנשים חושבים שזה ככה,,,, נבראתי מכור.... אז זה לא אשמתי?!!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104562

• לא לבד
  • דירוג כסף

תודה על השרשור הזה.
פשוט שמח נראה לי שזה לא אשמתנו אבל יש לנו אחריות לעשות פעולות ולעבוד את התכנית כדי להחלים ולהכניס את אלוקים לחיינו
אוהב

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104563

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

אבשלי (הביולוגי שמכיר את ההתמכרות שלי לפני ולפנים) אומר את זה יותר טוב: מי לנו כדוד המלך שנהם מנהמת ליבו:  "חטאיי, אני אדע"..

אכתוב לך את מה שעניתי לו.. ראשית, עבורי זה לא חטא.. זו פעולה חולה..

אבל גם אם נניח שכן, מאז ומתמיד הבעיה הכי גדולה שלי היתה שרק אני ידעתי על 'החטאים' שלי..  

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104572

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לצערי, הנסיון לימד אותי, שהתאווה אוהבת חושך, וכמה שיותר אני פותח את הדברים האפלים, ומאיר על התאווה בפרג'קטור, הוא בורח, לא אמרנו ללכת ברחוב ולספר לכל אחד את העבירות שלך, אבל בין חברים, זה מציל את חיינו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104615

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום
לא לבד כתב on 05 יוני 2017 21:07:

תודה על השרשור הזה.
פשוט שמח נראה לי שזה לא אשמתנו אבל יש לנו אחריות לעשות פעולות ולעבוד את התכנית כדי להחלים ולהכניס את אלוקים לחיינו
אוהב

נשאל את זה קצת בוטה,

אדם ששכב עם נשאית אידס, ועכשיו הוא חולה, האם זה אומר שהוא נדבק שלא באשמתו?

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104676

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

איך מגדירים אשמה?

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104681

• לא לבד
  • דירוג כסף

אפשר להתפלסף על ידיעה ובחירה וכמו שאומרים אילו כל הימים דיו וכו' 
למעשה מה שעובד בשבילי היום לעכשיו ברגע הנוכחי לבחור נכון זה לקבל את העובדה שיש מי שניהל את העולם עד היום וכנראה הוא עדיין בתפקיד...
אז אני בוחר רק להיום לעשות פעולות. 
גם זה שכבר חלה באיידס יכול להאשים את עצמו או אחרים בטעויותיו ולחיות את שארית ימיו בסבל הלקאה עצמית ובדידות או באושר יחסי והתמקדות במה שהוא יכול לעשות.
וכמו שמתחילים ומסיימים בsa את כל העסק הזה
אלי תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את הדברים שביכולתי ואת התבונה להבחין בין השניים.אמן

תגובה: ווידוי לפני 7 שנים, 3 חודשים #104732

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

העתקה מכאן
שאלה לר' שפירא:
 הרב דיבר הרבה על חזרה בתושבה, האם הרב חושב שאנחנו חוטאים או חולים?

תשובה: נדמה לי שעל השאלה הזאת האם אנחנו חוטאים או חולים רק הקב"ה יכול להשיב, אנחנו יכולים לדעת הרבה מאד פעמים שזה היה נפילה כשאנחנו מביטים אחורה ורואים שהמאמץ שלנו לגבי העניין הזה היה מעבר לכל נושא אחר בעולם ובכל זאת נפלנו אנחנו יודעים שלא אנחנו יצרנו את התבנית הזאת לא אנחנו סידרנו ככה את העולם, לא המצאנו נפש שיש לה משיכה לדברים שה' אוסר, וככל שאדם רואה שהמאמצים הכבירים שלו לא הועילו הוא יותר יודע שחלקו של הקב"ה גדול. אבל האם אין לנו בחירה בכלל? האם היה לכם בחירה האם לבוא לכאן הערב או לא? אני מניח שזה לא קל לבוא לכאן הערב, לפחות לחלק זה לא היה קל, גם למי שהולך לקבוצות פה יש עוד אנשים, יש בחירה. האם לקבוצות קל תמיד ללכת? יש בחירה. אם אדם לא הולך לקבוצות, והוא נופל, יש לו אחריות על זה? כל אחד מכם יכול להעיד שכן. הוא מרגיש עד כמה הוא חוטא לעצמו אם הוא לא בוחר בדרך הנכונה. אלא שאם אדם ניסה בהמון דרכים והראש נדפק בקיר והוא לא התקדם הוא יכול להגיד – אני רציתי ללכת בדרך ישרה ולא מצאתי אותה, והקב"ה מורה ישרים בדרך והנה הוא הורה לכם דרך, והוא הביא אתכם עד השער, ואם אדם יאמר הנה השער הנה הדרך אבל אני לא רוצה, אין לו בחירה? יש. אוי ואבוי לנו אם אנחנו נאמר שאין פה גם בחירה, כי אז את הצלם א-לוקים שלנו אנחנו עוקרים כמו שאמר הרב טוורסקי שלבהמה אין בחירה אבל לאדם יש בחירה, לכן בהמה לא הולכת לקבוצות ואדם כן.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן