ברוכים הבאים, אורח

אשמח לפרוק ולשמוע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אשמח לפרוק ולשמוע 418 צפיות

אשמח לפרוק ולשמוע לפני 4 שנים, 1 חודש #126295

• elifyf
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר חדש

אז ככה, בן 26 . ברוך ה' אני יוצא עם בחורה מדהימה!!! באמת שכן. אני אוהב אותה והיא אוהבת אותי. מבחינתי כבר להתחתן איתה. אנחנו מאוד כנים אחד עם השני ומדברים על הכל. ברוך ה' עזרתי אומץ וחשפתי בפניה את ההתמודדות שלי עם אוננות וצפיה בפורנו, התמודדות שמלווה אותי כבר שנים רבות ועברתי עם התמודדות זו עליות ירידות תקופות ונסיונות אין ספור להשתפר(אני מניח שהרבה פה מכיררים פחות או יותר את התחושות) קודם כל חשוב לי לציין שהיא תומכת בי ומאמינה בי ואומנם נבהלה בהתחלה אבל היא מצליחה להכיל את זה. עצם הפתיחה של הדברים והאמונה שלה וחשיבות הקשר הזה גרמה לי באופן מפליא לשנות כיוון ולחזור מחדש למלחמה עם היצר שאני מרגיש שבאיזשהו מקום וויתרתי עליה(בוויתור היו גם צדדים חיוביים, בעיקר לא להיות בתחושה שאני אפס, אלא תחושה של זה משהו בעייתי אבל שקורה לכולם, לא נטשתי את המאבק לגמרי אבל לא ייחסתי יותר מדי חשיבות, אבל זה כבר לא קשור) ברוך ה' אני כבר תקופה ארוכה (יחסית) כבר לא צופה בפורנו. אבל עדיין נופל באוננות(בתדירות פחותה מבעבר אבל עדיין) שזה ממש ממש מהים ומרגיש שקרה פה איזשהו נס.. אבל, מבחינתה בסופו של דבר הנושא מציק לה מאוד והיא מפחדת.  והדבר מונע ממנה להתקדם הלאה לכיוון של חתונה, מבחינתה זה השורש של כל שאר החששות שיש לה בנושאים שונים. ואפילו אם אני בכיוון של שיפור, באיזשהו מקום גם העבר שלי מפריע לה.
  אני מאוד מבין אותה ואני גם דואג נורא למה יקרה בעתיד אולי אני אחזור אחורה בהתמודדות שלי, האם אצליח להיות בעל נאמן וכ"ו. 
מצד שני אני חושב שהיא הולכת רחוק מדי עם זה. ושבאמת אנחנו נהיה זוג טוב מכל כך הרבה בחינות ועצם זה שאנחנו כנים אחד עם השני זה כבר חצי פתרון. ואולי כי כבר התרגלתי לזה שזה התמודדות שלי עם עצמי ועם אלוקים, אני קצת חושב שזה לא קשור ולא יפגע בזוגיות...
לא יודע...
מרגיש קצת חסר אונים...
אני מאמין בזוגיות שלנו ומאמין שיהיה טוב אבל כרגע בעיקר פוחד שהכל יתפוצץ 
בעיקר רציתי לפרוק את זה איפשהו. אבל אשמח ממש גם לתגובות  תובנות או שאלות.

תגובה: אשמח לפרוק ולשמוע לפני 4 שנים, 1 חודש #126299

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
elifyf כתב on 06 אוג' 2020 14:53:

אז ככה, בן 26 . ברוך ה' אני יוצא עם בחורה מדהימה!!! באמת שכן. אני אוהב אותה והיא אוהבת אותי. מבחינתי כבר להתחתן איתה. אנחנו מאוד כנים אחד עם השני ומדברים על הכל. ברוך ה' עזרתי אומץ וחשפתי בפניה את ההתמודדות שלי עם אוננות וצפיה בפורנו, התמודדות שמלווה אותי כבר שנים רבות ועברתי עם התמודדות זו עליות ירידות תקופות ונסיונות אין ספור להשתפר(אני מניח שהרבה פה מכיררים פחות או יותר את התחושות) קודם כל חשוב לי לציין שהיא תומכת בי ומאמינה בי ואומנם נבהלה בהתחלה אבל היא מצליחה להכיל את זה. עצם הפתיחה של הדברים והאמונה שלה וחשיבות הקשר הזה גרמה לי באופן מפליא לשנות כיוון ולחזור מחדש למלחמה עם היצר שאני מרגיש שבאיזשהו מקום וויתרתי עליה(בוויתור היו גם צדדים חיוביים, בעיקר לא להיות בתחושה שאני אפס, אלא תחושה של זה משהו בעייתי אבל שקורה לכולם, לא נטשתי את המאבק לגמרי אבל לא ייחסתי יותר מדי חשיבות, אבל זה כבר לא קשור) ברוך ה' אני כבר תקופה ארוכה (יחסית) כבר לא צופה בפורנו. אבל עדיין נופל באוננות(בתדירות פחותה מבעבר אבל עדיין) שזה ממש ממש מהים ומרגיש שקרה פה איזשהו נס.. אבל, מבחינתה בסופו של דבר הנושא מציק לה מאוד והיא מפחדת.  והדבר מונע ממנה להתקדם הלאה לכיוון של חתונה, מבחינתה זה השורש של כל שאר החששות שיש לה בנושאים שונים. ואפילו אם אני בכיוון של שיפור, באיזשהו מקום גם העבר שלי מפריע לה.
  אני מאוד מבין אותה ואני גם דואג נורא למה יקרה בעתיד אולי אני אחזור אחורה בהתמודדות שלי, האם אצליח להיות בעל נאמן וכ"ו. 
מצד שני אני חושב שהיא הולכת רחוק מדי עם זה. ושבאמת אנחנו נהיה זוג טוב מכל כך הרבה בחינות ועצם זה שאנחנו כנים אחד עם השני זה כבר חצי פתרון. ואולי כי כבר התרגלתי לזה שזה התמודדות שלי עם עצמי ועם אלוקים, אני קצת חושב שזה לא קשור ולא יפגע בזוגיות...
לא יודע...
מרגיש קצת חסר אונים...
אני מאמין בזוגיות שלנו ומאמין שיהיה טוב אבל כרגע בעיקר פוחד שהכל יתפוצץ 
בעיקר רציתי לפרוק את זה איפשהו. אבל אשמח ממש גם לתגובות  תובנות או שאלות.

אתה פגשת בחורה מדהימה, ככל הנראה יש לה גם ראש על הכתפיים ולכן היא מפחדת בצדק מהבעיה שלך.

רוצה להפיג את החששות שלה, תראה לה כמה רחוק אתה מסוגל ללכת בשביל להיות נקי.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: אשמח לפרוק ולשמוע לפני 4 שנים, 1 חודש #126300

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שלום חבר יקר,

מאוד מבין את תחושותיך וחששותיך. אני לא יכול לומר לך לגביך, אבל יכול לספר על עצמי שהייתי באופוריה בזמן שיצאתי עם אשתי. כמעט לא צרכתי תאווה, ואוננתי אולי פעם אחת בכמה חודשים טובים. אבל אחרי החתונה זה תפס אותי שוב חזק. כבר לא הייתה אותה התלהבות התחלתית מבת זוג אוהבת שהצליחה להשאיר אותי נקי.

גם אני סיפרתי לאשתי והיא די קיבלה את זה, אבל בשלב מסוים חל מפנה ועברנו תקופות קשות בגלל זה. מההיכרות שלי עם מקרים רבים אני חושב שדי אופייני. לאשה יש "הצתה של פלורוסנט". בהתחלה היא שומעת ומקבלת בהבנה יחסית, אבל קצת אחר כך העסק נדלק ומתפוצץ.

אני יכול לומר שעברתי תלאות רבות עם העניין הזה של התאווה. מאז שהצטרפתי לתכנית הצעדים לפני למעלה משש שנים, הפסקתי עם האוננות, כפי שאתה יכול לראות במספר הימים שמופיע ליד הניק שלי. אבל אחרי שנתיים וחצי די הרמטית חזרתי לתאווה בצורות אחרות. זו כנראה התמודדות לכל החיים, ואני נדרש לעשות עבודה יומיומית עם עצמי כדי להישאר נקי. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אשמח לפרוק ולשמוע לפני 4 שנים, 1 חודש #126551

• elifyf
  • חבר חדש

אוף! למה החיים כאלה מסובכים.
מבחינתה זה קו אדום. וזה תנאי לחתונה.
היא רוצה (בצדק) להיות עם תחושת ביטחון ממני, שזה אומר להבטיח לה שאני סיימתי עם כל העסק הזה של פורנו ואוננות.
וממש ממש קשה לי שאני לא יכול להבטיח לה את זה
אני כבר איזה חודש וחצי אולי חודשיים כבר בלי פורנו והתדירות של האוננות ירדה פלאים (תדירות של בערך שבוע וחצי לעומת פעם שזה היה יכול להיות כל יום) אבל זה לא מספיק היא רוצה ביטחון מלא, ואני מרגיש שאני ךא יכול לתת לה אותו כי אני לא יודע מה יהי בעתיד.
ומה אם אצליח לצאת מזה ואלך לטיפול ולא יודע מה ועוד 10 שנים תהיה נפילה? מה יהיה אז?? 
היא רוצה שאלך לטיפול, ואני אעשה את זה. אבל גם אני לא יוע אם זה באמת יפתור משהו וגם אני מרגיש שאני עושה את רק בשביל שהיא תרגע ולא ממקום אמיתי...
אוף! אוף! אוף! מתסכל ממש.
האם אי פעם אני יוכל להגיש שיצאתי מזה לגמרי???
ואם היא תעזוב אותי, מה אעשה אז? והאם תהיה מישהי שכן תקבל את זה?

תגובה: אשמח לפרוק ולשמוע לפני 4 שנים, 1 חודש #126552

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
elifyf כתב on 12 אוג' 2020 10:25:

אוף! למה החיים כאלה מסובכים.
מבחינתה זה קו אדום. וזה תנאי לחתונה.
היא רוצה (בצדק) להיות עם תחושת ביטחון ממני, שזה אומר להבטיח לה שאני סיימתי עם כל העסק הזה של פורנו ואוננות.
וממש ממש קשה לי שאני לא יכול להבטיח לה את זה
אני כבר איזה חודש וחצי אולי חודשיים כבר בלי פורנו והתדירות של האוננות ירדה פלאים (תדירות של בערך שבוע וחצי לעומת פעם שזה היה יכול להיות כל יום) אבל זה לא מספיק היא רוצה ביטחון מלא, ואני מרגיש שאני ךא יכול לתת לה אותו כי אני לא יודע מה יהי בעתיד.
ומה אם אצליח לצאת מזה ואלך לטיפול ולא יודע מה ועוד 10 שנים תהיה נפילה? מה יהיה אז?? 
היא רוצה שאלך לטיפול, ואני אעשה את זה. אבל גם אני לא יוע אם זה באמת יפתור משהו וגם אני מרגיש שאני עושה את רק בשביל שהיא תרגע ולא ממקום אמיתי...
אוף! אוף! אוף! מתסכל ממש.
האם אי פעם אני יוכל להגיש שיצאתי מזה לגמרי???
ואם היא תעזוב אותי, מה אעשה אז? והאם תהיה מישהי שכן תקבל את זה?

אתה לא יכול להבטיח לה תוצאות "אני מבטיח לך שנהיה עשירים".

אתה כן יכול להבטיח לה מעשים "אני מבטיח ללכת כל שבוע ל-12 הצעדים" "אני מבטיח להיות עם הסינון הכי טוב".

ואז תשכנע אותה שהדברים האלה שתעשה, אכן יעשו את העבודה.

זה לא יזיק גם להראות לה את הסטטיסטיקה של כמה צופים בפוי' בארצות הברית, תסתכל בחתימה שלי.
זה יגרום לה להבין שהיא לא סתם נפלה על האיש המכור היחיד בישראל - אתה, וכל השאר צדיקים טהורים...
אלא זה בעיה כלל עולמית, של כל הדור.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: אשמח לפרוק ולשמוע לפני 4 שנים, 1 חודש #126569

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר יקר!
אין לי ניסיון אבל בכל זאת רוצה לשתף דברים ששמעתי ואיך שהבנתי את הדבר.
קודם כל חשוב לרצות ולהיות נקי בשביל עצמך ולא בשביל מישהו אחר כי אז כשהיחסים יתרופפו הכל יקרוס..
דבר שני ממליץ לך ללכת לקבוצות של sa, זה הטיפול הכי טוב ויעיל שיצא לי להכיר ואתה מוזמן להתנסות, שם גם מטפלים בצד של האישה כי יש קבוצות של נשים של מכורים שמדברות ומחזקות אחת את השנייה ותמיד אפשר לדבר עם חברים משם (מניח שאולי זה יהיה נכון לשלב יותר מתקדם) ואם תיקח ספונסר משם ותעבוד על החלמה לדעתי זה מראה הכי הרבה רצינות והכי מכוויו לפיתרון.
מעבר לזה אין לנו שליטה, הכל מגיע מאלוקים ומהחיבור שלנו אליו.
שמח מאוד בשבילך שמצאת מישהי שאתה אוהב ומתפלל שתצליח בשני התחומים.

גם תודה לך שקצת עזרת לי שוב לזכור ולהבין למה אני בגיל 29 עוד מעט ועדיין לא מצליח למצוא את האחת- כנראה שכמו דברים כאלה שאלוקים רואה ויודע ואני לא והוא מתכנן לי משהו טוב כשאהיה מוכן בעיתו ובזמנו.

המון הצלחה!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: אשמח לפרוק ולשמוע לפני 4 שנים, 1 חודש #126586

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 650 ימים
  • דירוג פלטיניום

קראתי בפעם השלישית.. לא כל כך היה לי מה להגיד.. סה"כ זו סיטואציה מאוד מורכבת שלי באופן אישי לא הייתה התנסות איתה..

אני שמח לשמוע ששיתפת אותה בזה אני לא חושב שזה טעות באופן אישי.. הכי חשוב להיות כנה במיוחד כשמתחילים מערכת נישואים לא כדאי לבנות אותה על ההתחלה על שקרים והסתרות..

אני גם יכול להבין אותה.. וגם הספונסר שלי סיפר לי על מישהי שבאה לSanon עוד לפני החתונה והעצה שהיא קיבלה שם מהבנות זה לא להיכנס לזה בכלל.. שלא כדאי לה..

איך אתה יכול להבטיח שזהו? מי יכול להבטיח דבר כזה?
מצד שני זה מה שהיא רוצה לשמוע כדי להרגיש ביטחון...
מצב לא פשוט בכלל..

כמו שאמרו קודמיי נראה לי שאני הייתי הולך על ההבטחה לעשות כל שביכולתי כדי לצאת מזה, ולא בשבילה בכלל ולהדגיש את זה שאתה עושה כל שביכולתך קודם כל בשביל עצמך כי זה התמכרות שמעכבת אותנו בחיים..
אז אתה יכול להבטיח שלא תפסיק עם הטיפול, שתלך לקבוצות, שתעשה את כל הפעולות שאתה יכול שהם בשליטתך.. אבל התוצאות לאלוקים הן..

אם היית יותר זמן בתכנית ועם איזשהו זמן ניקיון משמעותי זה היה בהחלט משחק תפקיד.. לכן אני מבין את הנחיות התכנית שלא להתחתן או לצאת עם בנות עד שיש תקופת נקיות מסויימת.. פשוט כדי להימנע ממצבים כאלו.. אבל בשבילך זה כבר לא רלוונטי.

היית פתוח איתה היית כנה, עשית ואתה עושה כל מה שביכולתך כדי להפסיק מבלי קשר לשידוך הזה (כך אני מקווה בכל אופן כי אחרת זה יחזור) ומכאן תמסור את זה לאלוקים ורצונו ייעשה.

אם זאת הזיווג שלך אז היא תהיה שלך לא משנה מה תעשה.. ואם היא תברח עכשיו ותתחתן עם אחר אז היא לא היתה שלך מלתכחילה.. כך לפחות אני מאמין.

תמסור לאלוקים את הדאגות והפחדים.. ותתמקד במה שאתה יכול לעשות כדי להישאר נקי רק להיום.

עם או בלי חתונה.. בכלל אין קשר.

אוהבים ומאחל לך המון בהצלחה בדרך!

תגובה: אשמח לפרוק ולשמוע לפני 4 שנים, 1 חודש #126594

• elifyf
  • חבר חדש

דברים מדויקים.
תודה!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?