ברוכים הבאים, אורח

איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה? 185 צפיות

איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה? לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150891

התחלתי לצאת לאחרונה וב''ה לא נפלתי מאז שהתחלנו להכיר.
אני ממש בלחץ מזה שאני יפול בתקופה הזאת. אני לא מקבל את זה שהניסיון הזה ילווה אותי גם אחרי החתונה.
אפשר לחנך ככה ילדים? אפשר לחוות קדושה וטהרה בבית?
אני באמת רוצה חיים טהורים וזה מרגיש לי חלום ששייך רק ליחידי סגולה.
אני בכלל בברוך רציני כי התחלתי להתחזק בעניין רק אחרי שנרשמתי ללימודים גבוהים
אני חייב ללמוד כמה שעות ביום עם המחשב ואין בבית הגנה לאינטרנט. 
ובגלל העיסוק שלי אני יכול לעקוף כל הגנה שאי פעם תהיה.
בקיצור אני מרגיש שאני די מיואש מהעניין.
אני רואה פה אנשים מבוגרים שעדיין תקועים בבוץ והחלטתי שאני חייב לעשות מעשה עכשיו. אבל מה אפשר לעשות? לעבור לגור בכפר בלי חשמל וקליטה? 
זה נראה לי שבמצבי כרגע די אכלתי אותה. אני יודע שאדם מקבל רק נסיון שהוא יכול לעמוד בו אבל מרגיש שזה לא נכון לגביי. אני אשכרה לא הצלחתי כבר 4 שנים לעבור שבועיים נקיים. כל פעם אני כמעט מצליח לשבור את השיא וכולי מאושר ופתאום מגיע הנפילה.
אין לי כבר כוחות נפש לזה. מה עושים? כמה תפילות צריך בשביל לשנות משהו? אני צריך לשנות מסלול חיים לגמרי בשביל להתרחק מזה ואין לי יכולת לעשות את זה בגילי ומצבי. די נתקעתי. 
בבקשה תנו עצות

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 3 שבועות על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים. סיבה: כדאי לשים לב לא לתת רעיונות לשימוש ולעקיפת סינון

תגובה: איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה? לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150892

• jayjay
  • חבר חדש
ברוך הבא לאתר,

דבר ראשון אל תילחץ מזה. תלמד כיצד לקום ולהמשיך גם אחרי נפילה (בעז"ה שלא תבוא). גם אני הייתי במקום הזה וזה לא עוזר. תבנה לך תוכנית טיסה ותכיר כלים להתמודד גם בשעת לחץ. לצערי אני לא יכול להעיד ממקום של נקיות ארוכה ככ ויש פה כאלה עם ניסיון והצלחה גדולים משלי ואני בטוח שיתנו לך עצות נוספות. לגבי המחשב ברור שהכי טוב שתהיה לך חסימה כמה שיותר טובה אבל לדעתי אין חסימה הרמטית וניתן למצוא פרצות כמעט תמיד כך שבכל מקרה הייתי מציע לךללמוד איך להציב לעצמך גדרות וברגע של חולשה להתרחק מהמחשב באופן כללי וכדו'. אין פיתרון קסם אתה נמצא במסע לא פשוט אבל אתה יכול להצליח בגדול לפי מה שאני שומע כאן יש אנשים שהצליחו להתרחק מזה וזה כבר לא מנהל להם את החיים. כבר אמרו כאן לפניי שגם אם נפלת לא אומר שחזרת לנקודת ההתחלה. אם אתה בתהליך של התקדמות ואתה לומד לנהל את הזמן שלך בצורה טובה יותר או מתמודד עם נפילות בתדירות קטנה יותר אז אתה כבר במקום טוב יותר.

בהצלחה רבה

תגובה: איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה? לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150893

ברוך הבא לפורום!!!
יש כאן הרבה תקוה, זה לא קשור לגיל. אם ישנה בעיה, אז בכל גיל צריך לטפל בה, ובכל גיל אפשר לטפל בה. הכרתי אדם שבאזור גיל 50 התחיל לטפל בעצמו, וזכה לעלות על דרך של נקיון והחלמה בס"ד, וכשנפטר מוקדם לבית עולמו, זכה לבא לשם עם כמה שנים טובות של נקיון והרבה נתינה שהוא נתן לאנשים אחרים שסובלים.
אסירות תודה שבגיל צעיר אתה כבר מכיר בבעייה כלשהי ומחפש את הפתרון.

מאחל לך הצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה? לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150894

חיבוק ונשיקה נפש שוקקה
אתה תצליח על 100%
אתפנה אוסיף לך את מילת המפתח בינתיים תשרוד
במילה אחת אסיים תחליט אבל באמת בלי קשר לשום אקלים

תגובה: איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה? לפני 2 חודשים #150899

לא ממש הצלחתי להבין למה התכוונת

תגובה: איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה? לפני 1 חודש, 4 שבועות #150985

אני מכיר את זה מאוד מאוד. וגם אני חוויתי משהו דומה לשלך.
זה בהחלט אחד הדברים שדורשים הרבה עבודה כדי לחוות את החופש. כי בתהליך הפגישות הפנטזיות מתעצמות מאוד מאוד. ומניסיוני, כשעשיתי עבודה טובה - הצלחתי לחזור לעצמי. 

אני מכיר אנשים נגמלו דרך תפילה קבועה. הם ביקשו בענווה. מהבורא שאין להם את היכולת לצאת בכוחות עצמם, ושניסו הכל! ושהוא בחסדו יעשה איתם חסד ויוציאם מהגיהינום. 
והנה לאחר זמן מה, פתאום דיווח על היעלמותה של התאווה מתוך חייהם, פתאום זה לא תפס אצלם מקום. והפכו להיות בני חורין. 

וישנם עוד דרכים שעוזרים ליציאה. 

למעשה כדאי לכל אחד לשים לב ולעקוב - מה גורם לי להשתחרר ולהיות בחופש? ואת זה לרשום! וכך להמשיך במעקב ולרשום. ולהמשיך עוד לחקור ולבדוק מה משפיע עלי - ולרשום! אט אט יצטברו אצלך התובנות האמיתיות מה אלו הדברים שיכולים להוביל אותנו לשינוי בו רצינו, מלכתחילה. 

אני באופן אישי מאמין שניתן לשחרר פנטזיות ותאווה באמצעות ההבנה שאין לי משם כל רווח שהוא, וכי הכל הא תעשיית שקר ורמאות. וזה עובד. ועובד מצוין!  אבל כדי להגיע לזה, זה לא בצורה רגילה מה שכולנו חושבים.   

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה? לפני 1 חודש, 3 שבועות #150991

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 64 ימים
  • דירוג כסף

אוהבים אותך, חבר יקר!
אתן הצעה נקודתית אחת: לגבי מה שאמרת שאתה יכול לעקוף כל סינון. כל זה נכון רק אם הסינון מותקן כתוכנה על המחשב שלך. אם הסינון הוא על ספק הרשת, אז אפשר להיות רגוע במקום הזה...
זה נשמע שהתחלת לאחרונה לימודים אקדמאים, מן הסתם מדעי המחשב, אני צודק?
אם התחלת במקום דתי כמו מכון לב או קמפוס שטראוס, אז אמור להיות סינון חזק על המחשבים במקום הלימודים שלך.
*
כל זה יכול לעזור מאוד, אבל כפיתרון בפני עצמו זה נועד לכישלון. (אני מכיר חבר שכל פעם שהוא רצה ליפול הוא היה קונה סמארטפון חדש, וצופה... שעה אחרי הקניה, הסמארטפון השבור היה נזרק לפח...)
אתה (ואני) צריך להגיע למקום שבו אפילו עם אינטרנט פתוח לא תרצה ליפול. וזה אפשרי בהחלט! אני מכיר חברים בקבוצות SA שנמצאים שם.
חזק ואמץ, אח יקר!
*
בנוגע לשידוכין בתקופה הזאת, אומרים בקבוצות SA לא להתחיל לצאת לפני שיש תקופת ניקיון של לפחות חצי שנה.
כדאי לך גם לקרוא את המאמר הזה
בהצלחה!

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 3 שבועות על ידי אבי0533.

תגובה: איך שורדים נפילות בתוך תקופת פגישות עם בחורה? לפני 1 חודש, 3 שבועות #150994

אבי0533 כתב on 30 מאי 2024 08:52:

אוהבים אותך, חבר יקר!
אתן הצעה נקודתית אחת: לגבי מה שאמרת שאתה יכול לעקוף כל סינון. כל זה נכון רק אם הסינון מותקן כתוכנה על המחשב שלך. אם הסינון הוא על ספק הרשת, אז אפשר להיות רגוע במקום הזה...
זה נשמע שהתחלת לאחרונה לימודים אקדמאים, מן הסתם מדעי המחשב, אני צודק?
אם התחלת במקום דתי כמו מכון לב או קמפוס שטראוס, אז אמור להיות סינון חזק על המחשבים במקום הלימודים שלך.
*
כל זה יכול לעזור מאוד, אבל כפיתרון בפני עצמו זה נועד לכישלון. (אני מכיר חבר שכל פעם שהוא רצה ליפול הוא היה קונה סמארטפון חדש, וצופה... שעה אחרי הקניה, הסמארטפון השבור היה נזרק לפח...)
אתה (ואני) צריך להגיע למקום שבו אפילו עם אינטרנט פתוח לא תרצה ליפול. וזה אפשרי בהחלט! אני מכיר חברים בקבוצות SA שנמצאים שם.
חזק ואמץ, אח יקר!
*
בנוגע לשידוכין בתקופה הזאת, אומרים בקבוצות SA לא להתחיל לצאת לפני שיש תקופת ניקיון של לפחות חצי שנה.
כדאי לך גם לקרוא את המאמר הזה
בהצלחה!

אני מכיר היטב כזה חבר, הלא הוא אני. זה היה עד לפני קצת למעלה מ-9 שנים, מאז זה לא קרה, ואפילו לא במחשבה.
אמנם כיום האינטרנט שלי בבית מסונן בסינון של נטפרי, ובמחשבים שיש לי בבית אני יכול להתחבר רק לנטפרי, כי מבחינת רבותיי זהו הדבר שאני צריך לעשות, אבל לא זה הפתרון שלי לתאווה. ואסירות תודה שגם כשהיו ויש לי אופציות, אני יכול להישמר שם בס"ד, מלבד כמה מעידות בודדות וקצרות.... שקרו בזמנים בהם לא הייתי מספיק בכנות ולא הייתי על קרקע רוחנית מוצקה.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן