ברוכים הבאים, אורח

מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? 231 צפיות

מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 2 חודשים #150901

מישהו מכיר הגנה טובה (גם בתשלום) למחשב שלא קל לעקוף? אני ממש אודה לו. אני מבין במחשבים ואני כנראה יוכל לעקוף כל הגנה אבל אני רוצה מחסום התחלתי שיעצור אותי בכל הפעמים שאני סתם עייף ובלי מצב רוח. 

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 2 חודשים #150902

לא בדקתי את זה לעומק אבל שמעתי שיש תוכנה שעושה באקראי צילומי מסך ושולחת למישהו שאתה מגדיר

נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים על ידי אם לא עכשיו אימתי.

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 2 חודשים #150905

• yair12
  • חבר חדש

היי 
אני לא מצאתי הגנה מספיק טובה , אבל יש את נטספארק שהם בעיני בין הטובים , אבל גם ברמה הכי גבוהה עדיין זה לא מספיק , השנה שמתי חסימה של כושר פליי אבל הגדרתי מראש חסימה - ( אין אפשרות להיכנס לאותם אתרים שהגדרת מראש) נגיד חדשות  ספורט, קניות, אז המחשב כמעט כולו ממש חסום לכן כיאלו אני בקושי משתמש באינטרנט אבל אין לי מושג לגבי דברים שלא הגדרת מראש , נגיד יצא לי לראות באחד מערוצי הספורט שהחסימה בכלל לא מועילה , ובזה נטספארק יותר טובים , הם חוסמים פרסומות או שאר דברים שהם לא רצויים ,  אז אולי באמת הרמה הגבוהה של נטספארק טובה לך - תבדוק או שילוב של שניהם אפילו
פשוט תתחיל ותעשה! לפעמים אנחנו נגררים עד שנמצא את הכי טוב או את הכי מושלם ולבנתיים אין חסימה אז עדיף לך באמת לבדוק את נטספרק בשילוב של עוד חסימה של כושר פליי או שניתן להגדיר גם בנטספארק אי כניסה לאתרים מסויימים

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 2 חודשים #150906

• mose
  • דירוג כסף

אם יש לך מחשב של אפל יש שם אחלה הגנה
אני אפילו ממליץ לקנות אפל רק בשביל ההגנה

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 2 חודשים #150930

מציע לחשוב על אפשרות של התקנת netspark ולהעביר את השליטה על זה לחבר (זה פרויקט שנקרא "עזים בקדושה").
יש המון אנשים שעושים את זה לאנשים אחרים גם מבלי היכרות בכלל!!!

אצלי עובד, אין לי דרך לעקוף את זה מבלי לבקש מהמנהל של החשבון שלי שישחרר את החסימה (וכל פעם מוסיפים/משנים מה שצריך)

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 1 חודש, 3 שבועות #150993

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 64 ימים
  • דירוג כסף

החסימה ההרמטית היחידה זה נטפרי
שזה חסימה מוחלטת של כל אתר שלא נמצא ברשימה הלבנה שלהם.
בנוסף כל תמונה עוברת סינון אנושי, כך שיש אפס סיכוי לשבריר של תמונה חושפנית שתקפוץ לך.

החסרונות הם שנטפרי חוסם כל דבר שהוא לא צרכי עבודה (תשכח מספורט, בילוי, פייסבוק וואצאפ) וגם שטעינה של התמונות יכולה לקחת לפעמים כמה דקות עד שהגוי בהודו יבדוק אותן.
כמו שכתבתי במקום אחר, צריך נטפרי בסינון על הספק, ולא על המחשב, כדי שמי שמבין במחשבים לא יוכל לעקוף את זה (או פשוט לפרמט את המחשב...)
אם אתה ממש רוצה לשמור על הרמטיות, אז תתקין גם וידיאו-אוף שחוסם אפשרות לצפיה בסרטים על המחשב. כך שלא תוכל להוריד פורנו במקום אחר ואח"כ לצפות על המחשב.

כל זה נאמר בהנחה שאתה משתמש במחשב לצרכי לימודים ועבודה נטו. אדם שמשתמש במחשב גם לצרכי בילוי (אני לא שופט. אני בעצמי צופה בסדרות מידי פעם) ימצא שזה מאוד מגביל אותו.

בכל חסימה אחרת, אתה משאיר סיכוי שתמונות חושפניות יעלו לך על המסך.
ובחלק מהחסימות החלשות-יותר, יש גם סיכוי סביר שתוכל למצוא דרך בעצמך להיכנס לפורנו.

העלות של נטפרי היא 26 ש"ח לחודש (כמעט חצי מרימון/אתרוג). בנוסף, אם אתה בוחר במסלולים היותר הרמטיים שיש להם העלות יורדת ל14-11 ש"ח.

(האמירה של גבראנונימי על נטספארק "וכל פעם מוסיפים/משנים מה שצריך" נשמעת די מסוכנת. עד כמה שאני מבין, זה אומר שיש סיכוי סביר שתוכל להיכנס לפורנו בפעם הראשונה. אבל אחרי שתיפול, תוכל למנוע מעצמך ליפול באותה צורה שוב...)

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 3 שבועות על ידי אבי0533.

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 1 חודש, 3 שבועות #150996

מישהו מכיר חסימה על המחשב רק לאתרי תועבה?

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 1 חודש, 3 שבועות #150998

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 64 ימים
  • דירוג כסף

כל ספקיות הרשת חייבות לפי חוק להציע סינון לאתרי תועבה ואלימות לכל מי שמבקש זאת. 
חפש בגוגל "בזק סינון תכנים" (או כל חברה שאתה לקוח שלה.)

קח בחשבון שזה לא הכי אמין בעולם...

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 1 חודש, 3 שבועות #151009

חסימת הורים של מייקרוסופט. לא בדקתי אישית.

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 1 חודש, 3 שבועות #151019

הבעיה היא כאשר אתה הולך איתו לכל מני מקומות. לכן צריך משהו שיהיה גם על המחשב. 

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: מישהו מכיר הגנה באמת טובה למחשב? לפני 1 חודש, 3 שבועות #151041

אם לא עכשיו אימתי כתב on 21 מאי 2024 13:46:

לא בדקתי את זה לעומק אבל שמעתי שיש תוכנה שעושה באקראי צילומי מסך ושולחת למישהו שאתה מגדיר

בדקתי את זה ומצאתי את התוכנה שנקראת kidlogger     זה האתר     kidlogger.net
זה אשכרה שומר ייחוד מהמחשב. פשוט להביא למישהו ליצור משתמש עם המייל שלו ולהגיד לו שכל יום יומיים ייכנס ויעבור על הצילומי מסך וההיסטוריה של האתרים שאליהם גלשת. 
לא הייתי שם רק את זה על המחשב אבל זה ממש טוב לתוספת הגנה. 
תודה על העצה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן