ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה 76 צפיות

עזרה לפני 1 שבוע, 5 ימים #151898

אני ברוך השם נקי כבר הרבה זמן, אבל לאחרונה עלה בי ההבנה שבנטפרי בצאטים אפשר להתכתב עם הרבה אנשים וזה מטריד אותי, אני משתמש בצאט המון ומעדיף לא לחסום אותו לגמרי, פניתי לנטפרי ואמרו לי שאין דרך לחסום התכתבות עם מי שלא באנשי קשר.
מישהו פה מצא פיתרון לזה?

אני מאמין שאפשר, ושאין להתייאש, אפשר קצת לנוח, ולחזור לקרב.

ben342930@gmail.com

תגובה: עזרה לפני 1 שבוע, 4 ימים #151905

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 51 ימים
  • דירוג זהב

כל הכבוד שאתה ממשיך לעמוד על המשמר, גם אחרי הרבה זמן של ניקיון.
הדבר החשוב ביותר זה עבודה פנימית שתעזור לך שבכלל לא תצטרך את כל החסמים החיצוניים. כי בתאכלס, תמיד אפשר למצוא איכשהו לעקוף את החסימה.
הצעה טכנית: אולי תנסה להתקין את Plucky, ותגדיר בהגדרות של החסימה שאם יופיעו מילים מסויימות באתר ספציפי (גוגל צ'אט או כל אתר התכתבות אחר.), אז לחסום את הגלישה. ותבחר מילים שאתה יודע שחייבות לעלות בשיחה בעייתית.
זה דיי מסובך, וגם לא פיתרון הרמטי. אולי מישהו אחר יוכל להציע לך פיתרון יותר טוב...

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

תגובה: עזרה לפני 1 שבוע, 4 ימים #151907

אני אשאל אותך ככה: אתה מאמין שרק על ידי עבודה פנימית אפשר להגיע למקום של אינטרנט פתוח ולא ליפול

אני מאמין שאפשר, ושאין להתייאש, אפשר קצת לנוח, ולחזור לקרב.

ben342930@gmail.com

תגובה: עזרה לפני 1 שבוע, 4 ימים #151911

שלום לך, לדעתי בלי חסימות טכניות אין סיכוי להצליח.. זה חובה, וכל פעם שאתה מגלה פרצה לחפש כל דרך לחסום אותה. אני פעם חשבתי שאני יכול להצליח בלי חסימות ואחרי שלושה שבועות של פיצוצים בראש נשברתי, לעומת זאת שמתי לב שכשאין לי כמעט (כמעט כי תמיד יש את הטלפון של אשתי אז אני משתדל לא לגעת בו כשהיא לא בסביבה) מאיפה ליפול הימים הנקיים רצים ואין לי כמעט דחפים..
אז עצה שלי שלב ראשון זה לעבוד חזק על לסגור את כל הפירצות, לפני הכל...
בהצלחה

תגובה: עזרה לפני 1 שבוע, 3 ימים #151917

• אבי0533
  • דירוג זהב

יש לי את הכח היקר:
אני מסכים לחלוטין עם נעשה ונצליח1, חסימה היא הכרחית בתור עבודה ראשונית. פלסטר על הפצע.
האם הפלסטר הזה מספיק בפני עצמו לאורך ימים ושנים? התשובה היא, חד משמעית לא!
תמיד יגיע משהו. העולם שלנו נהיה תלוי יותר ויותר בטכנולוגיה. אולי אם תחליט לגור במאחז במדבר נטול חיבור לרשת. אולי זה יספיק. וגם זה לא בטוח.
לכן, אחרי שמתחילים לצבור קצת ניקיון, חייבים להתחיל עם העבודה הפנימית.
וכן, אני מאמין בהחלט שאחרי עבודה פנימית אפשר להגיע למקום שבו יהיה אפשר להסתובב עם אינטרנט פתוח לרווחה בלי לרצות את התאווה. יש בקבוצות SA כמה וכמה חברים שזה המצב שלהם. (לדוגמא, מפקח הפורום "מתחיל שוב וצועד לאלוקים".)
אני אישית לא שם. ואני מכיר במוגבלות שלי ולא מחזיק מכשיר פתוח אצלי. אבל בהחלט יש אנשים כאלו.

תגובה: עזרה לפני 1 שבוע, 3 ימים #151920

אבי0533 כתב on 07 אוק' 2024 16:57:

יש לי את הכח היקר:
אני מסכים לחלוטין עם נעשה ונצליח1, חסימה היא הכרחית בתור עבודה ראשונית. פלסטר על הפצע.
האם הפלסטר הזה מספיק בפני עצמו לאורך ימים ושנים? התשובה היא, חד משמעית לא!
תמיד יגיע משהו. העולם שלנו נהיה תלוי יותר ויותר בטכנולוגיה. אולי אם תחליט לגור במאחז במדבר נטול חיבור לרשת. אולי זה יספיק. וגם זה לא בטוח.
לכן, אחרי שמתחילים לצבור קצת ניקיון, חייבים להתחיל עם העבודה הפנימית.
וכן, אני מאמין בהחלט שאחרי עבודה פנימית אפשר להגיע למקום שבו יהיה אפשר להסתובב עם אינטרנט פתוח לרווחה בלי לרצות את התאווה. יש בקבוצות SA כמה וכמה חברים שזה המצב שלהם. (לדוגמא, מפקח הפורום "מתחיל שוב וצועד לאלוקים".)
אני אישית לא שם. ואני מכיר במוגבלות שלי ולא מחזיק מכשיר פתוח אצלי. אבל בהחלט יש אנשים כאלו.

כיון שאבי הזכיר את שמי, רק אבהיר שיש לי אינטרנט עם סינון של נטפרי (וגם בתוך הסינון פתוחים לי מספר מועט מאד של אתרים) וכן מותקנת לי במחשב תוכנת ווי פרי של נטפרי, אבל כל זה אני עושה מבחינה דתית מה שהורו לי רבותיי, אבל מבחינת ההתמכרות שלי והמחלה שלי, אז בהחלט אני יכול להיות עם מחשב פתוח לגמרי, כמובן, כשאני על קרקע רוחנית מוצקה ועושה את הפעולות הנכונות.
אבל צריך לזכור שזה לא אמור להיות בהכרח היעד שלנו, היעד צריך להיות להגיע ליכולת לחיות חיים שפויים ונורמלים לצד המחלה שלנו. וב"ה יש פתרון שעובד למאות רבות אנשים שאני מכיר אישית, ולעוד מליונים בעולם כולו המכורים למין, לאלכוהול ושאר ירקות.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: עזרה לפני 1 שבוע, 2 ימים #151941

• אבי0533
  • דירוג זהב

כיון שאבי הזכיר את שמי, רק אבהיר שיש לי אינטרנט עם סינון של נטפרי (וגם בתוך הסינון פתוחים לי מספר מועט מאד של אתרים) וכן מותקנת לי במחשב תוכנת ווי פרי של נטפרי, אבל כל זה אני עושה מבחינה דתית מה שהורו לי רבותיי, אבל מבחינת ההתמכרות שלי והמחלה שלי, אז בהחלט אני יכול להיות עם מחשב פתוח לגמרי, כמובן, כשאני על קרקע רוחנית מוצקה ועושה את הפעולות הנכונות.

צודק לגמרי.
סליחה שכתבתי לא מדויק.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן