ברוכים הבאים, אורח

מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים????
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? 1977 צפיות

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41014

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה חוזר. בדיוק לזה התכוונתי.
השאלה למה אלכוהול הוא לא טוב, היא פשוט שאלה לא נכונה.
וזה כמו שאשאל אכלנים כפייתיים, מה רע באוכל?! הרי אלוקים ברא אותנו עם רעב לאוכל. ואם זה בהסכמה.... אז מה הבעיה?
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מה רע ב... בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41089

ב"ה
שמתם לב שאבישי השליך פצצה ואפילו לא טרח לראות את התגובות ולענות עליהם?

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41090

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני חושב שהשרשור הזה חשוב בשבילנו. יכול להיות שמישהו פעם יקרא את השרשור וזה יעזור לו. בכל מקרה, לי השרשור מאוד הועיל... וכבר הרווחנו ממנו...
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41091

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אני גם חושב שהוא חשוב, היה מי שרצה לקרוא לחברים להתעלם מאבישי ולהכריז עליו שהוא  -  "טרול", מושג אינטרנטי - של מתסיס המעורר מריבות שמטרתו העיקרית היא לשאוב תשומת לב ולכן רצוי להתעלם ממנו. אמרתי לו שהפורום שלנו אחר, ללא קשר למריבות שהוא עלול ליצור כאן, יש משמעות עצומה לדרך שלנו לחיות עם השונים מאיתנו. לגדול דרך התגובות.

אני סבור שהחברים הוכיחו שאפשר אחרת...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41102

באמת מרשים התגובות כאן. ציפיתי שזה סתם יעכיר את האווירה בפורום, ובפועל קרה משהו אחר לגמרי. זה לא מובן מאליו - רק לפני כמה חודשים שרשורים כאלה היו הולכים לכיוון אחר לגמרי. אסירות תודה.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41166

דוקטור... גם אני שמתי לב לזה...!! (:
באמת חסד השם שלא מובן מאליו.. ציפיתי להיכנס לשרשור הזה ולראות ידיים מגואלות בדם.. סכינים ואולרים..
ופתאום? וואוו... אנשים עם ראש על הכתפיים.. ישתבח שמו (:
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41264

ב"ה
אכן גם אצלי זה חידד כמה דברים (לא) ברורים.
תודה אבישי

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41673

• arielwriter
  • דירוג זהב
אני לא מבין מה אתם עושים כאן.
זה מקרה רגיל של טרול אתאיסט שגילה את הפורום הזה וחושב שיש פה שטיפת מוח דתית, לגבי תאווה ויחסים, עובדה שהוא כותב על יחסים בין בני זוג, הוא אפילו לא יודע לאן הוא הגיע...

הוא פתח את המשתמש הזה, סתם אתאיסט מציק, אני מכיר כאלה כבר הרבה זמן, פשוט אל תתייחסו ותמחקו את האשכול הזה.

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41700

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
arielwriter כתב on 17 אוג' 2013 20:01:

אני לא מבין מה אתם עושים כאן.
זה מקרה רגיל של טרול אתאיסט שגילה את הפורום הזה וחושב שיש פה שטיפת מוח דתית, לגבי תאווה ויחסים, עובדה שהוא כותב על יחסים בין בני זוג, הוא אפילו לא יודע לאן הוא הגיע...

הוא פתח את המשתמש הזה, סתם אתאיסט מציק, אני מכיר כאלה כבר הרבה זמן, פשוט אל תתייחסו ותמחקו את האשכול הזה.

למעשה כבר העלו את האפשרות שהוא אתאיסט טרול,
וזה גם קצת ניכר בדבריו, כי בתחילה הוא רק מדבר על סקס בהסכמת שני הדברים, ואז הוא מגיע לזה שאין בעיה לצפות בסרטי פורנו...
בכ"א, תעבור פה על ההודעות באשכול ותראה כמה אתאיסט מציק יכול לעזור לחיים 
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41994

• ח״י
  • חבר חדש
  • מטרתי - שמירת הברית!
אני מתפלאלמה אף אחד לא ענה לבחור שסקס לפני החתונה יכול להרוסאתהיחסים עם האישה לעתיד. למה אף אחד לא ענה לו שאכן אין בעיה בסקס כל עוד הוא בין איש לאשתו. למה אף אחד לא ענה לו שמי שרוצה באמת להנות מהצד המיני שלו אז שישמור אותו אך ורק לו ולאשתו, ולמה אף אחד לא ענה לו שהיהדות לא באה להרוס לנו את החיים אלא לשפר בצורה אופטימלית את היחסים בין איש לאשתו.
ח"י
להתכתבות: pln.almn@gmail.com

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41996

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
השאלה שלי במקרה הזה היא לא יהדות... בין יהדות למין אני לא בטוח במה אני בוחר... היום המין רע לי בלי קשר לעובדה שאני יהודי, מאותה סיבה שהוא היה רע לאנשים שהולכים לsa בכל רחבי העולם. האנשים שענו פה, ענו מניסיונם, לא מתוך אמירות חבוטות שיש בהן הרבה אמת אבל הן משכנעות בעיקר את המשוכנעים.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41998

• brother
  • דירוג פלטיניום
טוב אני חייב להודוות שאני נהנה מכל רגע שאני קורא עוד תגובה... זה בהחלט פוסט מדליק!
אגב נחמד לדעת, פעם הבאה אולי אני גם יכתוב משהו שיתסיס את כולם, ככה יהיה נחמד יותר בפורום... ;D
טוב ועכשיו להתייחסות... אני אישית כותב לו תגובה באופן פרטי, אני חושב שבלי קשר לתוכנית או לא הוא שואל באמת מתוך שאלה אמיתית, קשה לו, להבין.
לא משנה מי זה האדם הנפלא הזה הוא אולי מדבר מתוך המיית ליבו, ממש רואה בנו סוטי מין, כפייה דתית או כל מה שהוא כתב... אולי זה נכון.... בקשר אליו..
אני לא שופט אדם בתגובתו, הרי אנו יודעים שאסור לשפוט אדם עד שנגיע למקומו- פעם שמעתי שזה בעצם אף פעם לא יקרה אז... אל תשפוט אף אחד...
לא משנה, אני רק רציתי להגיב קצת על השרשור.
צריך לשים לב כאשר אדם שואל מה הוא מחפש בתור תשובה. לדעתי- אף אחד כאן כמעט ולא ענה לו עליה. לפחות לא באופן משכנע ממש... את מי שנמצא מחוץ לתוכנית ורק העיף מבט אי אפשר לשכנע אם מילים שהוא לא יבין...
זהו נראה לי את השאר אכתוב לו בפרטי, אולי אסביר לו את אשר אני חושב, אני באמת מאמין שהשאלה שלו הייתה אמתית... וגם אם לא זה לא משנה כפי שאמרו כאן כולם, היה שרשור מוצלח!
באהבה רבה לכולם וחיבוק גדול שרק אח יודע לתת. 8)
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן