ברוכים הבאים, אורח

הדברים שמונעים בעדי להכנס להחלמה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הדברים שמונעים בעדי להכנס להחלמה 1593 צפיות

בעניין: הדברים שמונעים בעדי להכנס להחלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #41761

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

אני בהחלט מבין ללבו , מדוע באמת חייבים להתאסף ליד הכנסיה יש בזה טעם לפגם

אף אחד לא אמר שצריך להתאסף בכנסיה, אבל אם הבתי כנסת לא נותנים לקיים אצלהם מפגשים כאלו - אז אין ברירה. ומפני כבוד אלוקים הסתר דבר, כדאי לא להעלות את הנושא הזה כאן כי הוא לא יוסיף כבוד.

ובהזדמנות זו הייתי מעלה עוד שאלה לפורום , איזה צורך יש בזה שמספרים בפורום באיזה צורה ואופן הוא חוטא אם תופס את הפין או שעושה את זה עם מים וסבון או במקוה ודו'בהחלט יש מקום שיספר לספונסר אבל למה ברבים  ובפרט שע"פ ההלכה אסור להתוודות ברבים שזה מראה מזלזל בחטא , וזה בחטא רגיל כמו גזל ולשון הרע , אבל בענין הזה יש בזה גם ניבול פה וראיתי כבר שכתבו שהם נהנים מלסייר פה בפורום בגלל זה שיש פה הרבה אקשן , רק העלית הדברים לדיון , אך הדבר ברור שנעשה עבודה טובה וקדושה וה' יהיה בעזרכם.

היה לי רב שחלקת לשון והתרפסות לא היו הצד החזק שלו, כיון שהוא נהג לומר לאנשים את מה שהוא חושב. פעם הוא אמר לאחד התלמידים שיפסיק להיות חמור. הבחור הופתע מאוד לשמוע ואמר "הרב, איך אתה מדבר?", ועל כך השיב הרב: להיות חמור אפשר ולהגיד חמור אי אפשר? (הוא אמר מילה אחרת אבל לצורך הענין נשאיר את זה ככה וכל אחד יכול להחליף את זה כיד הדמיון הטובה עליו)

או בתרגום לעניננו, האם הבעיה היא זה שמישהו סיפר על האוננות או זה שמישהו אונן?

ובנימה טיפה אחרת: האם אלו שלא חשפו את המחלה שלהם הם באמת אלו שפחות נופלים או שהם באמת צדיקים גדולים ולא מספרים את החטאים הנוראים שהם עוברים, אבל הם כן ממשיכים לעשות את מה שהם לא מספרים?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הדברים שמונעים בעדי להכנס להחלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #41786

• אוהב
  • דירוג כסף
סוד היקר.

אני תמיד אוהב לקרוא את הפוסטים שלך המלאים חן, אבל היום, משום מה אני חושב שלא ענית על מה ששאלו...

מתנת שאל כמה שאלות, לא על מנת להקניט, ולא על מנת להרגיז, הוא שאל כי הוא רצה לקבל תשובות עליהם, בכדי שהוא יוכל לזרום בתוכנית ללא השאלות האלה. ואתה לא ענית עליהם, אתה רק אמרת שהשאלות האלה הם תירוצים, תירוצים של המחלה... אז נכון, הם תירוצים של המחלה, אבל בכדי לזרום יותר טוב עם התוכנית, טוב יהיה אם יהיו תירוצים על תירוצים של המחלה...

זה מזכיר לי קצת סיפור שהייתי עד לכך, על יהודי שהתחיל להתחזק בעבודת השם, עד שהוא כמעט והפסיק לחזור הביתה, התפלל כל היום, לא הלך לעבודה וכו, ובני ביתו הלכו לרב שלו שיעיר לו שלא זו היא עבודת השם, אבל המתחזק הזה רק כששמע שהרב רוצה להפריע לו מ"דרך העבודת השם" שהוא בחר לעצמו, מיד נהיה הרב שליחו של הייצר הרע, והרב כבר לא יכל להגיד לו כלום, כי מה שהוא אומר, זה מה שיצר הרע אומר, כי הוא לא רוצה שיעבוד את השם...

אני לכשעצמי לא חושב שתוכנית ה12 הצעדים מנוגדת לתורה, להיפך, אני חושב שזה הדרך האמיתית והתורנית להכניס את הקב"ה לתוך כל דקה בחיינו, ושזו הדרך האמיתית להחדיר את האמונה וההשגחה הפרטית בתוכינו, אבל כשמישהו בא ושואל, אז אכן צריך להקדים לו שאלו שאלות שהן תשובות של המחלה, אבל בבת אחת גם לענות לו את התשובות הנכונות.

אוהב
מנסה להיות נקי, בעזרת הבורא האוהב והאהוב.

בעניין: הדברים שמונעים בעדי להכנס להחלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #41816

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אתה לחלוטין צודק. בכלל לא ניסית לענות על אף אחת מהשאלות האלו, וזה בגלל שאני חולק עליך ולדעתי "השאלות" האלו לא נשאלו בגלל שמישהו רצה להבין אלא בגלל סיבות אחרות (שאכ"מ).

לעומת זאת אם מישהו באמת רוצה להבין - אני מוכן להסביר כל דבר שאני יכול (כמובן יש הרבה דברים שאני לא יודע או לא מבין).
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הדברים שמונעים בעדי להכנס להחלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #41826

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
אתה כותב מתנת: "עדיין יש רבנים אחרים שקצת נסוגים"

מדובר על רבנים שחקרו את ה 12 צעדים ומכירים אותם לעומק וטוענים שיש בכך דברים הנוגדים ממש איזה פרטים או עניינים הלכתיים? או שמא יש רבנים שלא מכירים כל כך ורק שזה "לא מריח להם"?

יש הבדל, לא?

אגב, סוד, נהניתי מאוד מהסיפור של "להיות מותר ולהגיד אסור", אני נזכר בו לאחרונה בכמה הזדמנויות. לאידך אבל הסיפור עם הבעש"ט, אתה מכיר מקור שלו? לי זה נראה מצוץ מן האצבע ושקר מוחלט, קשה לי להאמין לו. בלי קשר למסר שרצית להעביר דרכו.

בעניין: הדברים שמונעים בעדי להכנס להחלמה לפני 11 שנים, 1 חודש #41889

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
בנושא הרבנים, הייתי ממליץ לבדוק קודם, כמה פתיחות יש להם בנושאים אחרים...
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: הדברים שמונעים בעדי להכנס להחלמה לפני 11 שנים #42658

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אני אוהב אתכם חברים יקרים. אני חש אני חב לכם את חיי. הקדשתם לי המון זמן. זכיתי מכם בהרבה תובנות. באשכול זה אמנם יצאתי מפרופורציות ואני מבין מאוד את תגובותכם הנזעמות. אך יודע אני גם שזה הגיע מנפש פצועה. מלב שותת דם. אני אכן מסתובב פה המון זמן ומעלה תגובות רבות ביותר ובלמעשה מדשדש מאחור. בנסיון נואש לצאת ממצב מתסכל זה עשיתי מעשה אשר לא יעשה. פעלתי  כאן מוך מחלה. העלתי על הכתב את הדברים שהעלתי בתקווה למצא חברים שיענו לי בהרצינות ויתנו לי את הדחיפה האחרונה. לצערי הרב זה לא קרה. מעבר לכך צר לי על חבר שהגיב שגם הוא לא יכנס ל12 הצעדים. לא זאת היתה כוונתי. לע"ע אמשיך בל"נ לעלות כאן ולהשתתף בדיונים ככל יכולתי (זמני כהיום מוגבל מאוד) אם כי אסתייג מאוד בדברי ע"מ שלא לשוב להגיב מתוך מחלה.

עם זאת אבקש, בכנות, את מחילת כל מי שחש שלא בנוח עם הודעתי.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: הדברים שמונעים בעדי להכנס להחלמה לפני 11 שנים #42762

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
תשובה לכל הנ"ל (ועוד שאלות חשובות) נמצא באשכולו הנפלא של אסירות תודה.
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=4125.0
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן