ברוכים הבאים, אורח

אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך 1425 צפיות

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45867

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
תודה רבה אסירותודה. שתהי'ה מחובר תמיד עם כל המשמעויות.

דבר ראשון אני רוצה להודות לה' על ערב מדהים שהוא נתן לי, שהרגשתי לראשונה בחיי. ערב בו אשתי לא בבית ולא הי'ה לי סבלנות להרדמת הילדים. בדרך כלל במקרים כאלה אני מתייחס אליהם בחוסר סבלנות ולפעמים צועק ומתרגז עד שהם נרדמים בפועל.

היום לעומת זאת בזכות התכנית וכשהרגשתי לאן הדברים נוטים, שלחתי הודעה לחבר שאשתדל רק לחמש דקות הקרובות להיות סבלני אליהם ושאני מבקש את עזרת ה' כי לבד אני חסר שליטה ואני משתף (צעדים 1, 2, 3) וראה זה פלא הצלחתי להיות סבלני חמש דקות ואח"כ חזרתי על כך לחמש דקות נוספות ואח"כ פעם שלישית ותודה לא-ל שהם נרדמו מתוך שלווה ורוגע של אבא שליו רגוע ואוהב. ולא, הילדים שלי לא רגועים יותר מידי . . . . . . זה אתגר להיות סבלני איתם כשאני לא.

דבר שני, לא הצלחתי להבין מספיק מה שאמרת אסירות. ברור שכשמודים למישהו זה לא מספיק להגיד רק את המילים אלא זה צריך לבוא לידי ביטוי. איך סבתי תחי' אומרת כשאומרים לה תודה על האוכל הטעים? אם זה טעים באמת אז קח מנה נוספת.

מצד שני אבל אני מרגיש שהאסירות תודה של האשכול הזה באה לבטא את הרגשות שלנו. לא חסרות לנו התמודדויות, ויחד עם זה יש ב"ה הרבה דברים משמחים וטובים שקורים איתנו, אז במקום שכל היום נתמסכן ונבקש ונתמודד, אומרים לנו להסתכל גם על האור, על הדברים הטובים, ובדרך ממילא כמו נאמרת מאלי'ה תודה ענקית לקב"ה שנותן לנו את כל הדברים הנפלאים.

כך שלענ"ד באסירות תודה יש שני דברים חשובים שלא מהווים סתירה אחד לשני.
1. ההרגשה הממלאה את הלב של אושר ושמחה שמאלי'ה מתפרצת התודה. זה לא תודה מנומסת מתחייבת. זה תודה אמיתית שחשוב לאומרה.
2. שהתודה תבוא גם לידי ביטוי מעשי בהתאם למכלול.

עוד מילה שהייתי רוצה לפרט: אם אני מסתכל על עצמי, אני כרגע ממש אסיר תודה לה' על אלף ואחד דברים, אני אוהב אותו, מחובר אליו, ושמח בזכותו. אבל אני ממש לא במצב לשמוע מה זה מחייב אותי. ואם זה אכן מחייב הייתי מוותר על אמירת התודה כדי שזה לא יחייב. וההמשך הוא: אין תודה, אין קירבה, אין קשר, יש ניתוק חלילה.
כמו שאומרים: אני יהודי בלב.

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45868

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
משוחרר יקר, את המילה תודה הבנו. עכשיו תתמקד במילה אסירות. מה זה?
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45870

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
נו?

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45918

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
זה זמן ארוך שנתקעתי בעבודת התוכנית הסדירה...
בחסדי ה' הוא שלח לי חבר שחיפש שותף לעידוד וחיזוק הדדי לעבודה היומיומית על הצעדים.
לאחר כ3 חודשים של התמהמהות, עבודה לא סדירה ומגומגמת, בשבועיים האחרונים רוב הימים כתבתי בין רבע שעה לחצי שעה את עבודת הצעדים בצעד 4 בו אני אוחז כרגע. פתחתי מעגלים, שיתפתי, תיזכרתי ותוזכרתי.
אני אסירתודה לה' על שני דברים:
א. על שבועיים של עבודה סדירה ועקבית
ב. על עוד שיעור בכך שכל דבר עדיף לעשות ביחד, בשיתוף, שאני לא יכול לבד. בשום דבר.

תודה.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45988

• brother
  • דירוג פלטיניום
טוב, זה קשה לי אבל:
תודה לך אבא יקר שאתה לוקח ממני את היקרים לליבי, ומזכיר לי שהחיים שלנו הם רגע חולף.
תודה לך אבא שהחיים שלי מתחילים להיצבע מחדש.
תודה לך אבא שאתה מעניק לי חיים ונותן לי לחיות עוד יום נוסף.
תודה לך אבא על משפחה נפלאה שיש לי.
תודה לך אבא על חברים נפלאים שיש לי.
תודה לך אבא על מקום מיוחד שאתה שומר לי אצלך.
תודה לך אבא שקשה לי, כי אני יודע שרק כך אני מתקדם.
תודה לך אבא נקיות של 60 יום.
תודה לך אבא על כל יום שעובר.
תודה לך אבא על הכול.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45991

• נעם ה'
אסירותודה אבא על
שנתת לי עוד יום נקי אחד. לגמרי לא מובן מאליו.
שזכיתי לתוכנית שבניתי עם הספונסר ואולי תסדר לי קצת את החיים.
שזכיתי לכל כך הרבה חברים והבנה וידידות עמוקה שמרוב טובה אני צריך כבר ללמוד לעצור אותה כי אני לא עושה שום דבר אחר.
שזכיתי להיות נוכח היום בתהליך ריפוי מדהים ומיוחד שנתן לי להביט על עצמי פנימה בצורה עמוקה יותר.
שיש לי ביטחון מלא בכך שאתה תמיד תשאר איתי. אתה לא יכול ללכת לשום מקום. את זכות הבריחה נטלת מעצמך והענקת לנו יכולת להשען עליך בלי גבול.
תודה על משפחה נפלאה, סבלנות, פרגון והקשבה שנולדו בבית שלנו.
שבמפגש עם בן משפחה שתמיד היה קרוב אלי יותר מכולם זכיתי לשוחח על העומק והחיים וזנחנו את כל השאר.
שנתת לי שיעור מופלא בסליחה עצמית .
שעוד ערב אחד בא וכולו החלמה ותודה.
לילה טוב!

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #46006

תודה על המסר היום בצהרים מישראל.
לאט לאט אני מבין יותר ויותר עד כמה רחבה היא השתלטות התאווה על חיי.
תודה רבה. זה ממש קידם אותי.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #46411

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
אסירות תודה על יום מלא, מעניין והאמת קצת מוזר שהיה לי
אסירות תודה על חצי שעה של עבודה על משימה מהסוג שאני הכי בורח ממנו, שמזכירה לי כמה שנאתי עצמי והלקאתי עצמי וכמובן משם ישר לשימוש.
אסירות תודה על תזכורת חזקה על כך שהכמיהה לתאווה עדיין מרחפת לה בחלל הבטן, והיא שם לתמיד, מחכה להזדמנות
אסירות תודה על שעה מיוחדת שהקדשתי לאדם אחר היום. והאבסורד שדווקא שם התעוררה תאווה בצורה מיוחדת גם כן, ואני יודע שאם לפני שנה הייתי באותו מצב הייתי משתמש, והכעס שנאה ותחושת אפסיות היו מתערבבים מרעילים ומכלים את עוצמת החסד והחמלה. ורק להיום, אני יכול לסיים את היום ולהישאר שם, במקום של מעשה שםוט קטן עבור אדם אחר...
אסירות על הבנות מחודשות לגבי תחומי פעילות ישנים, ורעיונות איך לבצע אותם אחרת, יותר אמיתי יותר כנה, בלי לפחד מהמחירים והתוצאות, בלי לפחד מבני אדם. שה' יתן בי אומץ לשנות...
אסירות תודה על 200 ימי ניקיון.
אסירות תודה על בניי, חיי ומזוניי.
אסירות תודה על תקווה. על התקרבות. על השלמה.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן