ברוכים הבאים, אורח

מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! 1395 צפיות

בעניין: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47714

נטישת התאווה
התכוונתי לקשה! הלוואי הייתי חזק... אולי גם עקשן פישר לא קטן...

"חפרתי לך מספיק" אמממ אתם לא יודעים כמה אתם עוזרים לי לראות את עצמי

כן, מה ש"העברי" ציטט מהספר הלבן (עוד לא סיימתי לקרוא את הספר לצערי)
אומר לי הרבה אתם מבינים כמה זה קשה לי שאני מנסה כל הזמן לדחוק ולדחוק
כנראה שלבד זה יהיה לי קשה מידי לעשות את הצעד, מה לעשות...

אני מקווה שבימים הקרובים יהיה לי ספונסר שייתן לי את הכלים להתמודד ולנטוש לגמרי

וואלה חשבתי בהתחלה שבכלל לא לעלות את הנושא שיש לי אם אותה בחורה כי שכנעתי את עצמי שזה בסדר
פתאום אני מגלה שזה הקטע שהכי קשה לי בתווך הקצר המידי
איזה טיפש (איזה הוא חכם הרואה את הנולד) הייתי שבכלל התחלתי עם זה חבל חבל עכשיו אני אוכל אותה...

בעניין: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47719

אם ניקח את החשיבה הזאת צעד קדימה, אז,
חבל שבכלל נחשפתי ל"שמור עיניך". עכשיו אני יודע שאני מכור.
ואם אני מכור אני צריך רופא. ואם אני הולך לרופא אני צריך לקחת את הכדורים ולעשות את התרגילים שהוא מורה לי.
ואני חולה לנצח. אז הכדורים האלה יהיו יום-יום. וגם התרגילים.

חבל, אם לא הייתי מגיע ל"שמור עיניך" הייתי מתפרנן (המצאה של החברים פה) לי בכיף פעם בכמה ימים,
וממשיך עם הדו-חיים שלי עד 120 או עד הגירושין (הראשון מביניהם).

אבל אני פה ואני מספיק אמיתי עם עצמי בשביל להתמודד עם התופעות המוזרות האלה.
יהיה קשה. בהתחייבות (אם לא יהיה לך קשה, אתה לא בדרך הנכונה)

בהחלמה!

בעניין: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47720

נטישת התאווה
סליחה, לא הסברתי את עצמי טוב מספיק
במשפט "איזה טיפש (איזה הוא חכם הרואה את הנולד) הייתי שבכלל התחלתי עם זה חבל חבל עכשיו אני אוכל אותה..." שכתבתי התכוונתי לזה שהסכמתי או הצעתי בכלל לעזור לאותה בחורה...
על זה אני מתחרט לא על הנושא שהעליתי
שלא תחשבו לרגע שאני לא מוכן לעשות הכל כדי להחלים, אני כן מוכן וחייב ואני יעשה את זה
אני כבר 9 ימים נקי! בשבילי זה המון ונקי אני מתכוון לנקי לא יבש! זה שלא ניתקתי את הקשר איתה עדיין לא הפך אותי לבלתי נקי חוץ מאותה פעם הזכרתי קודם שחשבתי עליה בלילה אבל ב"ה עבר לי מהר מאוד ולא השפיע עלי בכלל
וזה לא בזכותי! שרירים עשיתי בעבר וזה החזיק מעמד, אולי אפילו כמה שבועות אני כבר לא זוכר אבל אח"כ אתה יודע איפה הייתי??? הלכתי למקום שרק חולה יכול ללכת!
אבל הפעם זה שונה כי זה לא אני זה ה' זה אתם, זה אנחנו.
ואני מודה לה' שנתן לי את האומץ אחרי אין ספור דחיות של "אני יצליח לבד..." להגיע לכאן ואני לא עוזב ואני לא רואה את עצמי עוזב גם לא עוד שנה...
(כמעט נפגעתי  )

בעניין: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47773

נטישת התאווה, אדבר בכנות- אתה פוגע בבחורה! אין לה סיכוי להתחתן כשאתה משחק איתה, מקצועי, לא מקצועי, נשוי אבל.. היא מתאהבת בך ואתה לא רוצה להתחתן איתה, זה מצב שאתה אחראי עליו. הכוונה שלך היתה טובה ובאמת עזרת לה, אבל סטית מהדרך וזה יכול להסתיים בשני דרכים ששתיהן כואבות: או שתמשיך לשחק איתה עד שתפרק את הבית שלך ואת הקשר שלך עם אשתך ואולי אפילו תשאר גם בלעדיה.. או שתסביר לה שכל עוד אתם בקשר אין לה מקום בלב לגבר אחר ואתה לא מתכוון להתחתן איתה, אתה נשוי! היא בחורה נפלאה וכל הכבוד לה על התהליך שהיא עברה, הגיע הזמן שהיא תמשיך הלאה ואתה מאמין בה שהיא יכולה להמשיך בכוחות עצמה. נ.ב, ברגע זה סגרת את המקום שהיה לה בלב שלך, זה נמחק, אין קשר אישי שלום ובהצלחה.
זה יהיה לה קשה כמו שחבר שלה זורק אותה, אבל היא חייבת לקבל סוג של סתירה שתאיר אותה לרדת ממך, יש לך אישה תהיה מרוכז בה, היא אוהבת אותך והיא תהיה שם בשבילך עד 120 בע״ה. תדגיש לה את הדברים הקטנים שאתה מעריך בה תעריץ אותה, אתה חייב להשתחרר מהפנטזיה הזאת, היא יכולה להרוס לך את החיים ואתה לא רוצה את זה. אתה אדם צדיק ורצית לעזור והצלחת, עכשיו תדחיק מחשבות עליה ע״י חיזוק הקשר הנפשי עם אשתך, רומנטיקה, מחמאות אמיתיות, תדבוק בה, היא אוהבת אותך, והיא לא חיה בסרט.

בעניין: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47810

תודה פני אריה, אתה צודק לגמרי! אזרוק אותה 

דרך לגבי-

יש לך אישה תהיה מרוכז בה

אם הייתי מצליח לעשות את זה, לא הייתי עכשיו ב"שמור עיניך". כל העניין הוא שאני פה כיוון שזה חזק ממני ופה אני מקבל כלים איך לא לנצח את הצורך אלא איך לגבור עליו וללמוד לחיות איתו.

בעניין: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47961

טוב זהו.. זה כנראה מאחורי כמו שאני תמיד פזיז וכשאני מחליט לעשות משהו זה פתאום מגיע משום מקום
אמרתי לה הרבה דברים דיברתי איתה ישירות כמו שרק דפוק כמוני יכול לומר
אמרתי לה שאני מכור לתאווה וכנראה שכל הקשר לא היה מתקיים לולי היותה בחורה ואז התגלגל והתגלגל וכדברים מתגלגלים גם אומרים דברים שלא אמורים לומר והיא אמרה משהו שפגע בי ופשוט מאסתי בקשר
המשכנו והיא שאלה אם אני רוצה להפסיק את הקשר אמרתי לה שלא אבל בסופו של דבר החלטתי שאני לוקח פסק זמן
ואז שוב חשבתי להחזיר אחורה אבל אז הבנתי כמה זה קשה לי ואולי הקושי אומר לי שכדאי להפסיק, אמרתי לה שאני רוצה פסק זמן ואיך שאני רואה את הדברים זה פסק זמן לתמיד...

כמה שעזרתי לה היא גם הייתה תמיד לשמוע אותי ולהקשיב לי מה שאין לי עם אישתי לצערי
עכשיו אני שבור לרסיסים כבר מיום שישי שאין לי רצון לדבר עם אף אחד מרגיש בודד בתוך חלל מקווה שה' יעזור לי לצאת מזה, כי זה תחושה נוראית...

אולי זה משמח אותכם אולי אתם מרגישים סיפוק אבל אני שבור ומרוסק
את הרסיסים של עצמי אני לא יכול לאסוף אז אם בה לכם תאספו עם חיוך גדול על הפנים
בשלב הזה אני לא רואה תקווה אני רואה רק שחור שחור ושוב שחור....

בסוף היום שלחתי לה ציור שעשיתי מרוב שלא יכולתי להתרכז בעבודה... הציור היה רועה צאן יושב בודד עם הצאן ומנגן בחליל שלו ומלמעלה עיניים דומעות שהדמעות הופכות למפל...

אמרתי לה שאני שבור מרגיש בודד וכך היא הגיבה: "גם לי מרגיש קצת בודד.. אבל ככה היה לי גם לפני.. צודק, אלא החיים וזה הרבה יותר בריא.. זה טוב שזה קרה, עם כל הקושי.."
התגובה שלה נותן לי חצי נחמה כי היא שלמה עם זה...

ובבקשה מכם את המוסר תשמרו לזמן אחר... כן.. אני יודע שיש לי הרבה עבודה לפני...

ב"ה למרות ההרגשה אני נקי כבר 12 יום בחסדי שמיים שכך ימשיך בע"ה כי אם אני נופל עדיף לי לא להיות....
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47976

אני בספק אם תמצא כאן מישהו אחד שיושב ומחייך בסיפוק על מה שעשית.
זה בדיוק העניין פה, כולנו מכורים כמוך!
אף אחד כאן לא שמח כשלאחר קשה. ההיפך! כשלאחד קשה והוא משתף, אנשים נותנים יד, נותנים הצעות איך לצאת מזה, נותנים זמו להיות לבד בשביל לעכל, שולחים טלפונים בפרטי בשביל לדבר ולעזור להעביר את התחושה הקשה!

אף אחד פה לא יתן לך הרצאה על מוסר. גם כי זה לא עובד (ספרי מוסר מעולם לא עזרו לנו להפסיק) וגם כי אין מה להטיף לך!
מה שעשית היה אמיץ ודרש המון כנות ויושר.

לגבי התחושה השחורה שאתה מתאר,
אומר לך מה שאמרו לי פה בעבר:
כשפותחים סתימה כל הח** מתחיל לצוף...

לא יודע אם זה יתן משהו אבל הצלחת להרשים אותי על שהחלטת להכניס שינוי מהותי לחיים.
מעולם לא הייתי בעמדה שלך, מעולם לא היה לי קשר רציני עם מישהי, לא בטוח שהייתי מצליח להתנתק ממנה! אשריך!
הכי קל היה לשבת בחיבוק ידיים ולקוות לטוב אבל אתה הבנת שזה כבר לא יקרה והחלטת לקום ולעשות מעשה.
ידעת שיהיה קשה וידעת לאן אתה נכנס...

בעניין: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47999

מסכים איתך, דברים שיצאו מתוך כאב הערבות ההדדית ניכרת מכל אות שנכתב כאן בפורום ועל כך תודה רבה לכם
מה שחשוב שאני אשאר נקי וזה הסיבה שהגעתי לכאן
וזה בזכותכם

בעניין: מרגיש מבולבל - ה' תעזור לי!! לפני 10 שנים, 10 חודשים #48002

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חברי היקר, הרד - קשה.

אני כמוך נמצא גם בתוך הקרקס רגשות הזה. לונה פארק. למה שמו אותנו דווקא ברכבת ההרים?? לא יודע.

אחד הדברים הכי חזקים שלמדתי כאן בתוכנית היו לא לקחת אשמה על מה שעשיתי. (מותר ללמוד מהעבר, אך לא לחשוב שיכולתי לשנות אותו)
אני מניח שהתפללת לאלוקים... והפסקת הקשר איתה זה מענה של אלוקים לבקשה שלך. אבל כך כנראה היה צריך לקרות. אני לא מחייך, אבל לא חושב שנעשתה כאן טעות על ידך.

יש לך כבר כמה ימי נקיות. זה ממש לא מובן מאליו. וכעת שיש ואקום רגשי, וההיא תהיה חסרה, אז הואקום הזה ידרוש מילוי.
אני מכיר מילוי. הערב יש קבוצה ברמת גן. מחר בירושלים. לא תתחרט על זה.
כי רק אלוקים יכול למלאות את החלל הזה שאין דרך לרפאותו. התאווה רק משכיחה, וזה חוזר אחר כך עם כאב כפול. אבל המילוי עצמו, רק אלוקים.

ולמצוא את אלוקים קשה עם הגישות הקיימות אצלי כיום. עובדה. יש הרבה נתק ושכבות על האלוקים שהכירו לי בילדותי.
דווקא פה בתכנית הרוחנית, מצאתי "אלוקים כפי שאני מבין אותו". והוא קרוב אלי יותר מאי פעם.
בזכות החברים, בזכות הקבוצות.

מאחל לך רק טוב. תמיד זמין אליך.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן