ברוכים הבאים, אורח

לא אפשרי - פרפטום מובילה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא אפשרי - פרפטום מובילה. 660 צפיות

לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49178

היי.
אני קורא את המיילים שלכם כבר הרבה זמן ואני עומד להתפוצץ.
ב-ו-ל-שי-ט!!

אני מעל גיל 25 כך שכבר הרבה שנים אני כבר בכל העניין הזה של מין ותוצאותיו.

אין אפשרות להפסיק. פשוט אין. אבדתי את כל ההמון בזה כבר מזמן. גם אם אני אצליח להפסיק שבועיים או שלוש (ממש ממש נדיר) בסופו של יום אני אפול  שוב.
אז
מה העניין?! תוצאה סופית היא שנכשלתי!
המציאות חזקה בהרבה ממני!
גם אם אני אשים אינטרנט רימון עדיין לשכנים יהיה wifi  בלי חסימה. ואם לא לשכנים אז בבנין משרדים כלשהו.
ואם לא בבית שלי אז אצל חבר.
ואם לא אצלו ונניח שאני אצליח לא לראות פורנוגרפיה אני תמיד אתקל בפרסומת שחץ או בעיתונים מלוכלכים ואני יאונן כמו הדיוט ואז - שוב - תוצאה סופית היא שנכשלתי.
תמיד יהיו בנות יפות באוטובוס שאני אדלק מהם. ואם לא הם אז תמיד יהיו חברים מהעבר שברדיפה האינסופית שלי אחרי מין גם איתם נכשלתי.
היצר הרע כבר מזמן לא מתחבא בפינה.
הוא יושב מול הפרצוף שלי וצוחק עלי בקול.
הוא ניצח אותי תמיד בנוק אאוט. יש לו סבלנות והוא לא מוגבל לשלושה סבבים.
הוא מנצח.
אז איזה חלום אתם מנסים למכור לי? כאילו זה אפשרי לנצח?
אני כל כך רוצה להפסיק. כל כך! אין לי כבר כוח לחיות ככה.
אבל זה החיים. דפוקים כמו שהם.
הדבר היחידי שהמיילים האלה עושים לי הם להזכיר לי שכל דרך החיים שלי היא חטא ושאני בעצם יצור מפגר ובהמתי שכמו האפס בגדול בעולם נמשך אחר היצרים הבהמתיים שלו ללא שליטה.
אז אני אפס.
תודה שאתם לא נותנים לי לשכוח את זה.

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49179

אהלן 'אור', מה שלומך? נשמע דווקא שאתה די בסדר.

תקשיב גבר, אתה צודק, אני איתך, נקיות? חלום. לא לאונן? פנטזיה בפני עצמה. יום ללא תאווה? אפיזודה חולפת.

זה לא אפשרי, כל הרצונות שלנו להישאר נקיים, שווים לאפס, ועוד אפס ועוד מלא אפסים.

אבל תבין יקירי, התכנית מבוססת על כניעה, על קבלה עם זה שאני אמנם לא יכול להתמודד מול התאווה, אבל כשאני מתחבר לכוח גדול ממני, אבא'לה אוהב, כשאני מתחבר ל'אחד' כל יכול, כל הרצונות שלי מקבלים 'פאזה' חדשה.

האם אתה יודע מה קורה כשמוסיפים אחד ליד הרבה אפסים?

בהחלמה.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49184

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך חבר יקר.

מצטרף לדברי קרבן ידידי, אכן צדקת. אין סיכוי. אבל אני מכיר כמה עשרות אנשים חסרי סיכוי שהיום נקיים! שפויים!
אהובים על ידי אלוקים ואדם! חיים בשלווה! אז עם כל הכאב בידיעה שיש פיתרון, דע לך "יש פיתרון"!!!

התנאי היחידי להצטרף אלינו זה הרצון להיות נקי. האם אתה רוצה להיות נקי?

כי אם כן, ואתה שם את ההחלמה בראש סדר העדיפויות בחיים אז זה יעבוד.
התכנית הזו עובדת לכל מי שעובד אותה.
שווה נסיון. ובפרט שכפי שהבנתי ממך אין כרגע מוצא אחר.

אשמח להיות בקשר גם בפרטי אם תרצה הסברים נוספים או שתרצה את המספר שלי.

בהצלחה אח יקר
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49195

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני בגיל 30 וחשבתי אותו כמוך
אבל..........
היום אני נקי 27 יום,
בפעם הקודמת הייתי נקי 24 יום,
ולפני זה 13 יום,
יש חיים לאחר המוות,

אני עמדתי בצד כמעט שנתיים וקיבלתי מיילים, וחשבתי כמוך אין סיכוי,
עד שקפצתי למים ואני פה, עושה תוכנית וכו'
יש חיים לאחר המוות
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49202

מצטרף לכאב שלך. גם אני חשבתי המון פעמים שאין שום סיכוי להינצל. אני יודע איך זה מרגיש.
וקשה לתת אמון במשהו חדש, כי מה אם גם זה לא יצליח? הרי כל כך הרבה פעמים ניסיתי להתחיל מחדש, ניסיתי להפסיק, וכל פעם התרסקתי על קרקע המציאות.
ה' ריחם עליי והוביל אותי לקרקעית כל כך עמוקה מבחינתי, שהייתי מוכן לוותר על הכול - גם על העמדה שהכול אבוד - כדי לא להמשיך להיות שם אפילו רגע אחד.
אז כל מה שיש לי להציע לך זה חיבוק. יש לי הרגשה שסיפורי הצלחה לא יעשו לך את זה, כי אתה מרגיש שאצלך זה אחרת. אבל לחיבוק אתה מוכרח להאמין. אני מבין לגמרי מה אתה מרגיש וכואב את זה אתך.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49211

• דבוק בה'
אוהבים אותך אח יקר!

מבין ללבך, הבנות האלו לא הולכות לשום מקום..

שמע, כמו שהחברים לפני אמרו, יש כאן משהו אחר ממה שהכרנו עד היום. לא מדברים איתך על מלחמה, נכשלתי כ"כ הרבה פעמים, אין לי שום סיכוי מול זה. מדובר כאן על משהו אחר לגמרי.

כניעה לאלוקים.. נשמע מוזר ואבסולוטי?...

גם לי זה היה ככה בהתחלה. אבל מה לעשות שמבחן התוצאה מראה שאנשים שהיו במצבים אפי' יותר קשים משלי הצליחו עם זה והם נקיים לא כמה ימים, אלא כמה שנים?

איך נסביר את זה?

כנראה שזה עובד.
שווה לנסות.

אוהבים אותך אח ומבינים טוב מאד לליבך!

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49235

• דידי
  • חבר חדש
איזה חוסר אונים!!!
ברוך הבא לצעד 1...

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49241

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
קראתי את דבריך ותהיתי לעצמי: למה הכעס? הרי נראה שאחרים תלוקחים את זה ברצינות, אז למה הכעס?
אבל אז נזכרתי בכעס שיש לי על רבנים שמבטיחים  פיתרון בשם התורה ולא מקיימים  ועל כל מיני גופים שאיבדתי בהם את האמון בהקשר זה, והבנתי:
אני מרגיש שלא מבינים אותי, שלא מקבלים אותי, אני מרגיש לבד. אני נגעל מעצמי, אבל לבד.
חבר יקר, כשהגעתי לכאן, מצאתי אנשים שמבינים אותי, אנשים שהסיפור שלהם דומה לסיפור שלי. שהטירוף שהם חיו בו דומה לטירוף שלי.
ולהפתעתי הם מצאו משהו.
לא הייתי יכול להכחיש את זה.
זו לא אידאולוגיה ריקה.
זו דרך שאני הולך בה, ולשמחתי אלוקים פותח בפני אופקים חדשים, שלא האמנתי שיפתחו בפני.

מקווה שתמצא כאן את ביתך.
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49249

אך .... כמה כיף לקרוא.

קודם כל כינוי מדהים "מחושך לאור"

מצטרף לכל הקודמים לי.

מזדהה עם כל מילה שלך ואלי לי לא היה לפני שנה או לפני כמה חודשים (כל מיני הזדמנויות שנכנסתי לראות מה מקשקשים כאן) להגיב ככה, לי אפילו לא היה כוח לפתוח חשבון בשביל להגיב לטיפשים שנמצאים כאן.

אבל היום אחרי 7 ימי נקיות, ויותר מזה אחרי כמה שבועות שאני בכל אופן עוקב, מדבר, שומע, מפנים, אני לא רוצה לעזוב כאן בכל מחיר.

אתה לא חוטא, ואתה לא היחיד שלא יכול להתמודד, כולנו כאן שווים. כולנו חולים כולנו ממוכרים, כולנו סובלים יחד ומתגברים יחד זה הסוד.

המלצה שלי תשאר איתנו פה, נראה לי שיהיה מעניין ביחד. 
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49252

• jhhctu
  • חבר קבוע
בס"ד

שלום,
אני לא ראיתי שציינו את זה,אבל במידה ואתה מיתכוון שאי אפשר להפסיק כלל במידה והייתה פוגם הרבה ולמשך זמן ממושך,אז אני אומר לך שאפשר כי אני הפסקתי כבר כשנתיים,ואני לא רואה את עצמי חוזר לזה.
אבל אני לא זכיתי להכיר את התוכנית לפני שהפסקתי,אצלי זה היה תלויי בהרבה מסירות נפש,לעשות דברים שהיו לי מאד קשים כדיי למנוע כל אפשרות לגישה קלה לאינטרנט פרוץ,לא שהחסימה אצלי 100% אני עדיין יכול לעבור אותה אבל היא עושה חיים קשים וזה מספיק,זה ורצון חד משמעי להפסיק ולשם כך להתבונן באמת למה אני עושה זאת והאם התאווה אכן מספקת את מה שאני מחפש בה,זו היא הדרך שלי ולקח לי יותר מחמש שנים להגיע לזה,ובדרך ללא כניעה להשם שאני הגעתי אליה דרך דיבור עם השם קבוע בשפה שלי כמו שייעץ רבי נחמן בפרט בזמנים קשים,והכי חשוב שלא נתתי לעצמי להתעצב או להרגיש רע עם עצמי כל פעם שנפלתי ,אלא שזה תהליך ולא מבקשים ממך לנצח במכה אחת,בהתחלה זה אפילו לא מתבטא במעשה אלא בחוסר רצון לעשות את העברה ושם גם אתה מבין כמה אתה מכור שאף על פי שאתה ממש לא רוצה אתה מוצא עצמך אנוס לכך,לאחר מיכן אתה מצליח לעמוד קצת זמן בלי ושוב מתרסק אפילו יותר עמוק,והכל ניראה שחור,לאחר מכן לתקופות יותר ארוכות והנפילה שם מרה יותר מכל שאתה מתחיל להאמין שניצחתה ואז אתה רואה כמה כשה אותה תאווה מתעוררת אתה חסר ישע,אך כל זאת להביא אותך לכניעה,ואז אתה צריך לעשות מהלכים קשים כדיי לשמר את עצמך שלא מתוק הקלות ליפול בזה תתפתה וכאן באים ההחלטות הקשות ומסירות נפש ואז אתה מרגיש שיחרור,ואתה כבר לא נימשך לזה כבעבר וזה אפילו לא ממש מעניין אותך,ואז עובדים על שמירת המחשבה ואז לא ליפול בקרי ויהי רצון שנעלה מעלה מעלה.

ואם תאמר אני יוצא דופן וגם הריי לא הלכתי ממש בדרך של האתר הרבה אחרים כמוך שהרגישו כמוך והיו ואוליי עדיין כאן באתר פשוט לא ציינו זאת כבר אינם נופלים בתאווה כבר שנים,אצלם אוליי זה פחות ניכר כהחלמה כי הם תמיד מדברים על לנצח רק להיום וכו' אך הם אכן ניצחו,והם כרגע רק בבחינת אשרי אדם מפחד תמיד..
והם אינם שונים ממך וחלקם אני בטוח שהיו במצב אפילו חמור משלך,אז אל תתיאש,וגם אם התייאשת דע שאין יאוש בעולם כלל,שהריי כל המציאות של יאוש הוא אשליה,הנה עכשיו קום והמשך להילחם וראה כייצד הייאוש מעולם לא היה שם,הניצחון על הייצר הוא לעולם לא לעזוב את כליי מלחמתך אלא להמשיך להתפלל ולהילחם ובסוף השם מושיעה אותנו ונותן בנו כח לנצח.

בהצלחה!

בעניין: לא אפשרי - פרפטום מובילה. לפני 10 שנים, 10 חודשים #49259

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
יום לפני שמצאתי את האתר הזה הייתי בהרגשת יאוש דומה

באדר אחגוג בעז"ה שנתיים נקיות.

אפשרי או לא אפשרי?

תצטרף אלינו ותנצל. החברים שמגיבים פה הם בדיוק ההוכחה שיש אפשרות לצאת מזה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן