ברוכים הבאים, אורח

אז מתי נפל לך האסימון?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אז מתי נפל לך האסימון? 3346 צפיות

בעניין: אז מתי נפל לך האסימון? לפני 10 שנים, 7 חודשים #55314

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
תודה על היוזמה, טוב לחזור לשם, לרגעים השפלים בחיי...
גם אצלי לא היה אירוע מכונן של הבנה, אלא משהו שחילחל לאורך שנים לא מעטות. ובכל זאת, אני מיד נזכר בשימוש מסוים -
השימוש הראשון לאחר שנולד בני הבכור.
הייתי בן 23. אברך בישיבה. גם אני וגם אשתי באים ממקומות שעצם המילה הזאת, אברך, מעוררת חלחלה, זרות ודחייה. בקיצור, די הסתכלנו עלינו כשני ילדים ששמעו סיסמאות מכמה רבנים, החליטו להתחתן בגיל צעיר למקובל במקומותינו ולבטא את מרד הנעורים שלהם בצורה מעניינת... כולם חיכו לרגע שזה יעבור...
היום אני מבין כמה הריכוז העצמי, הצדקנות ותחושת המיוחדות שלי התמלאו באותם ימים מכל הערה כל מבט כל ויכוח...
שבועיים אחרי הלידה. אמצע הלילה. אצל חמותי. טלוויזיה עם כבלים.
היה לי ברור שגמרתי עם זה. ברור! אני אברך. בדרך לגאול את עם ישראל. אני עוד מתעסק עם השטויות האלו??? אמנם גם אחרי החתונה חשבתי כך, אבל איכשהו היה לי הסבר למה אני ממשיך למצות כל הזדמנות להיות אצל ההורים שלי ולצפות שם בפורנו. את ההלם המיידי של הפעם הראשונה אחרי החתונה הדחקתי מיד לירכתי המוח...
אמצע הלילה. התינוק קם. אוכל. לא נרדם. אשתי מבקשת שאצא איתו לסלון ואנדנד.
ותוך כדי שאני קם מהמיטה. זה בא לראש. רגע לפני - לא חלמתי על זה. ופתאום ברור לי מה אני הולך לעשות. בדיוק. יוצא לסלון. התינוק נרדם. מתיישב. פותח ערוץ ספורט. ומשם לחיפוש תאווה. אצבע אחת מחפשת. השנייה על כפתור הBACK - שבמקרה של רחש מכיוון החדרים אני לוחץ וחוזר לכדורגל. חמותי הרי תבין למה החתן הצעיר האברך הצדיק שלה, שבגללו היא קונה חסה גוש קטיף, שלפני החתונה קם ויצא מהבית כי הוא לא יכול להיות עם ארוסתו ואמא שלה באותו בית לבד לפי דיני יחוד - מאוד הגיוני שהוא יושב ב3 בלילה ורואה שידור חוזר של משחק מליגת המשנה הספרדית. לא. זה לא יראה מוזר.
ואז חיפשתי. ב-ד-י-ו-ק כמו בגיל 14. מעביר תחנות מחפש מה שאיוותה נפשי. עוצר. בוחן - אולי זה סרט מפורש? ואז אפשר קצת לעצור. אה, לא, זה סרט רגיל. ואז קולט את 4 הערוצים שבהם נראה שצפוי משהו מעניין. ואז מזפזפ ביניהם איזה שעה. ומשתמש. ובהלם. ומדחיק. וחוזר למיטה. ולמחרת קם עם איזה רושם, איזה צל עמום של עומק הרגשות ששטפו אותי באותם רגעים - של תסכול של שנאה עצמית של פחד שאני הורס את חיי. 
לא מעט שנים עברו מאותו יום ועד שהגעתי לתוכנית. ה' מוביל אותי בנתיב שהוא מתכנן עבורי. אני משתדל לקבל את זה. באסירות תודה
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: אז מתי נפל לך האסימון? לפני 10 שנים, 7 חודשים #55332

אוהבים. תודה

וקיפאון

בעניין: אז מתי נפל לך האסימון? לפני 10 שנים, 7 חודשים #55420

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
האסימון שלי עדיין נופל, רק להיום. אסירות תודה.
מה שהביא אותי לכאן זה הדרדרות החונקת שלי למגע אנושי חי.
הבוגדנות קרעה את נפשי, ולכאן באתי לבקש הצלה.
ואני כאן.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: אז מתי נפל לך האסימון? לפני 10 שנים, 7 חודשים #55446

תודה זיו. נגעת בי
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

תגובה: אז מתי נפל לך האסימון? לפני 9 שנים #76956

אני רואה כזה פוסט ומשהוא מתכדרר לי בגרון,
אני נזכר בדברים שמעלים לי את הקבס בגרון את החוסר העמוק משם.רק אתם חברים יודעים מהו פירושו של "שם".

אני חושב שלאורך כל השנים מאז שהתחלתי עם השימוש ידעתי ברגש ברור שאני לא עושה משהוא נורמלי, שאין אף אחד [חוץ מהחילוניים שתמיד מכייפים,,כך חשבתי שכל מי שיש לו שיש לו סמארטפון או חולצה צבעונית משתמש כל היום עם בנות,,] שצדיק כלפי חוץ כמוני ומבפנים כ"כ רקוב. לא ידעתי להגדיר מהי הבעיה שלי [יצר הרע, ברור!],לא ידעתי שיש כזה מושג של התמכרות. מכור זה משהוא שאומר בשבילי סמים-נרקומן מישהוא שאני מפחד ללכת בשעת לילה מאוחרת לידו והוא הולך ברחוב בשעות הללו כשהוא נוטה לצדדים מדי פעם, שתוי משהוא. אז כמובן שלי אין כל קשר לעניין.
ברור.בטוח.נחרץ.

הסיפור התבהר כשקיבלתי את הספר הלבן בPDF במייל מחבר טוב מכאן.
נפשי נקשרה בקשר הדוק וחזק עם כל שורה [כיום גם עם כל אות] מהספר שסיפר בעצם את סיפור חיי,והגדיר את רגשותי בעוצמות בלתי רגילות.
אז נפל לי האסימון.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן