ברוכים הבאים, אורח

שוב נפלתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שוב נפלתי 448 צפיות

שוב נפלתי לפני 9 שנים, 8 חודשים #69121

• בן ש
  • דירוג כסף
שוב הייאוש הזה.. בכנות כבר נמאס לי לכתוב את אותם דברים. לחזור לאותה נקודה.  מרגיש שאני לא מתקדם.  אולי בצעדים מתקדם קצת בין הנפילות,  אבל אז נופל , ומרגיש כאילו לא עשיתי כלום.
אני לא בלימודים היום ומחר,  כי יש לי מחר בגרות. גם יש ריק בלי מסגרת, וגם יש לי דברים ללמוד. מתכון לאסון.
מצאתי את עצמי בשירותים עם הפלאפון,  ולא הרבה זמן אחר כך כבר הייתי עמוק בתוך החיפושים,  וגם מציאות שונות. ככה הייתי במשך כ50 דקות,  לא מתקדם, רק חופר לעצמי בור ליפול אליו..
לאחר שנפלתי באוננות,  הדהדה לי בראש השאלה: זו מהות החיים שלך?
לא יודע כבר מה לעשות.  כל כך הרבה נפילות בזמן האחרון. אני לא מצליח לוותר על דברים בפלאפון שאני יודע שהם בעייתיים לי. אני רק מצליח להציב לעצמי גדרות, שבעצם לא כל כך עומד בהם. בכלל לא חושב שאלה הבעיות היחידות.  אשמח אם יש למישו רעיונות..

בעניין: שוב נפלתי לפני 9 שנים, 8 חודשים #69126

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
חשבת לשים מסנן לפאלפון? אצלי כשהאפשרות היתה זמינה ובהישג יד (אצלי זה היה במחשב) ההתמודדות היתה הרבה יותר קשה. מרגע ששמתי מסנן ואני יודע שבשיל למצוא חומרים אני צריך לעשות שורה מסובכת של פעולות, או ש"החומר" לא יהיה "מאיכות טובה" אני פשוט לא גרר לכיוון בכלל. אם תרצה באתר של שמור עיניך יש לשונית עם מידע על סוגי מסננים שונים.
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: שוב נפלתי לפני 9 שנים, 8 חודשים #69146

• בן ש
  • דירוג כסף
זאת הבעיה. יש לי מסנן לרוב הדברים חוץ משתי אפליקציות שאני לא מצליח לוותר עליהן (בלי קשר לתאווה,  אני משתמש בהן). ואני חושב שבמקום מסויים שתיהן גרמו לנפילה הספציפית הזו.  אבל זה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. דיברתי עם הספונסר על זה. אני חושב שאני אוותר על אחת מהן אבל על השנייה יהיה לי מאוד קשה..

בעניין: שוב נפלתי לפני 9 שנים, 8 חודשים #69177

• david_maur
  • חבר קבוע
גם אם נפלת, זה עדיין לא אומר שנכשלת.
אני מציע לך לנתח מה קרה בין נפילה לנפילה. האם הזמן שעבר בין הנפילות גדל או לא. האם כאשר נפלת ,היה יותר גרוע מהפעם הקודמת או לא. האם דיברת עם הספונסר בסמוך לנפילה?
חשוב לנתח מה קורה. אם חל שיפור (למשל הזמן בין בנפילות גדל או הזמן צפית בפורנו ירד ) אז את יכול לתפוח לעצמך על השכם. אם לא ,אז תשתדל כן לשפר בפעם הבאה. בכל מקרה דע שגם אחרי שאתה נופל,אתה לא מתחיל מאפס. זכור מה אומרת שיטת 12 הצעדים, מה שחשוב הוא האם היום הצלחת להישאר נקי. מחר ,אלוקים גדול!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן