ברוכים הבאים, אורח

היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. 1333 צפיות

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71444

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
בשנה שעברה חשבתי להגיע ובסוף תפסתי רגליים קרות.  :-[

צריך לייצר לעצמי מספיק מוטיבציה כדי להגיע הפעם...

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71453

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

צריך לייצר לעצמי מספיק מוטיבציה כדי להגיע הפעם...

אני לא יודע לייצר לעצמי מוטיבציה. עזרו לי שני דברים אחרים:
א. פשוט לבוא. לעשות פעולה מועילה גם אם אין לי מוטיבציה.
ב. לבקש מאלוקים בכנות נכונות ומוטיביציה. "אביך שבשמים לעולם לא יאכזב אותך".

אשמח לפגוש אותך בכנס. 
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71489

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אורח נוסף לכנס: הרב יהושע שפירא

חברים יקרים,בעוד שבוע וחצי, ביום ראשון, ב' ניסן, יתקיים הכנס השנתי השלישי של שמור עיניך. זוהי הזדמנות מצויינת לקבל החלמה, הן עבור חברים ותיקים - והן עבור חברים חדשים.

אנו שמחים לבשר על אורח נוסף שישתתף בכנס: הרב יהושע שפירא, ראש ישיבת ההסדר ברמת גן, שהינו חלוץ בחיפוש פיתרונות לבעיית ההתמכרות לתאווה בציבור הדתי, ובהקמת קבוצות גמילה בשיטת 12 הצעדים.

זוהי הזדמנות יוצאת דופן לשמוע אישיות בכירה שכזו, וכן תהיה אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות על התלבטויות בנוגע לדרכי ההתמודדות שלנו.לפרטים והרשמה לחץ כאן

forum.gye.org.il/index.php?topic=6694.15
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 6 חודשים על ידי .

The 3rd annual GYE convention, "From Slavery to Recovery", With R' Twersky לפני 9 שנים, 6 חודשים #71490

הודעה על הכנס לקוראי אנגלית:
guardyoureyes.com/forum/1-Break-Free/250346-The-3rd-annual-convention-in-Israel-with-R-Twersky

We’re so Happy to announce the third annual GYE convention in Israel, titled "From Slavery to Recovery", which will take place on Sunday, Nissan 2nd, March 22nd. It’ll be in Jerusalem (exact location will be given to registrants only), between 18:00–22:15.
We’ll have talks from recovering members, various 12-steps workshops on recovery and a panel with Rabbi Dr. Avraham Twersky and Rabbi Yehoshua Shappira.
Rabbi Twersky is the most renown expert for addiction in the Jewish world. He wrote more than 80 books on Judaism and psychology, many of them on 12-steps and Judaism.
Rabbi Yehoshua Shapira is the head of Ramat-Gan Hesder Yeshiva. He’s established many 12 steps groups across the country and trains educators and therapists on the 12 steps program.

Price: 60 shekels
The convention is also intended for wives of GYE members. The price for a couple is 95 shekels.
The convention will be in both Hebrew and English. Simultaneous translation will be available for most parts. In order to hear the translation you need to bring an FM receiver (most cellphones have radios, but they only work with wired earhones).
For registration please contact DPMZ.GYE at GMAIL dot COM or through private message. Please indicate whether you’ve already been to a live 12-steps meeting or if it’s your first time.
Please spread the word between all your friends. Past experience shows these conventions gave a tremendous boost in recovery for many members.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71620

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חברים יקרים,

בעוד שבוע בדיוק, ביום ראשון הבא, ב' ניסן, יתקיים הכנס השנתי השלישי של "שמור עיניך" בישראל, המתוכנן להיות אירוע גדול של החלמה, הן עבור חברים ותיקים והן ובעיקר עבור חברים חדשים.

בשבוע שעבר פירסמנו על שני אורחים חשובים שישתתפו בכנס: הרב ד"ר אברהם טווערסקי (מומחה עולמי להתמכרויות, ואישיות רבנית בכירה בנושאי בריאות הנפש), והרב יהושע שפירא (ראש ישיבת ההסדר ברמת גן וחלוץ הטיפול בנושא התמכרות לתאווה בציבור הדתי).

כעת אנו שמחים לבשר על כך שבכנס יתקיימו סדנאות מיוחדות עם שלושת הכותבים הקבועים במייל היומי המכונים "אסירותודה", "נתן במתנה" ו"סוד הכניעה". המדובר בשלוש סדנאות בתכנית הגמילה של 12 הצעדים, שיחולקו לפי רמות הצעדים עצמם, וזאת בנוסף למסרים אישיים שיעבירו ובהם יספרו את סיפורם האישי.

לפרטים והרשמה לחץ כאן  -  forum.gye.org.il/index.php?topic=6708.msg71007#msg71007

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71686

הכנס פתוח לכולם ??? ואם כן זה לא פתיחה לבוא לכנס ?? אם אפשר לענות

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71688

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ודאי! פתוח לכולם! שולח לך בהודעה פרטית את שמי ומספר הטלפון שלי, במידה ותרצה להירשם.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71747

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
התכנית המלאה לכנס השנתי השלישי שלנו

חברים יקרים

ביום ראשון הקרוב, ב' ניסן, יתקיים הכנס השנתי השלישי של "שמור עיניך" בישראל, המתוכנן להיות אירוע גדול של החלמה, הן עבור חברים ותיקים והן ובעיקר עבור חברים חדשים.

17:30 - רישום והתכנסות, מפגש חברים.

18:00 - מסר וסיפור אישי של אורח הכנס - 'סוד הכניעה'.

18:50 - הפסקה.

19:15 - שירי החלמה.

19:25 - מסרים אישיים על עבודת הצעדים:

1. נתן במתנה - הצעד הראשון: קבלה עצמית. על חיים ללא בושה וללא אשמה.
2. סוד הכניעה - צעד שלוש: למסור את חיי ורצוני להשגחת אלוקים כפי שאני מבין אותו.
3. אסירות תודה - צעדים 4-10: אומץ לשנות את הדברים שביכולתי.

20:25 - הפסקה.

20:50 - מצגת על פעילות שמור עיניך ודבר המשרתים שזכו לאמון.

21:00 - פאנל - 'משעבוד להחלמה' - בין אלוקים אוהב לא-ל קנא ונוקם, ובין רוחניות לדתיות. משתתפים: הרב יהושע שפירא והרב אברהם טווערסקי.

שימו לב: במקביל תתקיים תכנית נפרדת לנשות מכורים

התכנית לנשים:

מכור בהחלמה – תני לו צ'אנס, אני נולדתי מחדש.

אשת מכור – אני נתתי לי צ'אנס, נולדנו מחדש.

הרב יהושע שפירא והרב טווערסקי – אפשר לתת צ'אנס ולהיוולד מחדש.

לפרטים ולהרשמה, ניתן לפנות באימייל: hoshianana@gmail.com

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71823

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
המסר של הרב טווערסקי יועבר באנגלית ויתורגם. התרגום ישודר בתדר מיוחד בתוך החדר.

מומלץ מאוד להזכיר לכל מי שמדברים אתו להביא אתו 2 מקלטי רדיו. אחד בשבילו ואחד בשביל החבר ששכח

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 4 חודשים #73328

• ששון
  • חבר חדש
בוקר טוב מאוד הייתי רוצה להגיע יש לי בעיה אני מאוד בישן וגם לא נעים לי בטח כולם שם יותר צעירים ממני אני בן 47 עבריין מבוגר עם פאות וזקן אני כבר הרבה שנים שקוע בחטא אם מישהו יצליח לשכנע אותי להגיע זה יהיה טוב כי אני לא מסוגל לחשוף את עצמי אני כבר סבא וקשה לי לעשות את זה

ערכתי
בבקשה לא לפרסם מספרי טלפון
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 4 חודשים #73330

ששון, הכנס כבר היה, אבל אתה יכול לבוא לקבוצה חיה. אמנם רוב החבר'ה בגילאי 20-40, אבל יש מבוגרים ממך, עם פאות וזקן וכל העסק. מוזמן לפנות אליי בפרטי.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן