ברוכים הבאים, אורח

שאלה: אבחון עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה: אבחון עצמי 505 צפיות

שאלה: אבחון עצמי לפני 9 שנים, 1 חודש #76207

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שלום חברים! תוכלו לעזור לי?

בחסדי ה' אני נמצא בעסקי התאווה "מעט" מאוד זמן יחסית. ברוך ה' אני מרגיש שעדיין לא אבדה לי השליטה על חיי, שאני לא באמת מכור ונואש. ולכן קשה לי להגיד דברים כמו "אני אסיר תודה כי אני חסר אונים". קשה לי. אני מרגיש שזה לא נכון.
הגעתי להבנה, והפנמתי, שאני חייב לטפל בבעיית התאווה ומהר, לפני שזה הופך למשהו גדול יותר. יש לי את הפעולות היומיות שלי. אבל קשה לי לומר שאני מכור, ולכן אני 'תקוע' ולא מצליח להחליט מה עליי לעשות. להוסיף עוד הגבלות? להיכנס לתוכנית 12 הצעדים - או שאני לא צריך אותה?
אני לא מצליח להבין, האם לבנות לעצמי כמה גדרות ולחסום את האינטרנו וכו' וזה יספיק - או אולי אני מוותר לעצמי ולכן בטוח אפול אם לא אעשה צעדים גדולים יותר?
אני מרגיש בחסדי ה' מפוכח מאוד, ולכן קשה לי להגדיר באיזה שלב של ההתמכרות אני.
מה לעשות? יש לכם עצה?

תודה רבה! שבת שלום!

תגובה: שאלה: אבחון עצמי לפני 9 שנים, 1 חודש #76210

אני מציע שתנסה את הכלים שבמדריך. אם אתה רואה ששום דבר לא עובד לך, יש סיכוי שאתה מכור וכדאי לך לנסות את 12 הצעדים. בסופו של דבר הסיבה שאני עושה את תוכנית 12הצעדים היא בגלל שזה עובד לי. לא כזה קריטי אם אני מכור או לא. אגב, אחרי שהצטרפתי, התחזקה בי ההבנה שכנראה אני מכור, וגם גיליתי שאם אלך לפסיכולוג עם זה, סביר להניח שהוא לא יבין מה הבעיה. הרבה אנשים מתייחסים לזה כדבר טבעי.
שיהיה בהצלחה עם ההחלטה. ואם תרצה,אתה מוזמן להתקשר אלי מחר ונדבר על זה יותר.

תגובה: שאלה: אבחון עצמי לפני 9 שנים, 1 חודש #76213

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
מצטרף לחבר הקודם תראה מה עובד בשבילך, ותזכור שאין שלמות ושיש דרך ותקבל את התהליך, מאוד חשוב שלא תאכל סרט לגבי הנפילות שלך כי זה בטוח הדרך להיות מכור.
אבל- אם אחרי זמן שאתה מנסה תראה שאולי ואפילו רק קצת אולי אתה מכור אז יש פה יופי של פיתרון שאת החיים שלי הוא שינה לגמרי.

תגובה: שאלה: אבחון עצמי לפני 9 שנים, 1 חודש #76244

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

תודה רבה חברים! בעז"ה אנסה ואצליח.

בהצלחה לכולם! לילה טוב
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן