ברוכים הבאים, אורח

צעד קדימה, שתי צעדים אחורה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צעד קדימה, שתי צעדים אחורה 822 צפיות

צעד קדימה, שתי צעדים אחורה לפני 9 שנים, 1 חודש #76402

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
שלום
שלשום פרסמתי פוסט, בפורום הצג עצמך- 'עד מתי'
אני באתר הזה כבר הרבה זמן, אבל לא היה לי את האומץ לכתוב.
זו היתה הפעם הראשונה שהעזתי לכתוב את הדברים ולשתף מישהו בעניין.
קיבלתי הרבה תגובות חיזוק ותודה לכולם- זה מעודד ומחזק

מאז עברו יומיים- יום אחד עבר בשקט(יחסי כמובן, צפייה בערב כמה דקות מועטות ופעם אחת אוננות- זה הסטנדרט של יום קל אצלי), הייתי די עסוק בו אז אותו עברתי..
אבל היום, יום חמישי-
עוד יום קשה הסתיים. אפילו יותר קשה מתמיד. יום חופש בבית לבד, גרר צפייה בהרבה פורנו, כמה פעמים אוננות ועוד.. התאווה לא יצא מהראש, ופשוט נכנסה לכל דבר. בכל מקום שהייתי, היא הייתה שם. כל מחשבה, ראייה, מעשה- היא הראשונה שקופצת. אני מכור כבר הרבה זמן והיו לי הרבה ימים קשים. אבל היום זה הגיע לרמות חדשות.
כשכתבתי שלשום, הרגשתי שעשיתי צעד גדול, שאני בדרך הנכונה. היום זה ממש לא הרגיש ככה..

זה מרגיש כאילו מישהו שם ראה שעשיתי איזה שהוא צעד קדימה, אז הוא היה צריך להחזיר אותי שתי צעדים אחורה. ההרגשה ליום וחצי היתה טובה, אז מישהו היה צריך לצנן את ההתלהבות..

12 שנים שאני בתוך הביצה הזאת. די, נשבר לי ממנה...
אבל מישהו שם למעלה צריך לתת לי יד...

אולי אני מתריס, אולי קיצוני, אבל זו ההרגשה.
הייתי צריך לפרוק קצת את מה שעל הלב..

אני לדודי ודודי לי לפני 9 שנים, 1 חודש #76403

• זרח
  • חבר חדש
הרה''ק רבי בונים מפשיסחא אמר מי שחוטא אינו טיפש הוא אנושי ובריא. טיפש הוא מי שלא עושה תשובה על מעשיו מיד אחרי שחטא אשריך שזה מפריע לך ואתה מעלה את זה הנושא שהבאת היא צרת כולנו וגם אני הייתי בתוך המעגל הזה של ליפול לקום ליפול ולקום ודי נמאס לי מכך עד שקיבלתי על עצמי שכל פעם שאני נופל אני אומר סכום של פרקי תהילים לפתע התדלדלו נפילותיי עד לחיסול כמעט טוטאלי כיום אני נופל בממוצע פעם בחודש ועובד גם לוותר על זה שהשם יהיה אתך אחי גיבור החיל אל תירא ואל תחת כי עמנו קל והוא משתעשע לראות את בניו מנסים להיות יותר טובים ויותר שמורים שד' יערה עלינו רוח טהרה ממרום

תגובה: אני לדודי ודודי לי לפני 9 שנים, 1 חודש #76407

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
כואב הלב לקרוא. ככה גם אני הייתי. שנים. בסוף הבנתי שאני הוא זה שלא תפס בידיים המושטות. עשית צעד יפה בכיוון כשרשמת פה. אשמח לסייע לך, התרצה לצעוד איתי בדרך שהצילה את חיי? שבזכותה אני נקי עשר שנים וחמש ימים?
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: אני לדודי ודודי לי לפני 9 שנים, 1 חודש #76414

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
האם אפשר להפסיק ביום אחד. לא יודע,
אבל תתחבר איתנו ותשתף אותנו בקשייך, ובעז"ה ביחד יש תקווה גדולה מאוד
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי אבי גולן.

תגובה: צעד קדימה, שתי צעדים אחורה לפני 9 שנים, 1 חודש #76436

Kobilevigye כתב:
שלום
שלשום פרסמתי פוסט, בפורום הצג עצמך- 'עד מתי'
אני באתר הזה כבר הרבה זמן, אבל לא היה לי את האומץ לכתוב.
זו היתה הפעם הראשונה שהעזתי לכתוב את הדברים ולשתף מישהו בעניין.
קיבלתי הרבה תגובות חיזוק ותודה לכולם- זה מעודד ומחזק

מאז עברו יומיים- יום אחד עבר בשקט(יחסי כמובן, צפייה בערב כמה דקות מועטות ופעם אחת אוננות- זה הסטנדרט של יום קל אצלי), הייתי די עסוק בו אז אותו עברתי..
אבל היום, יום חמישי-
עוד יום קשה הסתיים. אפילו יותר קשה מתמיד. יום חופש בבית לבד, גרר צפייה בהרבה פורנו, כמה פעמים אוננות ועוד.. התאווה לא יצא מהראש, ופשוט נכנסה לכל דבר. בכל מקום שהייתי, היא הייתה שם. כל מחשבה, ראייה, מעשה- היא הראשונה שקופצת. אני מכור כבר הרבה זמן והיו לי הרבה ימים קשים. אבל היום זה הגיע לרמות חדשות.
כשכתבתי שלשום, הרגשתי שעשיתי צעד גדול, שאני בדרך הנכונה. היום זה ממש לא הרגיש ככה..

זה מרגיש כאילו מישהו שם ראה שעשיתי איזה שהוא צעד קדימה, אז הוא היה צריך להחזיר אותי שתי צעדים אחורה. ההרגשה ליום וחצי היתה טובה, אז מישהו היה צריך לצנן את ההתלהבות..

12 שנים שאני בתוך הביצה הזאת. די, נשבר לי ממנה...
אבל מישהו שם למעלה צריך לתת לי יד...

אולי אני מתריס, אולי קיצוני, אבל זו ההרגשה.
הייתי צריך לפרוק קצת את מה שעל הלב..

ברוך הבא קובי,
אני לא הגעתי למקום שלך, אבל הסבל שלי היה נוראי ולא חלמתי שאי פעם אני יוכל להיות נקי יותר מיום-יומיים.
אבל מאז שהגעתי לתוכנית אני נקי ולא רק שאני נקי טכנית, אלא גם יש לי הרבה פחות אובססיות ואני פחות מחפש את זה, וכשיש לי מעידה ואני מתקשר לספונסר בהיסטריה ומספר לו שחיפשתי באינטרנט איזו תמונה הוא מרגיע אותי ואומר לי שאני צריך לזכור שאני מכור וזהו הדבר הטבעי שאני אמור לעשות כל ימי חיי כל רגע ורגע, ואסירות תודה שיש לנו תוכנית שנותנת לי להיות נקי ומפוכח למרות ההתמכרות, ואם עד התוכנית לא היו לי הרבה אובססיות כל יום, אלא הייתי כל הזמן בתוך אובססיה אחת ענקית שהיתה במשך שנים, כיום אני מידי פעם נכנס לאיזו אובססיה וב"ה התוכנית נותנת לי כלים מה לעשות באותו זמן, וה' שומר עליי ועושה לי ניסים שלא חלמתי שאי פעם יקרו לי.

אני מזמין אותך להישאר כאן ולא לברוח כמוני מחמת הבושה, (אני הגעתי לאתר הזה לפני 3 שנים וכמה ימים והייתי מתחבר אליו הרבה מאד פעמים במשך השנים אבל לא העזתי להיחשף אבל היו אלה שנים של סבל נוראי, עד שלפני 139 יום ה' שלח אותי לתוכנית הנפלאה הזו). ואשמח לעזור לך ולספר לך מה עובד לי ולכל החברים כאן.

אני מאד מזדהה עם הכאב שלך שניכר מבין דבריך, הכאב הזה הוא כאב טוב כי מהנקודה הזו אנו מרגישים את החוזר אונים שלנו וכמה התאווה השתלטה לנו על החיים, שזהו צעד 1 של התוכנית: "הודינו כי אנו חסרי אונים מול התאווה, ושאבדה לנו השליטה על חיינו".

בהצלחה רבה
אוהב
"מתחיל שוב"

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן