ברוכים הבאים, אורח

האתר הזה הוא בית חולים תחת הגשר?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: האתר הזה הוא בית חולים תחת הגשר? 2053 צפיות

תגובה: האתר הזה הוא בית חולים תחת הגשר? לפני 9 שנים #77308

• שואף68
  • רצף ניקיון נוכחי: 219 ימים
  • חבר חדש
תודה רבה על כל התגובות היפות
מדהים לראות שיש עובדי השם ששואפים וגם מצליחים להתרומם מעל התאוות ומשקיעים בזה כל כך.
למען האמת אני אדם שמאוד מאוד שומר על עצמו, רק מידי פעם יש נפילות וזה מכניס אותי לדיכאון כאילו אני תמיד מלא תאוות, אבל כשהגל עובר אני נזכר שדווקא יש לי הרבה הצלחות גם כן.
לגבי הויכוח אם יש אנשים שזה לא מדבר אליהם, אני לא אומר שיש אנשים חסינים מעוירות ומתאוות אבל כמו שבטח כולם יודעים יש אנשים שממש מנותקים מכל הטכנולוגיה ואין להם מושג מה עושים עם אינטרנט ואיך משתמשים איתו.
ונכון שאם הם יכנסו לענין הם ילמדו די מהר אבל תכלס זה לא הניסיונות שלהם, לכן הם טוענים שאין להם סיבה לחסום המחשב שלהם כי אין להם שום משיכה לזה, במיוחד כשהם גרים באיזור בלי קליטה.
ועל זה אני התלוננתי, שכל כך חבל לקחת הסיכון הזה, ופשוט שאין אפוטרופוס לזה, וביום שכן תהיה איזו קליטה אלחוטית והוא ח"ו יתוודע לזה זה כבר יהיה מאוחר מידי, אבל מה לעשות שהרבה אנשים לא משתכנעים מזה וחושבים שלהם זה לא יקרה.
ושמעתי בשם הגראי"ל דבר מאוד יפה, שאמר על אלה שלא עושים ניתוק אינטרנט בגלל שמפחדים לאבד את האחריות: "אדם דואג על דמיו ואינו דואג על ימיו..."

תגובה: האתר הזה הוא בית חולים תחת הגשר? לפני 9 שנים #77325

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ערב טוב חברים יקרים!
כבר ממש מאוחר ורצון אלוקים בשבילי הוא שאלך לישון. יש הרבה להגיב על הנאמר כאן (וגם פגמי האופי שלי תורמים לכך את חלקם), ועוד חזון למועד.

בינתיים רק משהו אחד "בקטנה"(?):

לחוץ פתרוסים כתב:
אני מבין שיש אנשים עם יצר דרגה 10 שזה נקרא מכור, ויש יצרהדרגה 4 שזה נקרא לא מכור

ההבדל בין מכור ל"לא מכור" הוא לא בדרגת היצר. ההבדל הוא לא כמותי אלא איכותי. מכור זה משהו אחר לגמרי. ובלשוננו, זה כמו לומר שמלפפון חמוץ ורגיל הם היינו הך...

אצל מכור, התאווה ממלאה תפקיד אחר לגמרי מאשר אצל מי שאינו מכור. זהו הפלסטר שהמכור מניח על כל הפצעים, הגופניים הרגשיים והרוחניים. בסוף הוא מגלה שהפלסטר הזה בעצם גורם רק לזיהום-מוגלתי-כבד ולהגברת שטף הדם-הוא-הנפש בדרך החוצה מזה העולם...
הקטע האבסורדי הוא, שזה כל כך כואב לו, למכור, שהוא מוכרח לחבוש את הכאב ב... איך לא? פלסטר תאווה! הוא לא מכיר פלסטר אחר...
כשהוא מגיע לתכנית הצעדים, הוא קודם כל מבין: הפלסטר הזה דפק לי את החיים. אני לא יכול לשים אותו יותר. לשים אותו בשבילי פירושו מוות (צעד 1). אחר כך, הוא מוצא את מי שיעזור לו להפסיק את הדחף הכפייתי לשים את הפלסטר הארור (צעדים 2-3,11). אחר כך הוא גם מגלה את הדרך הנכונה לטפל בפצעים (4-10). אה, ואחר כך (או ליתר דיוק: כבר מההתחלה) הוא גם מחפש איך לעזור לאחרים שסובלים להפסיק לסבול (צעד 12).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי טהרני.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן