ברוכים הבאים, אורח

חברה אני בבעיה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חברה אני בבעיה 934 צפיות

חברה אני בבעיה לפני 8 שנים, 11 חודשים #77618

• אורי.ב
  • חבר חדש
אין לי כבר כח לזה...הדבר היחיד שהאתר הזה עזר לי באמת הוא בתוכנית פורטיפיי שבאמת בזכותה אני נקי מפורנוגרפייה כבר יותר מחודשיים... אבל בקשר לאוננות באמת שלא עוזר לזה כלום למרות שניסיתי את רוב הכלים באתר הזה...קבוצות טלפוניות,פרטנר,החלפה לפלאפון פשוט,ליהיות עסוק כל היום,ועוד...באמת ששום דבר לא עוזר...ודיי כבר עם הבילבולי שכל של 12 הצעדים שאם אתה התיאשת ומבין שאתה לא יכל להילחם בזה לבד וצריך כח אלוהי שיעזור לך, כי אני מתפלל ובוכה לה' כבר 4 שנים שיוציא אותי מזה ובנתיים לא קרה כלום...באמת שאין לי שליטה על זה אז אם למישהו יש שיטה/טיפול שבאמת עוזר למצבים קשים אני אשמח לשמוע

תגובה: חברה אני בבעיה לפני 8 שנים, 11 חודשים #77621

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אני בכיתי לה' כמעט 20 שנה וזה לא עזר. אבל בתכנית 12 הצעדים למדתי לפנות אליו נכון, והיום אני נקי 596 יום, מהרגע שבו הגעתי לאתר ולקחתי את המוצע כאן ברצינות.
אם אתה מוכן לעשות הכל כדי להפסיק, אני מציע לך להצטרף לקבוצה חיה. פגשתי מקרים הרבה יותר קשים מאוננות ופורנוגרפיה שנשארים נקיים לאורך שנים.
לפי התכנית של 12 הצעדים לא מספיק שתבין שאתה לא יכול, יש עוד הרבה דברים שעליך לעשות, ובראש ובראשונה להיות נכון לעשות הכל כדי להפסיק.

ובמילה אחת, מה ההבדל בין לפני התכנית ואחריה: לפני התכנית רציתי פתרון קסם, ואחריה אני נכון לעבוד. לפני התכנית הייתי "תקוע" בתוך הראש שלי, והיום אני מוכן גם להיפתח באמת לדבריהם של אלוקים וחברים.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: חברה אני בבעיה לפני 8 שנים, 11 חודשים #77622

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
את 12 הצעדים לא עובדים לבד, משתתפים בקבוצות החיות ולוקחים ספונסר, אתה מוכן לנסות? יש הרבה חבר'ה כמוך ששום דבר לא עזר להם והתוכנית הצילה להם את החיים, כמוני למשל - שבחסד אלוהי אני נקי במשך כ597 ימים.

תגובה: חברה אני בבעיה לפני 8 שנים, 11 חודשים #77627

• אורי.ב
  • חבר חדש
מה שונה הקבוצות החיות מהקבוצות הטלפוניות שבהם השתמשתי כבר ואיך זה אמור לעזור?

תגובה: חברה אני בבעיה לפני 8 שנים, 11 חודשים #77650

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי
מהחוויה האישית שלי, הקבוצות החיות עזרו לי להוציא את המחלה שלי לאור. המחלה שלנו אוהבת חושך, כשהייתי גולש ומשתמש הייתי בודק אלף פעם, באופן אובססיבי ממש, שהתריסים מוגפים, שהדלת נעולה.. רק שמישהו לא יראה אותי, רק חס וחלילה שמישהו לא ידע מה עובר עלי. דבר זה היה כמו דלק לאש התאווה. התחלתי להיפתח באתר ובטלפון אבל הקפדתי לשמור על אנונימיות אובססיבית וזה חסם את האור, המחלה המשיכה לצמוח בחושך. הקפיצה אל המים העמוקים של הקבוצות החיות היו מבחינתי שחרור עצום. כן, חששתי מאד שמישהו יזהה אותי, שאני אפגוש מישהו שאני מכיר אבל אלו בדיוק המחשבות שהייתי צריך לשחרר ולמסור לאלוקים על מנת להחלים.
בהצלחה רבה!
מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות

תגובה: חברה אני בבעיה לפני 8 שנים, 11 חודשים #77667

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא, אכן בעיה. השאלה היא מה אתה מוכן לעשות בנוגע אליה? וביחס להבדלים שבין קבוצה טלפונית לחיה, יש המון. אם תבדוק למה לא בא לך אולי תדע למה כן כדאי לך...

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: חברה אני בבעיה לפני 8 שנים, 11 חודשים #77712

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אורי.ב כתב:
את רוב הכלים באתר הזה.

רוב בכלים שהאתר מציע הינו למכורים קלים, אבל מכור אמיתי עד שלא יבוא לקבוצות פיזיות ויקח ספונסר כנראה לא יהיה נקי,
אני ניסתי שנה וחצי להיות נקי בלי קבוצות חיות וכלום, והיום אני נקי כמעט 200 יום בנס אלוקים
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן