ברוכים הבאים, אורח

ושוב נפלתי...
(0 צופה) 

נושא: ושוב נפלתי... 6202 צפיות

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80498

קובי,

אוהבים אותך.

מזדהה עם הכאב הגדול.

מה שעובד לי זה קבוצות, ספונסר, פעולות ועבודת הצעדים.

אשמח מאד לדבר איתך, משום מה כל פעם שאתה מתקשר אני לא יכול, וכשאני מתקשר אתה לא יכול, עכשיו אני יכול, אני מאד אשמח לדבר איתך.

בהצלחה רבה
אני מאחל לך הרבה החלמה
אוהב
מתחיל שוב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80539

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
עשיתי את זה. עברתי את הסופש נקי.
ביום שישי התלבטתי אם לעשות שבת בבית או לא. בסוף החלטתי לא להגיע הביתה. אני שמח שעשיתי את זה. די בטוח שהייתי נופל בבית.
מחר יש לי יום די עמוס מהבוקר עד הערב. מקווה שאצליח להעביר אותו נקי.
שבוע טוב ונקי לכולם!!

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80606

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
יום עמוס בטירוף, מ7 בבוקר עד 12 בלילה עסוק כמעט בלי הפסקה. קרסתי למיטה, לא מסוגל לעמוד..
אבל חייב לשתף. עדיין נקי. 4 ימים.
הולך לישון בשלווה..
לילה קסום:)

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80645

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
עדיין נקי אבל חושש. התאווה היתה שקטה כמה ימים, הייתי מאד עסוק, ונשארתי נקי.
נסעתי עכשיו למרכז, כדי להשלים יום לימודים שהיה חסר לי. בפעם האחרונה שנסעתי למרכז זה יסתיים אצל מישהי בתשלום, ויאוש מוחלט.
ברגע שנכנסתי לאוטו, הפנטזיות והרעיונות התחילו. אולי לנסוע לתל אביב. לא מצליח להתרכז בשיעור..
מפחד לסיים את היום הזה בנפילה קשה..
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי Kobilevigye.

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80647

• כנות
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק
דבר ראשון חיבוק על הנקיון הארוך הזה, עכשיו אתה יכול לשבת ולהביט לאחור ולעצור את מה שגורם לך ליפול לפנטז (is't same to fall) ולעצור את זה גם עם הברקס חזק ומעיף
אם לא עכשיו אימתי???

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80649

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אנחנו לא יכולים לבד,, כלל הכבוד על השיתוף, ורק ביחד זה עובד, שאלוקים ישמור עליך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80661

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
המבחן היה די קשה, גרם לי לחשוב עליו כל הנסיעה חזרה הביתה. רק כשהגעתי הביתה שמתי לב ששכחתי מכל התוכניות והפנטזיות..
ב''ה עדיין נקי. אבל יקח לי עוד זמן עד שאני אלך לישון, והתאווה לא נותנת מנוח..
רק רוצה לסיים את היום הזה נקי.

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80733

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
עוד יום אחד נקי. כבר שישה ימים נקיים.
הרבה זמן לא הצלחתי להגיע למספר כזה של ימים נקיים.
מצד אחד, התחושה טובה. כיף להיות נקי.
מצד שני, מרגיש שזה עניין של זמן עד שהנפילה תגיע..
ברור לי שהיא תגיע, השאלה רק מתי. האם אני אצליח להחזיק מעמד עד סוף שבוע? האם כשאני אגיע הביתה לסופ''ש, ושם עם האינטרנט הפתוח אני אפול?
לא כל כך מאמין בעצמי שאצליח להחזיק עוד יותר מידי...
אבל לפחות בינתיים נקי- זה כבר התקדמות..
הולך לישון ברגשות מעורבים.

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80787

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
סגור שבוע נקי. לא מאמין שאני כותב את זה, אבל אני אשכרה נקי שבוע.
שבוע שבו לא ראיתי פורנו, לא אוננתי, לא שוטטתי באתרי זימה. למרות שהיום אתרי החדשות הכי רגילים מלאים בכתבות בגבול הפורנוגרפיה, גם שם כשהגעתי לכתבות האלה הצלחתי להימנע מלהיכנס אליהם..
מרגיש טובת עם עצמי, הרגשה של נקיות היא הרגשה מדהימה. להצליח לנצח ולהתגבר על השדים הנוראיים ששולטים עלי..

אבל עדיין, לא שלם עם עצמי. את ההתמכרות שלי אני לא אצליח לנצח בשבוע נקיון, והנפילה היא ענין של זמן.
כאילו השלמתי עם זה שתוך כמה ימים אני אפול. אולי בראש, אני אפילו מכין את עצמי לזה כדי לא להתבאס מזה.
אני לא רוצה ליפול. רוצה לצאת מההתמכרות הזאת. רוצה חיים נקיים, נורמליים. חיים שבהם אני לא צריך להתלהב מזה שהצלחתי להחזיק יום שלם בלי לראות פורנו. שיום בלי אוננות יהיה יום שבשיגרה ולא הפוך.
אני יודע שאני חולם רחוק, ויודע שזה כרגע משהו שאני אפילו לא קרוב אליו. ולא יודע אם אי פעם אהיה קרוב אליו.
המון מחשבות רצות בראש עכשיו, לא מסוגל לכתוב יותר..
רק עוד יום אחד נקי...

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80798

שלום חבר יקר.

ברכות על שבוע נקיון. שתמשיך הלאה לראות רק את היום האחד והיחיד, רק להיום!

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80826

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
נפלתי...
ידעתי שזה יגיע, אולי מרוב שדחפתי לעצמי שזה יגיע, הבאתי את זה על עצמי..
היה יום קשה. מלא בהרהורים, ומתי שהוא באמצע היום, לא הצלחתי להחזיק את עצמי יותר.. אמנם זה לא עונה להגדרת הנקיות, אבל לפחות אני עדיין נקי מפורנו.
מתחיל ספירה מחדש, מקווה להחזיק יותר משבוע, אבל בינתיים רק להיום..

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80872

אין מחיר גם ליום אחד נקי.שווה לנסות שוב.

אוהבים,
אתך בדרך.

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80882

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר!!
כואב לשמוע שנפלת.. לי עזר לנסות כמכ שפחות לחשוב על זה ביומיים הראשונים כדי לא להביא את הנפילה למפולת..
גם אם חציתי קו אדום במשהו אפשר תמיד להגיע לגרוע יותר ולכן חשוב לעצור את זה עכשיו..
יש לנו המון מה הרוויח אם נהיה נקיים ולכן אל יאוש..
לאחר זמן תנסה לחשוב מה אתה לוקח מהנפילה איך אתה יכול לעלות דרגה בחלמה..
אם אפשר לשאול יש לך סינון? כמו כן יש כלים נוספים במדריך שיכול לעזור..

המון בהצלחה אנחנו באותה הסירה!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי קדימה הלאה.

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80912

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתך. לפעמים לנפילות אין הסבר. הן פשוט קורות לנו.
זה חלק מהסיפור העצוב של המחלה הזו...
הפיתרון, כך נראה, לפעמים חומק מבין האצבעות.
אני הייתי עובד בשלב הזה על קבלה של המציאות. התסכול והפחד מנפילה אינם עוזרים לניסיון לצאת מזה שוב, אלא בדרך כלל מעט מייאשים...שוב, מחדש...שוב, להתקשר...שוב, לכתוב בפורום. השוב העייף הזה יוצר מעין 'תשובה חיוורת'.
לי מאוד עוזר לחשוב על זה במושגים של 'רק להיום'. היום אני רוצה לעשות מה שאני יכול כדי לא ליפול. מה היה אתמול. לא משנה. מה יהיה מחר...נדבר מחר. ככה, אני מצליח לשחרר את השאלה הקשורה לדימוי העצמי שלי: עד כמה אני 'טוב' ועד כמה אני 'מחלים' ועד כמה מה שאני עושה ישפיע על החיים היקום וכל השאר ועל מעמדי בעיני עצמי, ובעיני אלוהים, ומתמקד בדבר הקטן והברור מאליו שאני צריך לעשות.
לכתוב בפורום.
להתקשר למישהו.
להתפלל.
לשים לב לטריגרים ולהודות שלמרות שהם מטומטמים, אני לא יכול לעמוד בפניהם אז כדי שאקח צעד אחד אחורה.
להיות כנה.
לעשות דברים בשביל אחרים.

אתה יודע, דברים יומיומיים כאלה, שלא מתמקדים בשאלה האם אני בן אדם שסוף סוף יצא מציפורני התאווה או שכולי שבוי ומרוד וכתות.
אתך
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: ושוב נפלתי... לפני 8 שנים, 9 חודשים #80918

• Kobilevigye
  • דירוג כסף
עדיין נקי. נקי 3 ימים. מצפייה בפורנו אני נקי כבר שבוע וחצי. מרגיש גם שהתאווה לצפייה בפורנו קצת ירדה, אבל אני לא רוצה להיכנס לשאננות מזה. כרגע בפלאפון יש לי חסימה על האינטרנט, אבל כבר מצאתי את האפליקציה שדרכה אפשר לראות פורנו, ואני לא יודע איזה חסימה עובדת על אפליקציות. אם מישהו מכיר, אני אשמח לדעת..
בסופש היית בבית, שמה האינטרנט פתוח לגמרי, והצלחתי לעמוד באתגר. נשארתי נקי... משתדל להגיע כמה שפחות הביתה, כדי לא להיות עם האינטרנט פתוח לבד..
אני חושב שיצאתי מהנפילה בצורה טובה. השלמתי עם זה שהנפילה תגיע מתיהשוא, עוד לפני שהיא הגיע. כן, אני ידוע שאני חסר אונים וחסר שליטה ולפעמים אני לא אצליח להחזיק. אבל זהו, לא אתן לזה יותר להוריד אותי למטה, לבאס אותי. גם עכשיו, אני יודע כנראה אפול שוב, אבל עד שזה יגיע, אני אעשה את הכל כדי להישאר נקי. ברגע שזה יגיע ואני אפול- אני אשטוף ידיים, אשטוף פנים ואתחיל לספור מחדש.
מקווה לסיים את היום נקי..
יום טוב!!
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן