ברוכים הבאים, אורח

עבר זמן..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עבר זמן.. 517 צפיות

עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80488

שלום חברים!

רוצה התחיל מחדש.
כבר תקופה ארוכה שלא נכנסתי לאתר ולפורום. לא שהייתי נכנס הרבה . אבל הייתה תקופה אח לפני כמה חודשים שרציתי בשינוי, יותר מתמיד.
אפילו הצלחתי להיות נקי איזה שבועיים שלושה. תקופת הזמן בנקיות הארוכה בחיי אני חושב.
אך קרה ונפלתי פעם אחת ועוד פעם וכן הלאה וכן הלאה עד שמצאתי את עצמי מלא ברפש. עצוב. מדוכדך. כועס על כולם.
מרגיש שהחיוך שלי צבוע.
אני נמצא בתקופה לא טובה בחיי מבחינת שמירת הברית.
הגעתי למצב שכל הסתכלות על אישה ,יכולה בשניות להביא אותי לידי נפילה. מחשבות (ותסלחו לי על הביטוי) על מה ואיך הייתי עושה .
וכן זה מגעיל אותי ברמות שאני לא יכול לתאר.ומצד שני, עדיין ממשיך להדליק אותי לקראת הנפילה הבאה. ככה כמה פעמים ביום.
מרגיש שאיבדתי את הרגש שהיה לי פעם לאחר כל נפילה והעצב הגדול שגרם לי לפחות קצת להצטער ולהפסיק.. אפילו ליום.
אבל עכשיו, מרגיש שזה השתלט עליי. הדכדוך הוא יומיומי.. מבלי לחשוב בכלל.

אני לא נשוי או משהו וב"ה גם לא יצא לי לשכב עם מישהי עדיין.
ואני רוצה למצוא את האישה שלי כבר. אבל מאוד מפחד מהתאווה הזאת .שגורמת לי להרגיש לא נעים כלפי כל הצעה שמגישים לי חברים ומכרים. וגם באתר היכרויות אני מגיע למצב שוב שאני חושב מחשבות שאני מתבייש בהם וגורמת לי ליפול כל הזמן. כמה פעמים ברצף.
לא נעים בכלל מבחינת אותה נשים.
אני מאמין שאני פועל נכון שאני דוחה את אותן הצעות גם מחברים ומשפחה וגם מהאתר היכרויות. אבל מצד שני לא מפסיק להיכנס ולחפש.

אני מכוווווווווור. ואני יודע זאת!

העלתי את שעל ליבי באופן מבולגן. אבל העלתי. אחרי תקופה ארוכה שלא נכנסתי. והמצב שלי לא טוב בכלל
גם מבחינה דתית. לא בא לי לעשות שום דבר שקשור למצוות/תפילות וכדו'
אני פשוט מתנהל כמו זומבי שמעניין אותו רק דבר אחד..
לצערי.
התחלתי היום מסע בן 90 יום לנקיות
מקווה שאני פועל נכון.
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80494

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברסלבר כתב:

מרגיש שהחיוך שלי צבוע.

גדול! קלעת בול למה שאני הרגשתי ומרגיש בתקופה כזו כמו שאתה מתאר...

ברסלבר כתב:

אבל עכשיו, מרגיש שזה השתלט עליי. הדכדוך הוא יומיומי.. מבלי לחשוב בכלל.

גם אני מרגיש ככה אחרי נפילות אבל אחרי תקופה שאני נכנס לנקיות זה עובר מהר, אל תדאג, החבר'ה כאן ירימו אותך כמו שלא חלמת, כולם כאן באמת רוצים לעזור, אתה במקום הנכון! (בעצם, היית פה כבר, אתה בטח יודע את זה)

.ברסלבר כתב:

אני מאמין שאני פועל נכון שאני דוחה את אותן הצעות גם מחברים ומשפחה וגם מהאתר היכרויות. אבל מצד שני לא מפסיק להיכנס ולחפש.

איך שאני מבין החיפוש הזה הוא בעצם צורך בתמיכה ואהבה, הערכה עצמית וקבלה, אחרי שאנחנו כ"כ מזלזלים בעצמינו ובכושר העמידה שלנו בניסיונות פשוטים מבחינתנו, אנחנו במקום כ"כ ירוד מבחינה רגשית שאנחנו רק מחפשים לעלות, שמישהו יעלה ויחזיק אותנו, (וגם אדם נשוי לא מקבל את זה מאשתו כי הוא לא מספר לה על זה לכן נישואים הם מן הסתם דבר טוב במצב כזה)

וכמו שכתבתי קודם, אתה בדיוק במקום שייתן לך את כל זה. לי זה נתן.

(בכל אופן, איך שאני מבין מהפורום, צריך תקופת נקיות מסויימת כדי לקחת אשה ולהתחתן ככה שבכל מקרה אתה פועל נכון...)

כל זה אני כותב לא מתוך הדרכה ואני לא מאמין שאני הבנאדם לפנות אליו
אבל אני כן מאמין שאני יכול לעזור ולתת מהניסיון המועט שלי, כי אני מאד מזדהה איתך, הייתי באותם מקומות, והלוואי ונצא מזה כולנו

שבת שלום
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80504

אהלן דווב והמון תודה על ההתייחסות!

הגעתי למצב שאני כבר נגעל מעצמי ומהמהירות שאני נופל שוב ושוב לתאווה.
ונכון כשהייתי פה לפני כמה חודשים בתקופה ה"טובה" והרצאה הזאת. היו פה חברים טובים שהציעו עזרה. אבל הפחד ובושה מהחשיפה שלי ושל הבעיה כלפי אנשים אחרים השתלט עליי..
גם עכשיו הוא קיים. אבל אני רוצה לעצור את הכדור שלג הזה. לפחות אפילו לתקופה קצרה, להרגיש קצת שאני משתלט על המצב...
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80505

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר , נרשמת לאתר לפני כמעט שנה ו....
אני מאוד מבין את הפחד מהחשיפה, אנו בטוחים שהשצים יפלו כשנוציא את הפנים החוצה, פחדתי מזה שנה וחצי עד שחשפתי את עצמי, אבל מאז החיים התעוררו והתחלתי לחיות, לא חייבים להיחשף ביום אחד, תתחבר אלינו קח טלפונים מחברים דבר איתם באנונימיות כמובן, ולאט לאט תמצא את הדרך להחלמתך,
תמשיך לשתף אותנו ולחלוק .
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי אבי גולן.

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80513

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך השב. אשריך, לא מובן מאליו שחזרת גם עכשיו. אומרים שזו מתנה גדולה להגיע אל הפתרון, ושזו מתנה עוד יותר גדולה להישאר צמודים אליו... יש לשמור עינך מדריך עם מגוון פעולות - כלים שיכולים לסייע לך. אתה מוזמן להוריד אותו וללמוד ממנו.

במידה ואתה אכן מכור כמו שאתה כותב עליך כדאי לך לנצל את המומנטום ולחשוב על כמה דברים יומיים שיחזקו את האחיזה שלך בשינוי שאתה כל כך רוצה.

לרבים מהחברים כאן מה שעזר זו קריאה כתיבה בפורום. שיחה אנונימית עם חבר שותף לבעיה. היו אלה שהתחילו להשתתף בקביעות בקבוצות הטלפוניות, ויש גם שהחליטו ללכת על כל הקופה, קפצו ישר אל הקבוצות החיות.

אשמח לסייע לך באופן אישי בפרטי.
מאחל לך שתמצא את מה שנכון לך.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80514

ברוך השב חבר יקר,

גם אני הייתי והלכתי וחוזר חלילה, עד שבסוף קבעתי את מושבי כאן.

והחיים שלי ניצלו.

מומלץ בחום.

אשמח לשוחח איתך בטל'.

אוהב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80526

גם אני מצטרף למה שכתבו כאן.
אני החמישי כאן שגם כן רוצה ליראות אותך מצליח ומאמין שאתה יכול,
אל תתיאש,
תישאר איתנו.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80536

חברים יקרים!

המון תודה על התמיכה שלכם!
זה באמת נותן כוח להמשיך!

בעז"ה!
ב"ה עברתי את השבת ללא נפילה! מחר מתחיל יום חדש!
ב"ה שנותן לי כוח

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80546

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
יש.
שמח אתך
שנמשיך להיות כאן בדרך,
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80550

• חייח
  • חבר ותיק
המשך כך עלה והצלח אני איתך ושמח להצלחת

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80578

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
עלית על דרך המלך. תישאר עליה ותגלה שאתה עשוי מאבנים טובות.

תשתף הרבה. תחליף את ההתמכרות לתאווה בהתמכרות לשמור עיניך. תשתף כל הזמן, גם אם יהיו נפילות בהמשך.

אתה יכול לנהל יומן מסע ובו תפרט אפילו על בסיס שעתי את התחושות והמחשבות. כולנו באותה סירה וכולנו עברנו ועוברים את התהליך. זה המקום בו אנשים יבינו! על מה אתה מדבר.

תישאר איתנו, ושיהיה לך עוד יום נקי

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80583

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך אחי
היטבת לתאר לנו את התחושות הכל כך מוכרות שלאחר הנפילות
ההלקאה העצמית, כמה שאני לא שווה והכי גרוע בעולם
זהו מנת חלקינו!
בתכנית מגלים דברים נפלאים שיעזרו לך המון!!
ברוך השב!!

תגובה: עבר זמן.. לפני 8 שנים, 9 חודשים #80597

אין לי מה להוסיף
אתה יכול, אתה מוכיח, ואני ממהמר עליך שתצליח. יום אחד בפעם.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן