ברוכים הבאים, אורח

זקוק לחיזוקים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זקוק לחיזוקים 346 צפיות

זקוק לחיזוקים לפני 8 שנים, 6 חודשים #85298

בחסדי הבורא, אני כבר מצליח להתגבר יותר על ניסיונות ומצבי משתפר ממה שהיה בעבר.
ממש לא מזמן בכלל הייתה לי נפילה קטנה יחסית בתמונות לא ראויות וקצת במעשה, וזה נורא נורא מבאס כי עדיין זה כל כך מזיק לי ולסביבה שלי ולהמשך הימים הקרובים שלי, אבל אני מנסה כמה שיותר לחזק את עצמי ולומר שבתכל'ס, המצב משתפר מאוד מאוד מפעם.
מחילה שאני הולך לומר את זה אבל אני חושב שזה בסדר כי כולנו פה יודעים מה זה -
בעבר הייתי מגיע לגמירה/שפיכה מוחלטת במעשה האוננות כמו שמגיעים בדרך-כלל, אבל היום זה מקסימום מקסימום שאני מגרה את עצמי ויוצא לי קצת זרע וזה הכל, אחרי זה אני מנסה לעשות דברים אחרים ופשוט לצאת מזה.
החלטתי שבלי נדר, כל פעם שיקרה לי מקרה ח"ו, קל או קשה, הדבר הראשון שאעשה אחרי הנפילה, זה לכתוב פה איך קרה ולספר קצת על ההרגשה שלי ופשוט לשתף אתכם. (כמובן בלי פירוט שיכול להביא להרהורים).
ואחרי זה אלך לנגן באורגן/אצא עם הכלבה שלי לטיול ואשמע שירים של שולי רנד או אביתר בנאי (חייב לציין שכשמקשיבים למוזיקה שלהם זה נותן שחרור מהתאווה, וקצת רוגע נפשי.)
בהצלחה לכולם אנשים יקרים!

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: זקוק לחיזוקים לפני 8 שנים, 6 חודשים #85300

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
זה מצויין שאתה רואה התקדמות.

כדי להתקדם עוד קצת אני מציע שתעשה לך כלל ברזל. בכל פעם שאתה מרגיש תחילת התעוררות של התאווה ישר תעשה פעולת החלמה - כתיבת פוסט או תגובה בפורום (יכול להיות הכי בנאלי) או טלפון קצר לחבר מהאתר שאיתו תסכם לפני כן שאתה יכול להתקשר אליו.

הפעולה הנדרשת היא מינימאלית, אבל תגלה שהיא מאוד! משמעותית

שיהיה לך עוד יום נקי

תגובה: זקוק לחיזוקים לפני 8 שנים, 6 חודשים #85306

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
נחמן נתן כתב on 10 מרץ 2016 14:59:
בחסדי הבורא, אני כבר מצליח להתגבר יותר על ניסיונות ומצבי משתפר ממה שהיה בעבר.
ממש לא מזמן בכלל הייתה לי נפילה קטנה יחסית בתמונות לא ראויות וקצת במעשה, וזה נורא נורא מבאס כי עדיין זה כל כך מזיק לי ולסביבה שלי ולהמשך הימים הקרובים שלי, אבל אני מנסה כמה שיותר לחזק את עצמי ולומר שבתכל'ס, המצב משתפר מאוד מאוד מפעם.
מחילה שאני הולך לומר את זה אבל אני חושב שזה בסדר כי כולנו פה יודעים מה זה -
בעבר הייתי מגיע לגמירה/שפיכה מוחלטת במעשה האוננות כמו שמגיעים בדרך-כלל, אבל היום זה מקסימום מקסימום שאני מגרה את עצמי ויוצא לי קצת זרע וזה הכל, אחרי זה אני מנסה לעשות דברים אחרים ופשוט לצאת מזה.
החלטתי שבלי נדר, כל פעם שיקרה לי מקרה ח"ו, קל או קשה, הדבר הראשון שאעשה אחרי הנפילה, זה לכתוב פה איך קרה ולספר קצת על ההרגשה שלי ופשוט לשתף אתכם. (כמובן בלי פירוט שיכול להביא להרהורים).
ואחרי זה אלך לנגן באורגן/אצא עם הכלבה שלי לטיול ואשמע שירים של שולי רנד או אביתר בנאי (חייב לציין שכשמקשיבים למוזיקה שלהם זה נותן שחרור מהתאווה, וקצת רוגע נפשי.)
בהצלחה לכולם אנשים יקרים!

חזק ואמץ !!
אין עליך !!!
תחזיק חזק ידידי!!

תגובה: זקוק לחיזוקים לפני 8 שנים, 6 חודשים #85307

• free
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב
חזק ואמץ. אנחו איתך.

תגובה: זקוק לחיזוקים לפני 8 שנים, 6 חודשים #85367

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמח לשמוע!

המון הצלחה!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן