ברוכים הבאים, אורח

אין סוף לסבל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אין סוף לסבל 629 צפיות

אין סוף לסבל לפני 8 שנים, 5 חודשים #86296

• אלישיב
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • חבר חדש
שלום חברים,
הנה אני רגע אחרי שימוש ואני מתחנן לאלקים שיעלים אותי.
כבר מהבוקר אני יושב על המחשב ומנסה לפרוץ את החסימה ששמתי על המחשב שלי עד שבסוף הצלחתי למצוא פרצה, 
כל מה שתכננתי לעשות הלך לעזאזל. ובכלל כל השבוע לא עשיתי כלום הייתי שקוע כל היום בשימוש.
הצד היותר מבאס הוא שהייתי אחרי יותר מחודש נקיות בתוכנית עם קבוצות וספונסר(כשאני כמעט 3 חודשים בתוכנית), ולא היה לי נכונות להמשיך. אפילו עכשיו כשאני מרוסק לגמרי אין לי את הנכונות לעשות תוכנית. הספונסר שלי לימד אותי שבשורה התחתונה נכונות היא מתנה מאלקים, וכרגע אין לי את הנכונות הזאת, כנראה שעדיין לא הגיע הזמן שלי ואלקים רוצה שאני עדיין אמשיך לסבול.

תגובה: אין סוף לסבל לפני 8 שנים, 5 חודשים #86297

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שלום אח אהוב

מכיר ומזדהה מאד עם ההרגשה שלך.
כמה אפשר עוד לסבול? כמה??

אני אחרי הרבה מאד שנים גיליתי שיש סוף לסבל.
ומתנת הנכונות מגיעה בסוף,

אלוקים לא רצה שאסבול,
אלוקים אוהב אותי מאז ומתמיד,
גם כשעשיתי לו דווקא,
אולי אז בעיקר אהב אותי,
כמו ילד שמנסה להרביץ לאבא שלו מרוב תסכול על זה שהוא לא מצליח לבטא את רגשותיו כלפיו.
הוא רצה שאחפש אותו,
שאמצא אותו,
גם שם בעומק ההסתרה והנפילה,
שלא אכנע לתחושות ולרצונות לנער אותו מחיי,
שאאמין שהוא נמצא, כאן ועכשיו,
"ואפי' בשימוש שבתוך השימוש בוודאי גם שם נמצא ה' יתברך"..

מתפלל בשבילך שתמצא אותו.
והישועה תגיע במהרה.

אוהבים אותך איפה שאתה אח יקר!

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: אין סוף לסבל לפני 8 שנים, 5 חודשים #86298

• אלישיב
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • חבר חדש
תודה אחי,
אני נזכר בשיר ונשנק מדמעות

תגובה: אין סוף לסבל לפני 8 שנים, 5 חודשים #86299

אלישיב כתב on 31 מרץ 2016 10:09:
אפילו עכשיו כשאני מרוסק לגמרי אין לי את הנכונות לעשות תוכנית. הספונסר שלי לימד אותי שבשורה התחתונה נכונות היא מתנה מאלקים, וכרגע אין לי את הנכונות הזאת

אוהבים! מאוד מאוד מאוד מזדהה עם המקום הזה.
שבתוך כל הזבל, עדיין קשה לתפוס נכונות לעשות פעולות.
אני מזהה אצלי, שאולי הפכתי את זה למלחמה. כאילו, "נו! נו! תהיה נכון! אתה לא נכון!"
סוג של פרדוקס. מלחמה בכניעה...

אשמח להיות בקשר

1. קיבלתי מאיזה חבר, שדיברתי איתו על זה ש'אני לא רוצה להפסיק' משהו כזה, שאפשר לעשות את זה לצעד 1.
"השם! תראה כמה אני חולה! אני כל כך חולה שאני אפילו לא רוצה לצאת..." ובהקשר שלך, תוכל להגיד משהו כזה:
 ,השם, תראה כמה כואב לי ואני סובל, ועדיין אני לא מוכן לעשות מה שצריך כדי לצאת מכאן.
2. התשובה שאולי קיבלתי הכי הרבה על הביחבוח הזה עם הנכונות - תתפלל על זה (אני ממש לא אוהב אותה... שמעתי מחבר ששתי התשובות שהוא הכי לא אוהב זה 'תתפלל על זה' ו'לא סבלת מספיק' )
3. אצלי, שאני בערך עדיין במקום הזה, אני כן מרגיש תהליך.
בתוך כל הדבר הזה וה-לכאורה חוסר התקדמות (השימושים הולכים ומעמיקים) - יש תהליך. אני יותר נינוח. יותר נכון לספר את הסודות האפלים שלי.
למשל, אתמול נסעתי עם חבר ועל רקע הפלאפון שלו הייתה תמונה משפחתית שלו, והעיניים שלי מיד עפו לעבר אשתו. ואמרתי לו.
אני לא יודע איך התהליך הזה קורה, אולי זה בגלל שאני ממשיך לבוא (השבוע הייתי ב3 קבוצות SA, קבוצת שמור עיניך וסדנת צעדים בSA)

בכל אופן, מאחל לך הצלחה והחלמה בעז"ה

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי בעצתך תנחני.

תגובה: אין סוף לסבל לפני 8 שנים, 5 חודשים #86301

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא לאתרינו, נרשמת מזמן והיום עשית פעולה החלמה חזקה לכתוב על שבלבך,
באופן אישי כשנכנסתי לקבוצות לקח לי 4 חודשים להבין מה קורה סביבי ולהתחיל להביא יום נקי, העיקר הוא להמשיך לבוא עם כל הקשיים ובעז"ה בסוף הנס יקרה,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן