ברוכים הבאים, אורח

איך המרגש?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: איך המרגש? 2001 צפיות

תגובה: איך המרגש? לפני 8 שנים, 2 חודשים #90699

יאללה אחים אהבתי.... אבל כפי שבאורך כבר הקדימני יש לי מסילת ישרים עם ביאורי השיכורים....

תגובה: איך המרגש? לפני 8 שנים, 2 חודשים #90705

לא כל כך מבין על מה המהומה. אולי בגלל שאני פגשתי את הצעדים בקבוצה תורנית כשמנחה הוא רב גדול צדיק ויר"ש, שלימד עם מסילת ישרים ועוד, והראה איך ההדרכות והעקרונות שבצעדים הם פיתוח של עקרונות אמוניים ברמה הבסיסית של שבע מצוות בני נח - של להיות בנאדם נורמאלי, שעל גביהם באה תורת ישראל לרומם אותנו לעוד קומות של אור קשר עם ה'.
יש גם דוגמאות מפורטות יותר, אבל עבורי העוצמות של הדיון פה קצת צורמות.
בכל אופן, מזדהה עם הרצון לדבוק בקודש וביראת שמים ולא ליפול. לא ליפול בכלל, לא בשימוש בנצרות ולא בשימוש בתאווה ולא בשימוש בכעס וכו'.
מברך את כולנו שנפעל בשלווה, אומץ ותבונה, בדרך העולה בית א-ל

תגובה: איך המרגש? לפני 8 שנים, 2 חודשים #90715

• טוהר הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 63 ימים
  • חבר ותיק
צהריים טובים לכל האחים!!!
רק עכשיו התוודעתי לפולמוס המרתק בשרשור הנהדר....
כמה תגובות לכמה אחים....
סתם עוד מישהו.....
כל הדברים שכתבת זה מאוד נחמד אבל רק בתור בית חולים מתחת לגשר השבור...... ק"ש ובריך שמיה וכו' זה דרכים לתיקון.... מעורר השראה... אבל שהחום שוטף את כל הגוף.... והדעת מתערבבת...... ואתה מתחיל להזיע זיעה קרה...... מה הקשר שהדברים האלו יעזרו..... אם תחשוב על בריך שמיה האצבע על העכבר בדרך לכניסה לאתרי פורנו תתחיל לרעוד.... והמחשבה על קריאת שמע תוציא לי את כל הסרטים הווירטואלים שרצים לי בראש שאני נמצא לבד.... בכייאת זה אפ' מעט מביך לחשוב על זה כך.....
אני מנסה כל מיני דרכים ומעולם מחשבה על מקווה לא הוציאה לי את הג'וקים האלה מהראש..... אולי המחשבה שאין לי כח ללכת למקווה זה כן שיכנע אותי....... וזה מאוד עצוב שקושי טכני בביצוע בדרכי ההתכפרות שלי היו המשכנע  שלא ליפול במקום להשתכנע שזה מצער את הבורא.........
מוטי....אכן ראוי לכל מחמאה..... שנינות משוננת מתובלת בהומור שחור..... תענוג לכל מילה......
באורך נראה אור..... בשנייה אחת אתה מוכר את כל האידאולוגיה? 12 צעדים מעוגנים כהוגן...... בדת......
וזה שלא משתמשים במילים של תוירה..... או במילים של משגיחים זה לא אומר שזה הופך למשהו פסול 
וזה אני אומר עוד מבלי להצטרף לקבוצות........ אני יושב ובודק את התוכנית....  לדוגמא:
 הצעד הראשון כניעה......
הגמ' מספרת שר"ע ור"מ אמרו גיריה בעיניה דשטן, והשטן קיבל רשות להכשילם ואכן נדמה להם כדמות אשה.... התוצאה הייתה שר"ע עלה על דקל כדי לתופס את האשה....... ור"מ קפץ מצד הנהר לצד השני....... ורגע לפני החטא... אמר להם אם לא שבמתיבתא דרקיעא אומרים היזהרו בר"ע ובר"מ ובתורתם הייתם מכשילכם.....
נעביר את זה לזמננו לסיפור אקטואלי עם ר' חיים קנייבסקי ור' אהרן לייב שטיינמן....... הזוי זה מילה עדינה.......
לאחר המקרה היו אומרים רחמנא ניגירא בעיניה דשטן..... כלומר בכוחו של הבורא לתת לנו יכולת לגבור על השטן.....
ללמדך שאין סיכוי בעולם לגבור על התאווה הזאת........ וא"כ הדבר הראשון הוא כניעה....... וכן על זה הדרך........
בהצלחה לכל המחלימים....
בתפילה לכח לעוד יום אפ' אחד.........
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי טוהר הלב.

תגובה: איך המרגש? לפני 8 שנים, 2 חודשים #90727

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
סתם עוד מישהו כתב on 29 יוני 2016 23:07:
יאללה אחים אהבתי.... אבל כפי שבאורך כבר הקדימני יש לי מסילת ישרים עם ביאורי השיכורים....

מעולה
ואם כך אז ילמדנו רבינו איך???
איך לעזאזל מפסיקים לשז"ל עצמנו לדעת???
ע"פ המסילה הנ"ל
מצפים לישועה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תגובה: איך המרגש? לפני 8 שנים, 2 חודשים #90746

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
טוהר הלב כתב on 30 יוני 2016 11:28:

אהבת חסד..... בשנייה אחת אתה מוכר את כל האידאולוגיה? 12 צעדים מעוגנים כהוגן...... בדת......
וזה שלא משתמשים במילים של תוירה..... או במילים של משגיחים זה לא אומר שזה הופך למשהו פסול 
וזה אני אומר עוד מבלי להצטרף לקבוצות........ אני יושב ובודק את התוכנית....  לדוגמא:
 הצעד הראשון כניעה......
הגמ' מספרת שר"ע ור"מ אמרו גיריה בעיניה דשטן, והשטן קיבל רשות להכשילם ואכן נדמה להם כדמות אשה.... התוצאה הייתה שר"ע עלה על דקל כדי לתופס את האשה....... ור"מ קפץ מצד הנהר לצד השני....... ורגע לפני החטא... אמר להם אם לא שבמתיבתא דרקיעא אומרים היזהרו בר"ע ובר"מ ובתורתם הייתם מכשילכם.....
נעביר את זה לזמננו לסיפור אקטואלי עם ר' חיים קנייבסקי ור' אהרן לייב שטיינמן....... הזוי זה מילה עדינה.......
לאחר המקרה היו אומרים רחמנא ניגירא בעיניה דשטן..... כלומר בכוחו של הבורא לתת לנו יכולת לגבור על השטן.....
ללמדך שאין סיכוי בעולם לגבור על התאווה הזאת........ וא"כ הדבר הראשון הוא כניעה....... וכן על זה הדרך........
בהצלחה לכל המחלימים....
בתפילה לכח לעוד יום אפ' אחד.........

מה אמרתי????

תגובה: איך המרגש? לפני 8 שנים, 2 חודשים #90747

יונתן נחמן היקר,הקבוצה שסיפרת עליה מעניינת אותי,איפה היא? כמה חברים? יש שם החלמה? כמה שנים החברה נקיים שם? אשמח לשמוע פרטים בפרטי וגם מעל גלי הפורום.תודה

תגובה: איך המרגש? לפני 8 שנים, 2 חודשים #90748

• טוהר הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 63 ימים
  • חבר ותיק
התנצלות כנה!!! מעומק לב לאהבת חסד...... טעיתי בשם במקום באורך נראה אור...... מתקן את הטעות בהודעה מייד!
באורך נראה אור כתב:

משזל יקר, אין לך מושג כמה אודה לך,אם תמצא דרך היהדות דרך שעובדת לרבים למכורים לתאווה,אני הראשון לרוץ ברצינות, דרך הצעדים נראית כ"כ גוית בעיני, מלבד האלמנטיים הנוצריים הקיימים אבל אין לי ברירה כרגע אני בולע את הצפרדע, תביא דרך או שיטה מתוך המוסר או החסידות ועוד שעבדה לאורך שנים לאנשים,עם קבלות כמו השיטה הזאת,אני הראשון לפרוש מכאן.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי טוהר הלב.

תגובה: איך המרגש? לפני 8 שנים, 2 חודשים #90778

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
ואני כבר חשבתי לתלות בזה שיזולים ע"ג שיזולים...
התנצלותך הכנה יותר ממתקבלת.
שבת שלום!
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן