ברוכים הבאים, אורח

אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר 3234 צפיות

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98504

אני ניסיתי להפסיק לעשן עם הספר של אלן קאר, קראתי אותו לפחות פעמיים והפסקתי בקושי לשבועיים וגם זה עם קושי מאוד גדול, (דרך אגב, לפני יותר משבועיים הפסקתי לעשן, ואני יודע שהסיבה היחידה שזה קרה היא בזכות השינוי הפנימי היסודי שחל בי בעקבות התכנית)

אני התכוונתי לשאול אותך שלפי איך שאני זוכר מהספר ומהשיטה, אין שם כלים איך לא לקחת את הסיגריה הראשונה חוץ מההבנה שזה לא משהו שאתה נהנה ממנו אלא רק חסר שמתמלא, מה שלא ממש אפשר לומר על ההתמכרות שבגינה התאספנו הנה.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98506

• יחיאל
  • חבר חדש
אחיד בשמיא כתב on 16 ינו' 2017 13:10:

אני ניסיתי להפסיק לעשן עם הספר של אלן קאר, קראתי אותו לפחות פעמיים והפסקתי בקושי לשבועיים וגם זה עם קושי מאוד גדול, (דרך אגב, לפני יותר משבועיים הפסקתי לעשן, ואני יודע שהסיבה היחידה שזה קרה היא בזכות השינוי הפנימי היסודי שחל בי בעקבות התכנית)

אני התכוונתי לשאול אותך שלפי איך שאני זוכר מהספר ומהשיטה, אין שם כלים איך לא לקחת את הסיגריה הראשונה חוץ מההבנה שזה לא משהו שאתה נהנה ממנו אלא רק חסר שמתמלא, מה שלא ממש אפשר לומר על ההתמכרות שבגינה התאספנו הנה.

זה מה שאני רוצה להוציא מהפורום פה שכל אחד יש לו את הדרך שמתאים לו כי אני למשל לפני שלוש שנים הייתי מעשן ובעזרת השם בזכות הספר אני הפסקתי לעשן לתמיד ולא היה לי שום יסורי גמילה

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98508

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

אז אדרבא תנסה את זה, אם ילך לך תשתף אותנו מניסיונך, אם לא ילך אנחנו עדיין כאן.

הכל במשורה.

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98511

• יחיאל
  • חבר חדש
מחכה לשקט1 כתב on 16 ינו' 2017 13:59:

אז אדרבא תנסה את זה, אם ילך לך תשתף אותנו מניסיונך, אם לא ילך אנחנו עדיין כאן.

בעזרת השם אני יעדכן אותכם מה נשאר איתי  והשם יעזור שאף פעם אני לא יחזור להסתכל את הדברים האלו

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98531

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98548

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2769 ימים
  • דירוג כסף

אוקיי אני לא מעשן 3.5 שנים ועשיתי את זה בהיפנוט הלכתי למהפנט ויצאתי לא מעשן 
עם אחריות לשנתיים  ואם אני חוזר לעשן אחרי יש טיפול נוסף חינם
הלכתי לאותו אדם בשביל התאווה ו...... כלום כאילו לא הייתי אצלו אם הבנתי נכון מחברים שקראו את הספר כולו וקראתי קצת לפני כמה שנים אז אני לא זוכר אם זה משם שעישון זה הרגל יותר מאשר התמכרות 
ואם יש אנשים שהתשובה אצלם זה הרגל ולא התמכרות אז ברור שיש הרבה יותר פתרונות 

בכל מקרה בהצלחה

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי יש_סיכוי.

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98700

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2769 ימים
  • דירוג כסף

נקודה מעניינת שככל שאני נכנס יותר ויותר פנימה לצעדים ולדרך אני מגלה שהשלווה הכי גדולה היא המושג "רק להיום" ההפך הגמור מיסורי נפש
אומנם לקח לי זמן מסוים להגיע לזה אבל היום השלווה שיש לי היא מרק להיום ואני מנסה ליישם את זה בכל תחום שאני נוגע בו.... זה לא אומר שאין לי יומן ותכנונים אבל אני מנסה לא לדאוג את דאגת המחר משתדל לחיות בהווה והאמת שמשם באה לי השלווה

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98705

• lglg
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

שלום חברים,
ראיתי כאן מחלק מהאנשים הרבה זלזול באלן קאר וכאדם שהפסיק לעשן בזכותו (אחרי ששיטות אחרות כשלו אצלי)  הרגשתי שאני חייב למחות. אפשר להתפלפל על למה אין אחריות אחרי שלושה חודשים, אבל תכל'ס אני אישית מכיר המון אנשים שהפסיקו לעשן בזכותו. 
עם זאת,
אני מסכים שיש הבדל בין סגריות לתאווה. אלן קאר טוען שכל סיגריה באה לענות על צורך שנוצר אך ורק מהסיגריה הקודמת, והיא עצמה יוצרת את הצורך בסגריה הבאה.
אי אפשר לומר את את זה על התאווה, אנחנו משתמשים בתאווה בניסיון (לא מוצלח) לענות על צרכים הרבה יותר עמוקים של הנפש. אני מניח שרובנו לא התחלנו לאונן בגלל לחץ חברתי, או כי פרסומת שכנע אותנו שזה מגניב או מרגיע, וגם אם כן, כנראה שזה מקרי והיינו מתחילים בכל מקרה. זה משהו הרבה יותר עמוק שאי אפשר לפתור בהסברים של "זה לא טעים".

הָדוּר נָאֶה זִיו הָעוֹלָם          נַפְשִׁי חוֹלַת אַהֲבָתָךְ
אָנָּא אֵל נָא רְפָא נָא לָה    בְּהַרְאוֹת לָהּ נֹעַם זִיוָךְ
אָז תִּתְחַזֵּק וְתִתְרַפֵּא     וְהָיְתָה לָךְ שִׁפְחַת עוֹלָם

"ידע, רצון ומסירות, יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי" (אברהם ארנן).
פרק א.
את פרק ב אני כותב כעת. בעזרתכם.

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98894

שלום חברים יקרים. 

האמת שהצורך האובססיבי להוכיח שיש דרכים אחרים חוץ מ 12 הצעדים מצריך מחקר מעמיק בפני עצמו. מה גורם לכולנו כמעט לדון בזה פעם אחר פעם. 

בכל מקרה, לדעתי אין זה ממש משנה איך מפסיקים את הסיפור הזה. אם זה דרך שיטה זו או אחרת. באופן אישי אני הפסקתי לעשן אחרי הרבה שנים כבר 7 שנים בלי אלן קאר, היפנוזה או מה שזה לא יהיה. 

ההבדל המהותי לטעמי הוא בכך שהתאווה נמצאת ומשוטטת כל הזמן בתוכינו. היא עצם מעצמינו ובשרינו. להבדיל מסיגריה שהיא משהו חיצוני. אני יכול לצרוך תאווה ולפנטז תוך שבריר שניה בכל מצב ובכל זמן. זה מה שהופך את העניין למסובך יותר ולכן מצריך גם שינוי תודעתי פנימי ותחזוקה שוטפת. מה שנותנת תכנית שנים עשר הצעדים. 

בכל מקרה אין כאן מונופול לאף אחד ואין משחקי אגו. לך תנסה כל מה שאתה חושב שיכול לעזור לך. אפילו את תכנית הצעדים. 

בהצלחה.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי אדם יסודו.

תגובה: אני חשוב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98932

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אין נתיב אחד להחלמה. כל אחד מנסה את מה שמתאים לו, ואתה מוזמן לנסות את השיטה עליה אתה מדבר. למרות שמהסתכלות שטחית זה נראה כנסיון להתחמק מהקושי שבהחלמה.
בשורה התחתונה, אם עובד לך אז לך על זה.

תשתף אותנו איך מתקדם

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 8 חודשים #98934

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום החבר יחיאל. שלום אח יקר.אני רואה שאתה ממש בקנאות מגן על הספר והשיטה של אלן קאר וממש נאבק ומאוד קשה לך עם החוסר קבלה של החברים פה.ואני רוצה לעזור לך.
העליתי עכשיו פוסט על הפורום והתוכנית אני חושב שזה עונה קצת על השאלות שלך.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 7 חודשים #98964

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
יש_סיכוי כתב on 21 ינו' 2017 12:40:

נקודה מעניינת שככל שאני נכנס יותר ויותר פנימה לצעדים ולדרך אני מגלה שהשלווה הכי גדולה היא המושג "רק להיום" ההפך הגמור מיסורי נפש
אומנם לקח לי זמן מסוים להגיע לזה אבל היום השלווה שיש לי היא מרק להיום ואני מנסה ליישם את זה בכל תחום שאני נוגע בו.... זה לא אומר שאין לי יומן ותכנונים אבל אני מנסה לא לדאוג את דאגת המחר משתדל לחיות בהווה והאמת שמשם באה לי השלווה

ממש מסכים.
'רק להיום' לא מייסר אלא משחרר מרגיע ומאפשר

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 7 חודשים #98976

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
שלום יחיאל היקר,

אני לא מכיר את הסיפור שלך,
אבל יתכן ואתה לא מכור לתאוה אלא נכשל בהסתכלות אסורה כמו הרבה צעירים שרואים ונהנים,
אך הסיפור של רובינו שונה...
אני גיליתי שהבריחה האובססיבית לתאוה ושימושים היא הרבה יותר פנימית ועמוקה צורך למלא חלל שחור או דרך להתמודד בחיים,
אין לי זמן לבזבז אל דרכים שונות שאולי יעבדו, אני צריך למצוא דרך שעבדה להרבה אנשים, ואת זה מצאתי בתוכנית,
מה גם שגיליתי שהבעיה היא לא רק גמילה מהתאוה וזהו אלא אני צריך התודדות יומיומית עם בעיות שונות,
והכלים בתוכנית עזרו לי רק להיום בכל יום להצליח להסתדר עם החיים
(ולמרות שכלפי חוץ אני כביכול חברמן ומצליחן.. אבל זה הכל כיסוי)

מאחל לך בהצלחה בכל דרך שתבחר
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: אני חושב שיש עוד דרך להצליח להפסיק להתמכר לפני 7 שנים, 7 חודשים #99048

שלום חברים 

אם תוכל ליצור תוכנית כזו הנה מה טוב. כולם יודו לך - אם היא תהיה שיטה שתצליח באמת. אלא שלאנשים קשה להתחיל ולנסות דרכים חדשות.

ישנם מכורים כבדים שיצאו בסופו של דבר לא דרך 12 צעדים.
ויש מכורים ואפילו ברמה נמוכה שגילו לבסוף שהדרך היחידה בעבורם היא רק ה-12 צעדים.
ויש מכורים שמצאו בכוחות עצמם את השביל הטוב להם. (- לא תמיד איזה דבר מוגדר ממש).
בקיצור יש כל מיני מצבים של חיים. וודאי שלא מה שיועיל עבורי יועיל תמיד עבור אחרים. כי כל אחד בנוי נפשית ומצב סביבתי באופן שונה. 

בכל אופן, מצדי, תמיד אשמח לשמוע על כל רעיון ודרך חדשה. כפי שבשמור עיניך לימדו אותי לחיות עם ראש פתוח. 

בהצלחה ובאהבה!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן