ברוכים הבאים, אורח

קצת מוזר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קצת מוזר 967 צפיות

קצת מוזר לפני 7 שנים, 7 חודשים #100070

• קשה לי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר קבוע

אחרי הפסקה של כמעט 200 שעות ללא צפייה וללא אוננות שמתי לב למספר דברים

אני יותר שמח לפעמים וגם יותר לחוץ ועצבני
כל דבר קטן מרגיז אותי
שהייתי בשימוש גם אם נפל הירח לא הייתי מתעצבן וזה לא היה מעניין אותי
פתאום אני מסתכל על עצמי מי אני ומת מפחד כי אני לא מכיר את עצמי
פה ושם התאווה גוברת שאני מתעלם ממנה יום למחרת אני אומר זוכר אתמול? אם היית משתמש איפה היית היום
והדבר שהכי מוזר היום היה לי עצבות שעמום וייאוש שאני לא מוצלח וכלום אני לא יכול לעשות בחיים או בקיצור אין לי הגדרה
אז עצם העובדה שזה בעיה נוספת שכדאי לי לפתור ומהר (מי שיכול לעזור לתת עצות)
אז נכנסתי לאינטרנט המסנן נירטלתי אותו ובמך שעה אני צופה בפורנו מחפש וזוכר את כל הקטעים שעשו לי את זה לפני 200 שעות בערך ופתאום פלא אני בכלל לא מתגרה והתאווה לא פועלת אפשר לומר שאני שעה מסתכל ומנסה להבין מה משך אותי לפה לפני פחות מ200 שעות הכנסתי לעצמי באותה מחשבה תראה איזה מגעילים הם בלי קדושה בלי טהרה חיות פרא ויצאתי עם הרגשה שעשיתי דרך ארוכה להגיע לאן שהגעתי הדרך עוד מאוד ארוכה אבל אני שמח שיכולתי להפסיק ולו לשבוע + ועכשיו אני רואה שזה בכלל לא מושך אותי
מה שכן אם אני אפול ולו פעם אחת הנפילה תהיה מושכת עוד המון נפילות אחריה ובפרט שנתתי הפסקה אבל מקווה למצוא תכלית בחיים ולא להגיע לשעמום ולצאת מהבוץ הנוראי הזה של צפייה אוננות פשוט גועל נפש שנדבק בי כמו עשן של סיגריות
איכסס

תגובה: קצת מוזר לפני 7 שנים, 7 חודשים #100071

ששלום לך חבר יקר.

כשאנחנו מפסיקים את ההתנהגות ההתמכרותית ומשנים את דפוסי הפעולה פתאום אנחנו כמו על כביש חדש שמעולם לא נסענו עליו. כמו ילד שלמד ללכת בפעם הראשונה וחווה את הכל מההתחלה. 

זה נכון שפתאום אנחנו אולי לא מבינים מה רצינו בתאווה. אבל אל דאגה זה יכול להופיע משום מקום ולהכות שנית. אני אישית מכיר מישהו שהיה בטוח בגלל סיבות מאד מוצדקות שהוא עם הסיפור הזה גמר לצמיתות. ואז זה תקף אותו שוב והכריע אותו. פעם אחרי חצי שנה של נקיות. פעם אחרי שנה ופעם אחרת כשהוא היה בטוח אבל ממש בטוח אחרי שנתיים וחצי....

ללמדך שהתאווה לא פראיירית....

אוהבים אותך.
בהצלחה!

תגובה: קצת מוזר לפני 7 שנים, 7 חודשים #100083

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
אדם יסודו כתב on 26 פבר' 2017 18:38:

חזק ביותר.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: קצת מוזר לפני 7 שנים, 6 חודשים #100105

• קשה לי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר קבוע
אדם יסודו כתב on 26 פבר' 2017 18:38:

ששלום לך חבר יקר.

כשאנחנו מפסיקים את ההתנהגות ההתמכרותית ומשנים את דפוסי הפעולה פתאום אנחנו כמו על כביש חדש שמעולם לא נסענו עליו. כמו ילד שלמד ללכת בפעם הראשונה וחווה את הכל מההתחלה. 

זה נכון שפתאום אנחנו אולי לא מבינים מה רצינו בתאווה. אבל אל דאגה זה יכול להופיע משום מקום ולהכות שנית. אני אישית מכיר מישהו שהיה בטוח בגלל סיבות מאד מוצדקות שהוא עם הסיפור הזה גמר לצמיתות. ואז זה תקף אותו שוב והכריע אותו. פעם אחרי חצי שנה של נקיות. פעם אחרי שנה ופעם אחרת כשהוא היה בטוח אבל ממש בטוח אחרי שנתיים וחצי....

אוהבים אותך.
בהצלחה!

מסכים איתך ב100 אחוז היא תוקפת כל פעם מקווה להשתחרר מכבלי המאסר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן