ברוכים הבאים, אורח

מצאתי חן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מצאתי חן 670 צפיות

מצאתי חן לפני 7 שנים, 6 חודשים #100598

היום הזה היה יום תענית אסתר מוקדם, מחזיר אותי לשנים קודמות בהם הייתי נחרד מהצום ומאזין לשיר הנוסטלגי החסידי "אם מצאתי חן בעינך המלך תנתן לי נפשי בשאלתי ועמי בבקשתי" הייתי בוכה מעמקי הלב, נפשי הייתה קרועה ושסועה, לא היה לי טעם יותר בחיים, כמה אני כבר יכול שוב ושוב להשתמש ולזעוק "נפשי בשאלתי".

היו אלו ימים לא פשוטים עבורי, פורים שבא בעקבות הצום, הייתי סוגר את עצמי בחדר לשעתיים + ובוכה ובוכה ובוכה, פעם גם עשיתי טקס שבירת אייפון עם עצמי בפורים ושרפתי את השברים בביעור חמץ וכל הדרמה הזאת החזיקה עד אחרי פסח שהלכתי להשתמש 'חמץ אחרי הפסח'

נס גדול ועצום קורה לי שאבא אוהב משאיר אותי נקי במשך שלש שנים, חודשיים, ועשרים ושש יום. וזה נס מעל דרך הטבע, הבוקר קמתי אחרי שאתמול גמלה בליבי ההחלטה שאני לא צם, הרגשתי מנותק מהצום הזה, אז מה אם אסתר צמה, איזה שהוא קונטרה מול אותם ימים ששיוועתי לעזרה ונפשי יצאה משאלתי, אבל משהו אחר קרה שקמתי הבוקר, פתאום נחה עלי הרוח, הרגשתי חיבוק מאוד חזק וחם מאבא אוהב, ופתאום בראשי מתנגן לו השיר הנוסטלגי החסידי "אם מצאתי חן בעינך המלך", ואני מרגיש שמצאתי חן, זה כבר לא הסיפור אם אצום או לא, החיבוק החזק שקיבלתי עשה לי חשק להיות חלק מהיום הזה. זה בלי רגשות אשמה ובושה של שימוש, ואני מרגיש אהוב ומחובק ממנו, אני עוד ילד אהוב שלו ש'מצא חן'.

מי ייתן ונמצא אותו עכשיו
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 6 חודשים על ידי אור בקצה במנהרה.

תגובה: מצאתי חן לפני 7 שנים, 6 חודשים #100608

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. מצטרף לרצון לחיבוק מאבא. 
אני רוצה חיבוק כל יום. רק להיום.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מצאתי חן לפני 7 שנים, 6 חודשים #100642

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כייף לקרוא את ההחלמה שלך, דמח להיות איתך בדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן