ברוכים הבאים, אורח

קבלה היא המפתח לכל בעיותנו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קבלה היא המפתח לכל בעיותנו 827 צפיות

קבלה היא המפתח לכל בעיותנו לפני 7 שנים, 5 חודשים #101653

• חוזר לחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

שלום חברים,
אני סקסוהוליסט בצורה קשה מאוד. נראה לי שהקושי הגדול ביותר שלי הוא ההכחשה בה אני חי. כאשר איני מוכן להודות במי שאני, קשה לי מאוד לטפל בבעיה ואני סובל סבל רב מאוד.
כבר כמעט 30 שנה אני מכור למין, נראה לי שעברתי הכל בהתמכרות, למעט חציית מגדר, דבר שעלול לקרות חלילה.
לפני מעל 3 שנים הגעתי לראשונה ל s.a , הבנתי כמה אני חולה והבנתי שיש פתרון לבעייתי. למרות כל השנים שאני סובל כאבים רבים וייסורי נפש, איני מוכן להחלים. ההתמכרות למין היא הקשה וההרסנית שבהתמכרויות, מאחר וצריך ללמוד לעשות שימוש מושכל במין ולא כמו בסמים או אלכוהול שאסור לגעת בכלל.
השנים עוברות מהר מידי ואני ממשיך לשקוע בעולם ההתמכרות והפנטזיה. האישיות שלי מורכבת מאוד, מצד אחד אני מאוד אוהב את ההתמכרות ומרגיש שהיא חלק בלתי נפרד מאישיותי, מצד שני אני יודע כמה אני חולה אך מסרב להכנע ולקחת טיפול{12 הצעדים}. אני מביט בקנאה בכל אותם אנשים שהגיעו יחד איתי לתוכנית, חלקם הגדול עלה על דרך, חלקם עזב את התוכנית וחלקם לא איתנו עוד. אני ממילא סובל רבות, אז למה לא לעבוד את התוכנית?? למה לא לסבול מכאב של החלמה, גדילה והתפתחות?? אורח חיי הרסני מאוד, ועלי לשנות את הגישה שלי לחיים. איני אוהב את מי שאני, מלא בהלקאה עצמי אני ממשיך לחיות בצורה הרסנית. אפילו הטיפול התרופתי שאני לוקח זמן רב אינו עוזר לי עוד. החלמה אמיתית נקנת בייסורים, בעבודה עצמית אמיתית. פעם חשבתי שאם יהיו לי תחביבים והזמן הפנוי שלי יהיה מלא, אני לא אשתמש עוד.
גיליתי מהר מאוד שזה שקר, השימושים שלי קודמים להכל, כאשר אני בקריז של תאווה לא מעניין אותי כל מה שמסביב.
אלוהים, התרחקתי ממך נורא לאחרונה, קשה לי לדבר איתך. מרגיש לי כאילו השארת אותי לבד מאחור מול המחלה. כבר שנים רבות שאני מיואש,אסירות תודה שאני עדיין חי. ניסיתי הכל בשביל להפסיק, אך בכל פעם חזרתי להשתמש מחדש. ניסים שראיתי אצל אחרים בתוכנית, גרמו לי להבין שרק אתה יכול לעזור לי, רק אתה יכול להחזיר את השפיות אל חיי.
איני רוצה לאבד את כל הדברים הנפלאים שיש לי בחיי, הכל מתנת חינם ממך. אני מרגיש שהדבר עלול לקרות אם אמשיך לחיות חיים כפולים לצד ההתמכרות. לעזוב משהו מוכר שמלווה אותי שנים רבות נראה בלתי אפשרי, אך הדבר אפשרי מאוד, יש חיים ללא תאווה, כל עניין המין נתון לבחירה, אצלי הדברים עובדים אחרת ולכן אני צריך לחיות את התוכנית בחיי. אני רוצה לחיות ולא למות!! לחיות פירושו להרגיש מאושר במה שיש לי, להיות רגוע ושליו, להיות נקי ומפוכח. היום איני אדם חי, אני מת מהלך, חיי אינם חיים!!! גם ברגעים אלה ממש יש בי קריז, לקום ולזרוק הכל, להשתמש שוב ושוב בעצמי, ללכת לזונות ולעשות בהן כרצוני, אני אוהב לברוח, מלא בשנאה עצמית איני מוכן להישיר מבט אל האדם שהוא אני באמת, האדם טוב הלב שחי בצל ההתמכרות הזאת. בורא עולם, תן לי רק סימן, מה אתה רוצה ממני?? מאיפה אני יכול להתחיל?? אני יודע הכל בתוכנית, אך איך לי נכונות ומוטיבציה להתחיל ולעשות שינוי.

תן בי שלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את אשר ביכולתי ותבונה להבחין בין השניים..אמן!!! 

תגובה: קבלה היא המפתח לכל בעיותנו לפני 7 שנים, 5 חודשים #101658

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה יודע מה הפיתרון... קפוץ למים. כל יום רק להיום. השאר תשאיר לאלוקים. 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: קבלה היא המפתח לכל בעיותנו לפני 7 שנים, 5 חודשים #101662

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

חוזר לחיים
אנחנו בימי הגאולה נשמח אם תוכל לחבר אותנו בגאולתך האישית לגאולה של כולנו
אוהבים

תגובה: קבלה היא המפתח לכל בעיותנו לפני 7 שנים, 5 חודשים #101670

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבל שלא דיברתי איתך בכנס, ראיתך ולא נגשתי,
צריכים לעשות סופ"ש ביחד, כדי להספיק לדבר עם כולם,
אוהב מאוד, חבר לדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קבלה היא המפתח לכל בעיותנו לפני 7 שנים, 5 חודשים #101686

• גיימס
  • דירוג פלטיניום
אבי גולן כתב on 01 אפר' 2017 18:50:
חבל שלא דיברתי איתך בכנס, ראיתך ולא נגשתי,
צריכים לעשות סופ"ש ביחד, כדי להספיק לדבר עם כולם,
אוהב מאוד, חבר לדרך.

גם אני בעד סופ״ש, לא היה מספיק זמן.

תגובה: קבלה היא המפתח לכל בעיותנו לפני 7 שנים, 5 חודשים #101687

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

גגם אני מצטרף להנ"ל

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: קבלה היא המפתח לכל בעיותנו לפני 7 שנים, 5 חודשים #101700

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

אופס, הייתי בכנס ולא נפגשנו... חבל. באמת שהיה צריך יותר זמן. יש כל כך הרבה חברים יקרים מהפורום והקבוצה הטלפונית שלא הספקתי לפגוש.

אגב, פעמיים בשנה יש אירוע מורחב יותר הנקרא JSS שהוא ראשי תיבות של שבתון יהודי רוחני. 

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: קבלה היא המפתח לכל בעיותנו לפני 7 שנים, 5 חודשים #101719

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

מה זה בדיוק jss? יש דיבורים אצלינו בקבוצה על זה תוכל לפרט?

תגובה: קבלה היא המפתח לכל בעיותנו לפני 7 שנים, 5 חודשים #101725

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

תעשה חיפוש בפורום ותמצא הרבה פוסטים שמדברים על זה. הנה אחד לדוגמא.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן