ברוכים הבאים, אורח

לא רואה את הסוף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא רואה את הסוף 703 צפיות

לא רואה את הסוף לפני 7 שנים, 3 חודשים #104273

מה עושים? אני באתר יותר מחודשיים , קראתי את המדריך ראיתי את פורטיפיב אבל אני לא מצליח ליישם את הכלים בשעת מעשה. מה לעשות? אני רק בן 16 ואני לא מצליח לשמור יומיים נקיים
מחכה לישועה ורוצה מאוד להיגמל

תגובה: לא רואה את הסוף לפני 7 שנים, 3 חודשים #104284

• בר תיקון
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • חבר חדש

אח יקר...
מבין אותך כל כך.
קודם כל חייב לומר לך! אתה פשוט מדהים שבגיל הזה החלטת להתמודד ולא בחרת להתעלם מהבעיה (כמוני) 
אין לי עצות כיוון שגם אני בתחילת דרכי..
אומר רק שמהכותרת של מה שכתבת ("לא רואה את הסוף") אני יכול לשתף אותך שאחת הבעיות העיקריות שהפריעו לי להצליח באמת.. לא משנה כמה זמן הצלחתי להישאר נקי היא התחושה שאין לתהליך הזה סוף..
המחשבה הזאת של איך אפשר להישאר שבועיים נקי.. הרי יומיים ואני מתפרק כולי..
העומס הזה בלהסתכל קדימה ולראות דרך אינסופית פשוט היה מפיל אותי מחדש.. אפילו אם הצלחתי חודש הייתי מרגיש שלא הצלחתי חודש אל סחבתי חודש.. לא באמת הייתי נקי אלא דחיתי את מה שידעתי בבירור שיקרה.. והפעם הזאת פשוט הצלחתי במקום יום וחצי הצלחתי חודש..
כשנכנסתי לתוכנית באמת.. הבנתי שזאת הייתה הטעות. אני לא אמור להתכונן למסע אינסופי..
אני בסך הכל בנאדם מוגבל ביכולות שלי שמכור למשהו חזק כל כך.. אני צריך לקחת צידה למסע בן יום אחד..
זהו.. רק להיום..
אני כותב רק מה שאני מבין לגבי התהליך שלי.. ואם זה לא מדבר אליך אז תתעלם מדברי.. הכל באהבה..
אני היום מתרכז בהיום.. המטרה היחידה שלי היא לעבור רק את היום נקי.. רק את היום מבחינתי מחר אני יכול ליפול.. אבל זה לא משנה לי.. רק היום אני רוצה להיות נקי ומחבר לה'.. לכן אני גם פונה אליו..
אני אוסיף שהדברים כאן נקנים בתהליך.. לא תמיד קריאה והאזנה לכל החומר עושה את הפעולה מיד.. זה תהליך שדורש גם הרבה הפנמה פנימה..
פשוט תישאר כאן.. אני יודע שלי זה עושה טוב ועוזר לי..
אוהב אותך אח יקר.. לא יודע אם עזרתי..

תגובה: לא רואה את הסוף לפני 7 שנים, 3 חודשים #104303

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר,
אני כאן יותר מחצי שנה, ועדיין לא נשבר, יצאנו לתהליך.... 

תתחיל לשתף אותנו.... אם אתה לא מבין כל כך מה זה אומר.... מספיק שתעקוב אחרי הפורום שלושה ימים ותבין איך זה עובד,
אבל שתף אותנו. התרגלנו לחיות עם זה לבד. ובלי שאף אחד ידע,
זה יוצר אצלנו מחנקים, תתחיל לאורר את עצמך בכך שתשתף אותנו ותיהיה פה בפורום.

בהצלחה!!!! כל הכבוד על הגיל, זה לא מובן מאליו שנע בגיל כזה מעדיך להתמודד במקום לזרום את זה וללכת לחפש חברות

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: לא רואה את הסוף לפני 7 שנים, 3 חודשים #104325

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר, אוהבים אותך, אבל מנסיון של המון שנים פה באתר, המלצתי, קח אומץ ושתף את ההורים שלך או איזה איש מקצוע, זה קשה, אבל בגילך, אפשר לצאת מזה, לא חייבים להגיע לחתונה משומש, יש עזרה, קשה למצוא, רבל רק על ידי הכוונת ההורים אפשר לעזור,
אשמח לעזור לך להגיע למקומות אנשים הנכונים שיכולים לעזור, אבל חייבים שיתוף פעולה של ההורים, האם זה מפחיד, כן, אבל אין לנו ברירה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לא רואה את הסוף לפני 7 שנים, 3 חודשים #104326

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר!
מזדהה מאוד עם האימרה אני לא מצליח לייישם את הכלים בשעת מעשה..
זה הכאב בבעיה שבשעת מעשה הכל נמחק.
שאלה לי אליך..
האם לא בשעת מעשה אתה מצליח ליישם את הכלים?
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן