ברוכים הבאים, אורח

ה' תרחם עלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ה' תרחם עלי 664 צפיות

ה' תרחם עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #105729

• צחי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 67 ימים
  • חבר קבוע

אבא שבשמים רחם עלי בכיתי אליך עם דמעות שהמסע הארוך של ההתמכרות תיגמר.
דייי אני לא רוצה את זה.
היום היה לי זמן פנוי ולמדתי את ההקדמה של המסילת ישרים אמרתי לעצמי וואו כמה אני רחוק ממך אבא אני לא רק מתקרב אליך אלא עוזבך יומיים כמה יאוש כמה חוסר רצון לחיות הדבר שחסר לי זה אומץ.
כמה פעמים חשבתי לקפוץ מבנין ודמיינתי מה יקרה לי כמה פעמים ניסתי להתקרב אליך אבא שבשמים.
תדע אבא שחוץ מלאונן ולראות פורנוגרפיה אני יהודי טוב אבא אהוב אוהב את אשתי עוזר לכול מי שרק צריך עזרה אז נכון בחטא החמור הזה אני נופל אבל אבא אתה מסתכל על התמונה הכללית??
על דור של גאולה על ירושלים שהרעלים יושבים בה?
אבא שבשמים תדע לך אני מןציא זרע לבטלה אבל שאני שומע סיפורים של הרב שלמה קרליבך לפני שבת אני בוכה אני בוכה על עם ישראל נכון אני לאחרונה גם לא מתפלל חוץ משבת אבל תדע לך אבא בפנים אני הכי מאמין שיש אתה בוחן כליות ולב אתה אין ניסתר מנגד עינך.
אבל אבא למה בשעות שאני צריך לישון ממזמן אני פתאום חושב על פנטזיות מיניות שעוד לא ראיתי וכבר ראיתי הכול אבל בכול זאת מחפש אולי  אמצע משהו חדש טרי שיעשה לי טוב ובמין דחף בלתי נשלט אני מאונן ולא עוצר זה מקור הבעיה שלי בשעת לילה שאני גמור היצר תתופס אותי דוקר איתי מאחורי גבי אהה אבא למה יצרת לי יצר רע כולכך אני לא ראוי להנות מזיו שכינתך?
אבא אני לא כועס עליך אני אני פשוט לא מספיק מבין וחכם לדעת את כוונותיך לכן עזור לי אני מתחנן שלא יהיה מאוחר מדי.
אני אוהב את אשתי אני לא רוצה שהיא תיפגע ושתגלה את מעשי אני רוצה לעשות רצונך ובבקשה אל תביאני לא לידי ניסיון ולא לידי ניסיון.
לילה טוב אני עייף מכול האנרגיות שהוצאתי על התאווה שמחלישה מאוד את הגוף.

תגובה: ה' תרחם עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #105732

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

שלום צחי היקר
תודה על השיתוף החשוף והנוגע, אוהבים אותך,
נשמע שאתה ממש סובל שם עם התאווה, כואב איתך, 
שולח לך חיבוק מאח שהיה שם וזוכר את הכאב שלא נגמר.
יש פה תקווה ודרך שעוזרת להרבה מאד אנשים
מתפלל שאבינו האוהב ייתן לך להרגיש כמה הוא אוהב אותך ותמיד אהב כי למרות הכל אנחנו הילדים שלו והוא רואה שאנחנו באמת רוצים להפסיק עם זה אבל לא מצליחים לבד.
התמיכה מהחברים בקבוצות מאד עזרה לי, ממליץ לך בחום להתחבר ולשתף מכל הלב, פה ובקבוצות,
יש פה אנשים מדהימים שיאהבו אותך תמיד בלי תנאים
מתפלל בשביל כולנו שנמצא את הכח והשלווה מאבא שלנו להחלים ולא לפחד
באהבה רבה

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: ה' תרחם עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #105751

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קראתי והתחברתי לכאב שלך,
פה בתכנית בעז"ה תבין כמה שאתה איש טוב, שהמחלה התפשטה אלינו בעל כורחינו, וכמה שאתה תקבל את עצמך יותר, ותוריד אשמה ממך (לא אחריות, אשמה כתבתי) אז תרגיש יותר טוב, ותידע לחיות בשלום עם עצמך,
תמשיך איתנו ונראה ניסים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ה' תרחם עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #105764

• לא לבד
  • דירוג כסף

צחי היקר מרגיש את צערך עד לב השמיים. . 
יכולתי לעשות העתק הדבק ממה שכתבת למחשבות שליוו אותי במשך המון שנים..
אוי כמה כאב צער וחושך רצון למות ממש..

עד שהגעתי לכאן
ולמדתי
(הסכמתי לשמוע, כי אני רואה המון חברים שסבלו כמוני ואולי יותר שזכו ועלו פה על דרך)

שאני אדם טוב ולא רע
חולה ולא חוטא

ואת זה אני רוצה לחבק אותך ולומר לך מכל הלב
תפנים עמוק אם אתה מכור
(יש שאלות לזהות אם אתה מכור למרות שלמיטב הבנתי מתאורך אתה משלנו...)
 באמת הבעיה הזו גדולה עלינו ורק כח עליון יכול להחזיר אותנו לשפיות דעתנו..
למתוסבך רגשית(טענות כעסים תסכולים אינסופיים) כמוני (גם על אלוקים.. בחירה ידיעה וכו)
כח עליון(גדול ממני) מתבטא כרגע בחברים ספונסר קבוצות ..
בשאיפה לחזור יום אחד (אמן היום) לקשר בריא ודו סטרי עם אלוקים(עד היום זה היה חד סטרי בהמשך הדרך תבין..)
אחי לך על זה בוא לקבוצה הטלפונית בצהריים כל יום
צור קשר עם חברים
קפוץ למים
דווקא היאוש שלך מעצמך יעזור לך להמית את כל הגישות השגויות ולהיכנס לדרך חדשה לגמרי.
(מקווה שלא חפרתי ושבאמת נגעתי עכשיו)
אוהב וצריך

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 2 חודשים על ידי לא לבד.

תגובה: ה' תרחם עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #105770

• bubh1
  • חבר קבוע
אותו אותו הסיפור שלך רך 20 שנה מהיום

www.youtube.com/watch?v=VBEH5evV_1w
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן