ברוכים הבאים, אורח

סליחה אבא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סליחה אבא 522 צפיות

סליחה אבא לפני 6 שנים, 12 חודשים #108059

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף
אבא יקר שלי 

אני רוצה לנצל הזדמנות זו, לפנות אליך בבקשת סליחה מעומק הלב ומתפלל שתקבל את סליחתי.

אני מבקש סליחה שבמשך שנים ארוכות לא סובבתי את הראש טיפה כדי לראות שאתה פה לידי ומחכה בסבלנות שרק אפנה אליך.
אני מבקש סליחה מעומק הלב על ששנאתי אותך כל השנים, כשידעתי שאתה יכול לעזור לי וחשבתי שאתה נהנה לראות אותי סובל או שאני לא מספיק חשוב בכדי שתעזור לי.
סליחה על שחשבתי שהבאת אותי לעולם הזה רק כי היה לך בדיוק מיותר.
סליחה שהתרחקתי ממך כל כך רחוק.
סליחה שלא עשיתי את רצונך אלא להיפך.
סליחה על שהתלוננתי על כל הדברים הנפלאים שעשית עימי כל חיי ואני בחרתי לראות את הצד המלוכלך.
סליחה שלא הערכתי ולא הודאתי לך על הדברים שכבר כן חשבתי שהם טובים.
סליחה על שהייתי כל כך עסוק כל חיי בלטפח את האני שלי מבלי לראות את הצרכים של האשה והילדים שנתת לי במתנה וצרכיהם של שאר הסובבים אותי בני יצורך.

היום באסירות תודה לך אני כבר יודע ומבין כמה אתה אוהב אותי וכמה אני חשוב לך, כמה אתה רוצה ופועל אך ורק לטובתי.
אני בטוח שתתחשב בנסיבות שלי ובאהבתך אליי תסלח ותכפר לי על הנ"ל.
אני כעת צועד את צעדיי ב-12 צעדים הנפלאים כשהגיע לצעד 9 בעזרתך אכפר מצידי על הנ"ל.

תודה תודה ושוב תודה.

אוהב אותך מאוד.

בנך

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 12 חודשים על ידי אחד2.

תגובה: סליחה אבא לפני 6 שנים, 12 חודשים #108066

אני מקנא בך שאתה מרגיש שאתה צריך לבקש סליחה,
שבכלל מעניין אותך לבקש סליחה,
אותי בכלל לא מעניין לבקש ממנו סליחה, אני לא מרגיש שום דאגה מהימים האלו, לא יודע למה.

תגובה: סליחה אבא לפני 6 שנים, 12 חודשים #108070

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אכתוב בכנות, לא איכפת לי לבקש סליחה מאלוקים,
אבל יש לי ציפיות מאלוקים, אם אני מבקש סליחה, אז הגיע הזמן שלו שייתן לי גם חיוך, ופה אני מסתבך, מקווה שאלוקים יאיר עיניי ש....
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: סליחה אבא לפני 6 שנים, 12 חודשים #108102

• משה K
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • חבר קבוע

אני לא מכיר אותך אבל אם תתחיל לכותב אסירות תודה כל יום תראה את החיבוק של אבא זה מה שעזר לי אני עצם זה שאני כאן אני אסיר תודה ועל זה שאני קם בבוקר יש לי חברים של המקום הזה שמבינים אותי אני מחובר למשהו הכול הוא נתן לי שיהיה לך בהצלחה אם תרצה להיות בקשר A0559912@GMAIL.COM

תגובה: סליחה אבא לפני 6 שנים, 12 חודשים #108109

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

יפה,
בהצלחה בדרך

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן